Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 14:54



Отговори на тема  [ 60 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
ТВ+ и кабелни телевизии 
Автор Съобщение

Регистриран на: 05 Авг 2008 13:29
Мнения: 1
Отговори с цитат
Уважаеми дами и господа,
предложих Ви и миналата година, предлагам и сега -сключете договор за разпространение на ТВ+ с кабелните телевизии.Днес ще давате мача на Левски.Ок,имам абонамент към Вас на вилата - ще го гледаме там с поне 20 приятели.Утре е работен ден,по някое време ще трябва да се приберем.Лошото е, че не сме само ние.В троянският балкан водата е хубава,но е за разредител.Пътищата са отвратителни и имам мрачното чувство, че тенекеджиите ще имат работа...
Сателита е удобен за вила.В града където всеки иска отделен телевизор и не трябва да изглежда като циганско гето кабелната е с приоритет.


15 Юли 2010 10:41
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 20:11
Мнения: 74
Отговори с цитат
Неможе, много е скъпо.


15 Юли 2010 13:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 23:50
Мнения: 33
Местоположение: Нека бирата бъде с вас!
Отговори с цитат
Цитат:
В града където всеки иска отделен телевизор

Вече не трябва да криете дистанционното на телевизора. БСК вече ви предлага до 4 телевизора.
Цитат:
и не трябва да изглежда като циганско гето кабелната е с приоритет.

Я без обиди!


15 Юли 2010 15:53
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Сеп 2009 01:14
Мнения: 31
Местоположение: Варна
Отговори с цитат
tzetzo написа:
Уважаеми дами и господа,
предложих Ви и миналата година, предлагам и сега -сключете договор за разпространение на ТВ+ с кабелните телевизии.Днес ще давате мача на Левски.Ок,имам абонамент към Вас на вилата - ще го гледаме там с поне 20 приятели.Утре е работен ден,по някое време ще трябва да се приберем.Лошото е, че не сме само ние.В троянският балкан водата е хубава,но е за разредител.Пътищата са отвратителни и имам мрачното чувство, че тенекеджиите ще имат работа...
Сателита е удобен за вила.В града където всеки иска отделен телевизор и не трябва да изглежда като циганско гето кабелната е с приоритет.


Аз съм на Булсатком на два телевизора в апартамента. Пет лева на месец ти е втория приемник - какво му плащаш?
Всички канали платени за основния ги имаш и на допълнителния с изключение само на филм+. Кабелната е първобитна работа!
Пък като искаш може и на 4 телевизора да имаш булсатком с една антена.


15 Юли 2010 16:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
А бе той да си предложи човека, друго не искаше.


16 Юли 2010 18:54
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 20:37
Мнения: 14
Местоположение: В обора
Отговори с цитат
tzetzo написа:
Уважаеми дами и господа,
предложих Ви и миналата година, предлагам и сега...

Да не пропуснеш седващата година.


16 Юли 2010 19:00
Профил
Аватар

Регистриран на: 29 Юли 2009 22:27
Мнения: 2
Отговори с цитат
Честно казано, антените в града изглежда малко по-добре от 20-30 метра висящи кабели от първия етаж до последния и минаващи през прозорците на хората.Когато се появи DVB-T телевизията, тогава ще е най-добре според мен, защото всичко ще е вътре в къщата, а отвън няма да се размятат кабели и стари антени.


26 Юли 2010 15:53
Профил

Регистриран на: 12 Сеп 2008 17:28
Мнения: 12
Отговори с цитат
Аз също съм на мнение че от Булсат сериозно трябва да се замислят да отпуснат ТВ+ за разпространение от кабелните оператори срещу заплащане по този начин нищо няма да загубят само могат да спечелят нали искат да се борят срещу незаконното разпространение на ТВ+ и Хоби ТВ ето това е начина


26 Юли 2010 22:50
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 20:37
Мнения: 14
Местоположение: В обора
Отговори с цитат
Правилно,по 2лв на абонат да искат на кабеларките.


26 Юли 2010 22:59
Профил

Регистриран на: 15 Мар 2010 21:26
Мнения: 4
Местоположение: Ловеч
Отговори с цитат
Ами то само в Пловдив,ще купите цял сателит.


