Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18 Окт 2019 05:28

Отговори на тема  [ 242 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Следваща
БСТВ 
Автор Съобщение
Аватар

Отговори с цитат
Milen_84 написа:
Вече я качиха конкуренцията

Има я може би повече от седмица, ама само се рекламират. Програма няма!

11 Яну 2019 20:32
Профил
Аватар

Отговори с цитат
На 39 гр сега го качиха

11 Яну 2019 20:52
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Wanderer написа:
... но темата е за червените и тяхната телевизия ....

И аз сега прочетох новината. Последните месеци работели денонощно, за да изпълнят поръчка и сега затварят...

Когато създателите на телевизията са управлявали пряко държавата със собственикът на предприятията които ще бъдат затворени... Колко да е свободна телевизията?

Milen_84 написа:
На 39 гр сега го качиха

Снощи пак изчезна FOX за 20 минути 19:40/20:00, май по това време са бъзикали нещо. Интересно ми е дали на същият транспондер ще го натикат?
През андроид приложението си догледах Касъл на FOX HD...

А това БСТВ SD или HD ще го пускат? Капацитет е ясно, че няма.

12 Яну 2019 10:47
Профил

Отговори с цитат
БСТВ ще бъде първата българска (ОФИЦИАЛНА) 4К телевизия!
Все пак това е елита на комунизма, че как?! Ако те не ударят в този исторически момент ефира: ЯЗЪК им!

12 Яну 2019 18:27
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Сега е моментът и третата по сила партия да поиска ТВ. И няма да можем да им кажем нищо.
Аз съм - ЗА !!!

Много ми е чудно "демократите" от дясно къде спят ? Бях ви обещал да ви кажа как Мартин Димитров и Трайчо Трайков не можеха да ми опонират, като ги заклещих след едно събрание за последните избори. Казвам им: - А бе хора аз не ви чух да кажете на събранието една дума против БСП. През цялото време плюхте ГЕРБ, като че ли не сте в една европейска партия с тях. Кой ви е основния противник на вас бре ??? И т.н. за многото формации в дясно и за невъзможността им реално да се изправят пред БСП.
Ето и сега - мълчат като п-ки и ония ще си развяват червения байрак на сред София :evil:

Последна промяна vanderel на 12 Яну 2019 20:21, променена общо 1 път

12 Яну 2019 19:57
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Ванди ако развия твоята идея и 4-5-6-тата.. партия ще поиска тв. То няма лошо ама ако искат всичките да ги качат на сателита да не вземе, да се самоубие горкия сателит? :D

Десните са еквивалента на Булсатком в политиката. Очаквайте скоро!

12 Яну 2019 20:10
Профил
Аватар

Отговори с цитат
За либералите от ДПС няма да са проблем нито парите, нито направата. Могат да лъчат и от 42, но на нас и тогава няма да ни е гот. А тия ги проспиваме :evil:

РР: Пасивността на десните означава само едно - напълно са изветряли и нямат никакъв политически нагон. Хора без идеи няма как да имат и идеен противник. Затова не реагират на откритата провокация от страна на БСП със създаването на тази телевизия.
Щом плюят единствено ГЕРБ, значи че ги интересува само електората като бройка. Защото техните избиратели по разбираеми причини са именно там.
На времето Сидеров захапа циганите и се издигна до небесата. Патриотите и Марешки яздят социалната система. А десните какво яздят ... :!: :evil: Десен избирател съм, но ме е яд на безидейността на десните партии и гласувам за тези които могат да спрат Румен Гечев да ми стане министър на икономиката напр.

12 Яну 2019 20:27
Профил

Отговори с цитат
какви десни какви леви...
вие къде живеете... не виждате ли че всички са еднакви измамници...

Лукарски беше назначил любовницата си на някакъв пост там...

докато ни управляват хора които искат от 10лв да откраднат 11лв нищо няма да се промени

това което си писал за Румен Гечев е чутовна глупост...
Емил Караниколов и Владислав Горанов ли са по-кадърни от него...

