Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18 Апр 2024 12:58



Отговори на тема  [ 537 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 36  Следваща
ПОЛИТИКА 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат

Ванди, чудесно мнение! Благодаря.
За мнението на хд-фена - бих допълнил Йосиф Висарионович и пролетариатът е пълен :D
А другарката Нинова след време ще е напълно забравена, дори не си заслужава да се споменава...


14 Ное 2019 20:39
Профил WWW

Регистриран на: 09 Окт 2019 14:04
Мнения: 76
Отговори с цитат
Петър написа:
Mirko написа:
брат, фащаш се с неправилния човек :wink:
за кой иво христов става въпрос, за този където доносничи на кремъл ли ? за кой по точно професор става на въпрос? за руската мърша ли или за някой друг ? или за тоя къде ме нарича дебил, за това че имам собствено мнение? или за този къде ше му разбия мутрата ако ми го каже в лицето? за кой точно иво христов става на въпрос :?:
Му-ха-ха-ха, ти ме разби бе, шушляк!!!! :D :D :D
(На колко си години? "Съединението" се пише с главна буква.)

P.S. Отдавна не се бях смял така, от сърце!!!! :D :D :D


петърчо, много си малък на акъл с мен да разговаряш.. е седи си у твоя зомбиран мозък, който грам идея си няма за какво става на въпрос :!:
какво общо имаш ти със Съединенито на България, та имаш наглостта да ме поправяш.. е празнувай си там 44та година и трай :!:
от уважение към форума спирам с теб да се занимавам, залухав :wink:


14 Ное 2019 22:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Като си постнал Здравко онези роми, та да кажа и за тях. Тези хора нямат идеологически пристрастия като нас напр. Това е единият фактор, поради които се продават. Другият е че са компактна маса, подчиняваща се на местни тартори. За да се изпълни принципът на демокрацията относно изборния процес, всички трябва да излязат и да гласуват. В т.ч. и ромите/няма как да се направят закони за българи и отделно закони за роми/. Та тези хора все ще гласуват за някоя партия - тази година за една, догодина за друга ...! Ако не им се плати, си избират предимно по-мъжкарите и по-известните политици, като Бойко Борисов напр.
Сега ще ви дам един пример със секцията, която председателствам :arrow: На европейските избори в тази секция на първо място бяха ДПС с 58 гласа. На второ БСП с 56 и на трето ГЕРБ с 53. Имащите право да гласуват бяха 530/от тях около 80 роми/. В следствие на тази класация, на последните избори двама от членовете на СИК бяха доста мургави. На възмутените граждани с въпроси, какво правят тези зад урната, им задавах контра въпрос: - А вие гласувахте ли на европейските избори :?: :evil: От 450 българи имащи право на глас, излязохте едва 100. Какво са виновни ромите тогава, че с 58 гласа бяха първа политическа сила ?! Сега ще ги гледате и ще им се подчинявате !
Мисля че изводите са ясни ... :?


15 Ное 2019 00:32
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Добро утро Ванди,
снимката за която пишеш я сложих заради сателитната чиния :lol: и архитектурното чудо в дясно, до антената...
а за синхалите с лика на бб си обяснил много точно. Явно избирателната активност на последните избори е била много ниска :( и сега се забелязват последствията от тях.
Лек ден :D


15 Ное 2019 09:42
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
То къде ли не сме разделени на две че и повече та тука ли :lol: Но избягвайте дребни заяждания-скъсяват живота :lol: :lol:


15 Ное 2019 12:13
Профил

Регистриран на: 09 Окт 2019 14:04
Мнения: 76
Отговори с цитат
ето така управлява Русия :) Пропагандата е вид послание, целящо да въздейства на мнението или поведението на хората във връзка с някаква кауза или позиция, която облагодетелства дадена група или личност. Често вместо безпристрастни и доказани факти, пропагандата може да представи съзнателно манипулирана информация с цел заблуда на обществото. Когато посланието, което трябва да се втълпи на хората, има опасност да не се хареса на обществеността, то трябва да бъде предложено по такъв начин, че да въздейства и да бъде прието.
но имайте предвид, че Русия не е фактор никъде по света, освен у главите на някакви болни мозъци в България и в самата Русия ;)


