Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 23 Авг 2019 18:09

Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Quo Vadis Domine!? Протестите в България 
Автор Съобщение
Аватар

Отговори с цитат
zdravkos написа:
Тя (Л.П.) не е ли дясната ръка на господин Боко? В пълния и преносен смисъл на думата!
Уш нямаше да пиша повече тук, но да си кажа и за Лиляна Павлова. Попаднах на споделен въпросния коментар. Под коментара 50 човека се възмущават. Моят коментар беше последен, защото попитах тези възмущаващи се, из между тях има ли някой, който може да си помисли подобно нещо, не да го каже. Тази жена каквато ще да е, едно е сигурно - не е глупава. Нима не се разбира, че някой "доброжелател" на Борисов и преписва тези думи. Ми само това ли е. Има си профили в който се съчиняват тези простотии. Има и обратното - такива които хвалят премиера. Ние тук нали не сме такива - можем да отсяваме зърното от плявата !
Поздрави на всички !!!

20 Ное 2018 13:40
Профил
Аватар

Отговори с цитат
vanderel написа:
zdravkos написа:
Тя (Л.П.) не е ли дясната ръка на господин Боко? В пълния и преносен смисъл на думата!
Уш нямаше да пиша повече тук, но да си кажа и за Лиляна Павлова. Попаднах на споделен въпросния коментар. Под коментара 50 човека се възмущават. Моят коментар беше последен, защото попитах тези възмущаващи се, из между тях има ли някой, който може да си помисли подобно нещо, не да го каже. Тази жена каквато ще да е, едно е сигурно - не е глупава. Нима не се разбира, че някой "доброжелател" на Борисов и преписва тези думи. Ми само това ли е. Има си профили в който се съчиняват тези простотии. Има и обратното - такива които хвалят премиера. Ние тук нали не сме такива - можем да отсяваме зърното от плявата !
Поздрави на всички !!!

Може би направих това грубо изказване, заслепен от предишния пост с нейни цитати по отношение на пенсионерите, без да се замисля дали тези думи найстина са казани от нея(Л.П.), и не й се преписват.

Искам са споделя нещо от собствен опит, а то е че един не толкова интелигентен човек, с по-скромни умствени възможности не търпи по-умни хора около него! Може да са му полезни и удобни в даден момент, за определно време, но винаги се стига до раздяла ... в не малко случаи по-умният човек сам си тръгва!

Не ангажирам никого с това мнение, то е изцяло мое и не е насочено към никого :!:

P.S. Мисля си, дали с друг премиер-министър щеше да се стигне до това положение?

Последна промяна zdravkos на 20 Ное 2018 18:44, променена общо 1 път

20 Ное 2018 14:14
Профил WWW
Аватар

Отговори с цитат
zdravkos, ако наистина ме уважаваш изтрий двете "извинявам се" ! Имаш тази възможност.
Ние тук сме приятели бре :D и трябва да си говорим като такива !

А това какво би било с друг премиер е реторичен въпрос. Факт е обаче, че той не се е самопоставил там, като Емелян Пугачов напр. :wink:

20 Ное 2018 18:28
Профил

Отговори с цитат
vanderel написа:
... като Емелян Пугачов напр. :wink:
И Емелян Пугачов и Степан Разин са свършили лошо, много лошо!

20 Ное 2018 19:36
Профил
Аватар

Отговори с цитат
vanderel написа:
... А аз знам че работата ти е такава, че изчезваш от форума за по седмица и повече, т-е- видях че и сега си изчезнал .....

От вчера съм в болничен до края на месеца и ще ви досаждам всеки ден :mrgreen:
Разбрах те напълно. Благодаря.

Петър написа:
....Лияна, ЛиЯна Панделиева, която по-късно се продаде на БСП за пари и се преметна от СДС към тях.

Същата - Ла*няна Панделиева :D

21 Ное 2018 13:42
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3