Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 23 Авг 2019 17:41

Отговори на тема  [ 242 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
БСТВ 
Автор Съобщение

Отговори с цитат
vanderel написа:
Мислех си,че тази телевизия ще е цивилизована и няма да наподобява Скат и Алфа, и тя наистина няма нищо общо с тях. Ония поне го избиват на патриотизъм, а тук само злоба и популизъм :evil:
Не може да очакваш от фурнаджийски лопати цивилизованост и обективност. И аз очаквах от БСТВ нещо по-различно, но очакванията ми не се оправдаха - Само американски видеоклипове, американски "Холивудски знаменитости", тъпи сапунени сериали, една дума не обелиха за 20 годишнината от варварските НАТО-вски бомбардировки с обеднен уран над Сърбия (убити 2000 цивилни + 80 деца), една дума не обелиха за грандиозното честване на 5-годишнината от завръщането на Крим в родното пристанище, абе навряли са си яко езиците в г@за на Брюксел и мълчат. "Алфа ТВ" поне дава и алтернативната гледна точка (препредава RT с превод на български), а останалите български масмедии ме правят на глуп@к и ме облъчват едностранчиво, само с мнението на Запада.

22 Мар 2019 11:42
Профил
Аватар

Отговори с цитат
viewtopic.php?f=15&t=20473

22 Мар 2019 12:28
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 242 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17