15 Ное 2019 23:51
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Всяко общество е основано на това, че едни негови членове принуждават към подчинение други. :idea:


16 Ное 2019 00:31
Профил WWW

Регистриран на: 09 Окт 2019 14:04
Мнения: 76
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Всяко общество е основано на това, че едни негови членове принуждават към подчинение други. :idea:


аз няма как да съм подчинен на когото и да било, ти ако си, значи не си свободен човек друже ;)


16 Ное 2019 01:25
Профил

Регистриран на: 09 Окт 2019 14:04
Мнения: 76
Отговори с цитат
то за това и в Москва излизат по 100 хиляди на протест срещу Путин, защото се чувстват свободни хора ;)


16 Ное 2019 01:32
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
За съжаление за да си напълно свободен трябва да си парично независим, другото са приказки за внуците!!! А иска и манталитет. Ние сме твърде робски душици и едно две поколения не стигат, но съм оптимист-след 20-30г ако останат българи ще стане :lol:


16 Ное 2019 10:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
vanderel написа:
Всички в държавата, вкл. и тя, без драгия зрител разбира се, са на загуба от мултиплекса !

Ванди, сега всичко което е държавно и носи загуби да се закрива ли? :wink:
Училища, болници, детски градини ... списъкът е твърде дълъг! Но нали за това са на държавен бюджет?
От друга страна не може да се отрече, че бб като премиер се държи много мъжки и отговорно, винаги се стреми да вземе правилното за България решение... приближените му го подвеждат!

П.С.
Ако ще закриват губещи инстанции предлагам да почнат с националния по футбол - носи само загуби, срам и позор! Тук обратно на мултиплекса не само драгия зрител ще е на печалба :lol:


16 Ное 2019 11:48
Профил WWW

Регистриран на: 09 Окт 2019 14:04
Мнения: 76
Отговори с цитат
проблема на България, че е пълно с русофилчета :!:
ей го аз пиша, как пропаганда управлява Русия, а те бедните душички, пишат че във всяко общество е така :lol: и не разбират, че колкото повече едно общество е подвластно на държавата, толкова е по зависимо от нея и това те прави автоматично несвободен човек :!:
дълги години комунистите възпитаваха в подчинение и в робство, защото няма какво да се лъжеме, то си беше такова :wink: и този робски манталитет е останал у някакви душички точно от онова време, и е най-тъпото нещо да се генерализира цяла нация зарад шепа хора и да се пишат клишета, че ни трябват още 20-30 години ако са останали българи в България да се оправиме :lol:
реално в момента ние не сме в орибитата на Русия ( колкото и на някви бедни душички да им се иска ), а сме в ЕС, т.е. сме част от свободният свят :!:


16 Ное 2019 15:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
@Mirko
Изображение - тва чаткаш ли го?

Проблемът на България е в неграмотността на населението й! Това ти няма как да го разбереш!!!

Eдинственето нещо което ти се разбира досега е цитатът за пропагандата, който незнайно как си успял сполучливо да копираш от Wikipedia :wink:

П.С. Показвай уважение към по-възрастните от теб като @iuri2
От уважение към колегите тук няма да коментирам предстоящи твой бръщолевения, защото по написаното от теб до сега се вижда, че IQ-ти е отрицателно, но ако успееш да наваксаш(има програма за ограмотяване) със средства от ЕС, ще се радвам да бистрим политиката заедно :lol:


16 Ное 2019 16:48
Профил WWW

Регистриран на: 09 Окт 2019 14:04
Мнения: 76
Отговори с цитат
ти и политика :lol: не ме разсмивай :wink: и бъди по съдържателен в изказванията си.. щом си фен на професорчето ивчо христов си ми ясен бе пиле :wink:


Последна промяна Mirko на 16 Ное 2019 17:33, променена общо 1 път



16 Ное 2019 17:06
Профил

Регистриран на: 09 Окт 2019 14:04
Мнения: 76
Отговори с цитат
то в България само професори има :lol:


16 Ное 2019 17:13
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 537 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 36  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®