26 Юли 2010 23:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 20:37
Мнения: 14
Местоположение: В обора
Отговори с цитат
Тогава кабеларките да си направят свой собствен канал конкуренция на ТВ+ и да купят правата за каквото си поискат.
Имат повече абонати на по-високи такси и много по-малко разходи.


26 Юли 2010 23:08
Профил

Регистриран на: 15 Мар 2010 21:26
Мнения: 4
Местоположение: Ловеч
Отговори с цитат
На пълно си прав.


26 Юли 2010 23:11
Профил

Регистриран на: 12 Сеп 2008 17:28
Мнения: 12
Отговори с цитат
Карлсон написа:
Правилно,по 2лв на абонат да искат на кабеларките.
Колега това по колко лева да искат на абонат само от Булсат могат да си направят сметката наи добре стига да се решат да направят тази стъпка ако с един надпис на екрана си мислят че ще ограничат неазаконното разпространение на ТВ+ и Хоби ТВ няма да стане никои няма да се обади да съобщи за каналите ако ги има в програмната схема на местната кабеларка всеки ще си мълчи и ще се радва че ще може да гледа


26 Юли 2010 23:37
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 20:37
Мнения: 14
Местоположение: В обора
Отговори с цитат
deejey tv написа:
Колега това по колко лева да искат на абонат само от Булсат могат да си направят сметката наи добре стига да се решат да направят тази стъпка...

Даммм,и от Булсат са малоумни...
Аз спорт не гледам,докато всички гледат спорт на моя телевизор върви...драма :lol:
Хората питат "Къде има мачове и тенис и колички там някакви и какво още" и отговора е ТВ+/Пор+ !По тази причина се бяга от кабеларки и омотали и всякакви оператори и се става абонат на Булсат.И къде им е далаверата да пуснат за по 10-20ст на абонат (примерно) тези телевизии на кабеларките при положение че скубят по 15лв на абонат?!
Ако има на Близоуоуоу или други кабеларки това което го държат Булсат то кой нормален човек ще се занимава с антени и приемници а не си забоде кабела в телевизора си още повече е новите телевизори са с ДВБ-Ц тунери.
Като исключим качеството при Булсат това е единствения им коз да държат абонати.Целта им не е да направят по някой лев отгоре с цел печалба а трупане на абонати защото колкото повече абонати то толкова повече лев в джоба в един момент.Вече новия собственик след време ще реши дали да продължи политиката на сегашното ръководство и да е монополист или ще н@сере всичко...


27 Юли 2010 08:52
Профил

Регистриран на: 12 Сеп 2008 17:28
Мнения: 12
Отговори с цитат
Карлсон написа:
deejey tv написа:
Колега това по колко лева да искат на абонат само от Булсат могат да си направят сметката наи добре стига да се решат да направят тази стъпка...

Даммм,и от Булсат са малоумни...
Аз спорт не гледам,докато всички гледат спорт на моя телевизор върви...драма :lol:
Хората питат "Къде има мачове и тенис и колички там някакви и какво още" и отговора е ТВ+/Пор+ !По тази причина се бяга от кабеларки и омотали и всякакви оператори и се става абонат на Булсат.И къде им е далаверата да пуснат за по 10-20ст на абонат (примерно) тези телевизии на кабеларките при положение че скубят по 15лв на абонат?!
Ако има на Близоуоуоу или други кабеларки това което го държат Булсат то кой нормален човек ще се занимава с антени и приемници а не си забоде кабела в телевизора си още повече е новите телевизори са с ДВБ-Ц тунери.
Като исключим качеството при Булсат това е единствения им коз да държат абонати.Целта им не е да направят по някой лев отгоре с цел печалба а трупане на абонати защото колкото повече абонати то толкова повече лев в джоба в един момент.Вече новия собственик след време ще реши дали да продължи политиката на сегашното ръководство и да е монополист или ще н@сере всичко...
Като е такава работата няма смисъл да притесняват кабеларките които имат в програмната си схема ТВ+ и Хоби ТВ така никога няма да се преборят с пиратското им излъчване като и да е то в нашата държава имали останало вече нещо нормално как мислите :(


27 Юли 2010 12:49
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 60 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®