БСП са толкова комуснисти колкото ГЕРБ и там дясната сбирщина са демократи...
всички са крадци и измамници

12 Яну 2019 21:21
Профил
Аватар

Отговори с цитат
vhr написа:
Това обобщение е мнението на повечето хора, но мен лично много ме дразни, защото щом всички са еди кво си, тогава кой ще ни управлява ? Може ли без кмет, без премиер, без министри ...

Последна промяна vanderel на 12 Яну 2019 21:42, променена общо 1 път

12 Яну 2019 21:29
Профил

Отговори с цитат
vanderel написа:
vhr написа:
Това обобщение е мнението на повечето хора, но мен лично много ме дразни, защо щом всички са еди кво си, тогава кой ще ни управлява ? Може ли без кмет, без премиер, без министри ...

и като ги има какво?
нещо полезно ли направиха?

единствената цел на всички е дай да видим колко може да откраднем...

12 Яну 2019 21:34
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Толкова песимизъм не бях виждал! Ми тогава защо да живеем? Дай да умираме направо.

12 Яну 2019 22:07
Профил

Отговори с цитат
ами кажи къде виждаш оптимизъм?

тази не я харесва...
но това не означава че не е права...

https://www.facebook.com/ditko.pitko/vi ... 278052583/

12 Яну 2019 22:30
Профил
Аватар

Отговори с цитат
pepy1 написа:
Толкова песимизъм не бях виждал! Ми тогава защо да живеем? Дай да умираме направо.

Честно казано, и аз не виждам светлина в тунела. Тази система нашите политици я провалиха тотално.
Представета си честен и добросъвестен депутат. Първо, вълците ще го изолират напълно. В никакви важни комисии няма да е, изказванията му ще се неглижират и подминават, никаква подкрепа в каквото и да е. И на финала абсолютно нищо няма да свърши. Естествено, няма да има и втори мандат.
Някакъв теоретичен изход е монархията или президентска република. Пак ще се краде, но от по-малък кръг от хора. Както казваше Тодор Колев:,,Няма ли кой да ни превземе, че да се оправим, най-накрая".
Най ме е яд на обикновенните хора. Виждат какво е положението, но нищо не правят. И знаете ли защо? От чист и неподправен МЪРЗЕЛ. Краде се поголовно, няма нито една функционираща институция, но хората си стоят в къщи и чакат някой да оправи нещата. Вижте французи, германци, вижте румънците. При нас такова нещо няма, и няма и да има. Извинявам се за тирадата, но се отплеснах. Темата е толкова обширна, че няма да как да я обхванем напълно.

13 Яну 2019 10:05
Профил
Аватар

Отговори с цитат
sispol написа:
Както казваше Тодор Колев:,,Няма ли кой да ни превземе, че да се оправим, най-накрая".

500 години под османско управление - не сме се оправили
45 години под съветски режим - не сме се оправили
29 години под "самостоятелно" управление - не сме се оправили
Явно е, че никой няма желание нещо да се променя. Какъвто народа, такива са и управниците му.

sispol написа:
Вижте французи, германци.....

Какво да гледаме от германците - президентите им са същите, скандални. Висши политици замесени с подправяне на дипломи, съветници в частни фондове... На Хелмут Кол му спестиха дело за корупция, Герхард Шрьодер - най-добрия партньор на Путин...

А народа - над 90% са против бежанците, който Ангела "Феркел" (на немски феркел означава прасе) натресе на цяла Европа, но никой не протестира. Резултатът беше основаването на нова партия "Алтернатива за Германия" - AFD, която след като получи над 20% от гласовете на гласоподавателите вече се разцепи и се създадоха две нови фракции. По модел на десните както в България.
Протести за увеличение на ток, данъци, здравно осигуряване - никакви...

Има много други примери, но и аз се отплеснах, а пък и всичко е ОТ - Offtopic

Който иска да промени нещо го променя - търси варианти - или напуска България, или остава и променя това което може, сам за себе си...егойстично. Останалите само си мрънкат, но така им е удобно.

13 Яну 2019 11:44
Профил WWW
Аватар

Отговори с цитат
"Ей няма се оправи тая скапана държава, с тия изедници политиците!!!", си каза машинистът, докато източваше нафта от локомотива...

13 Яну 2019 12:19
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 242 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Следваща