Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 16:47



Отговори на тема  [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 86  Следваща
Футбол и .... 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2011 14:52
Мнения: 163
Местоположение: Italy
Отговори с цитат
https://dariknews.bg/novini/sviat/mach- ... ta-2203698

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk


24 Дек 2019 12:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Толкова много пропуски. Стига с тези подаръци, няма значение, че е Коледа :mrgreen:


27 Дек 2019 00:15
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Е няма подаръци! Има разгром и то на втория :lol:


27 Дек 2019 00:37
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Най-лесният мач до сега - мачът срещу 2-рия в класирането :wink: Хеви метъл до последната секунда. В 85-тата мин. при резултат 4:0 Шмайхел няма на кого да подаде топката - гостите пресират защитата на домакините, като че ли са в началните минути на техен домакински мач.
И най-върлите противници на Пул, замълчаха след този мач !

Не обичам англичаните като народ, но футболът им е магия !!!

И друго - по празниците всички почиват и се въртят пред телевизорите. Колко е гадно само като няма мачове. Единствено англичаните в това отношение са 6 :wink: Футболистите им са абсолютни професионалисти - забавляват зрителите пред ТВ и на стадиона, без самите те да празнуват ...


27 Дек 2019 14:21
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Не мога да се стърпя ,и да не напиша и аз две думи за Ливерпул ! Гледах специално мача добре настанен и много внимателно . Харесвам Лестър , за това което правят този сезон , и очаквах да са противопоставят по хард , но Пул са направо жестоко добри . Само в 1вата минута какво направиха ..... нямам думи ,и после не дадоха на Лестър никакъв шанс . 1вия гол като видях как трима в червено атакуват топката с/у 1дин в синьо , беше чудо да не вкарат !!! Показаха невероятен контрол във всяка една фаза от терена ! Така играха всички , че Салах и Мане изглеждаха (най слабите) от червените :shock: Само и единствено дузпата ми е малко пресилена . Повлия на Лестър и емоционално загубиха концентрация и веднага им вкараха още 2 гола . Не че, Ливерпул нямаше да бият , но някак си съдията развали малко от магията на мача ! Според мен най силния мач на Ливерпул !!! Сега трябва да не правят много гршки до месец Май и са Шампиони ! :D Моите Тотнам ,са малко как да лажа , на прилеви и отливи . Моуриньо му се иска да е в топ 4 , ама дали ще стане ..... Ман Ю . колко подаръци получиха от Нюкясъл и от съдията . То че е коледа да ама ..... :lol: Хаиде да си пожелаем добър мач довечера :D


27 Дек 2019 15:26
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Ако това е пресилена дузпа, то тогава предлагам да се отменят всички вкарани голове след 4:0, че ще е разгром и резил за другия отбор :mrgreen:
Майтапа настрана - според правилата си е 100%-a дузпа и Майкъл Оливър нямаше какво друго да свири в тази ситуация! :wink:
Преди мача гледах интервюто с Брендън Роджърс и той сподели, че това ще мерилото за тях - мачовете срещу Сити и Ливърпул - да видят какви са техните истинки възможности и дали са в състояние да се противопоставят на тези два отбора! Е не са тяхното ниво, видя се още с/у Сити, а вчера нямаха удар към вратата чак до 83мин. Варди отстрани и толкова.

Оставане в 4-ката сигурно ще е постижимо, но за повече ще трябва да се "напрегнат" доста повече :mrgreen:

На 11.01.20 играем срещу Тотнъм на José-то като гости, на 19.01 домакински мач срещу рогачите на Оле и след това гостуване на вълците на 23.01.2020! Ако дотогава разликата между Ливърпул и втория се е запазила все още около 10 точки смятам, че спокойно можем да им честитим 19-та титла - кой каквото иска да си говори :wink:

Наздраве


П.С. След това идват осминафиналите от CL


27 Дек 2019 18:38
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Дано не е предварително... но наздраве за 19-тата :D


27 Дек 2019 19:44
Профил

Регистриран на: 01 Сеп 2009 17:21
Мнения: 43
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Ако това е пресилена дузпа, то тогава предлагам да се отменят всички вкарани голове след 4:0, че ще е разгром и резил за другия отбор :mrgreen:
Майтапа настрана - според правилата си е 100%-a дузпа и Майкъл Оливър нямаше какво друго да свири в тази ситуация! :wink:
Преди мача гледах интервюто с Брендън Роджърс и той сподели, че това ще мерилото за тях - мачовете срещу Сити и Ливърпул - да видят какви са техните истинки възможности и дали са в състояние да се противопоставят на тези два отбора! Е не са тяхното ниво, видя се още с/у Сити, а вчера нямаха удар към вратата чак до 83мин. Варди отстрани и толкова.

Оставане в 4-ката сигурно ще е постижимо, но за повече ще трябва да се "напрегнат" доста повече :mrgreen:

На 11.01.20 играем срещу Тотнъм на José-то като гости, на 19.01 домакински мач срещу рогачите на Оле и след това гостуване на вълците на 23.01.2020! Ако дотогава разликата между Ливърпул и втория се е запазила все още около 10 точки смятам, че спокойно можем да им честитим 19-та титла - кой каквото иска да си говори :wink:

Дано да не си забравил че някои отдавна имат 20

Наздраве


П.С. След това идват осминафиналите от CL


28 Дек 2019 09:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
След фала на гражданите.... Венди НАЗДРАВЕ :lol: :lol:


28 Дек 2019 13:37
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
vanderel написа:
... :wink: Хеви метъл до последната секунда...
До финала в Киев миналата година беше Rock ’n’ Roll :lol:

Сега всички свирят в тон като по ноти..... огромен оркестър с всеотдаен диригент :mrgreen:


29 Дек 2019 00:31
Профил WWW

Регистриран на: 29 Май 2011 21:42
Мнения: 3
Отговори с цитат
:shock: Весели прьзници и от мен!Хей,този форум се е превърнал само от постове на привърженици на Liverpool,но не прекалявйте с обидните писантия към другите тимове.Аз знам,че титла в Premier league не сте виждали вече 30 години и е време това да се случе...Но,защо трябва да се обиждат по този груб начин привържениците на други отбори?Жалко е че този потребител е "избран" /от кого - негов привърженик!/ за най-добрият юзер!OK празници са тези дни. quote="zdravkos"]Ако това е пресилена дузпа, то тогава предлагам да се отменят всички вкарани голове след 4:0, че ще е разгром и резил за другия отбор :mrgreen:
Майтапа настрана - според правилата си е 100%-a дузпа и Майкъл Оливър нямаше какво друго да свири в тази ситуация! :wink:
Преди мача гледах интервюто с Брендън Роджърс и той сподели, че това ще мерилото за тях - мачовете срещу Сити и Ливърпул - да видят какви са техните истинки възможности и дали са в състояние да се противопоставят на тези два отбора! Е не са тяхното ниво, видя се още с/у Сити, а вчера нямаха удар към вратата чак до 83мин. Варди отстрани и толкова.

Оставане в 4-ката сигурно ще е постижимо, но за повече ще трябва да се "напрегнат" доста повече :mrgreen:

На 11.01.20 играем срещу Тотнъм на José-то като гости, на 19.01 домакински мач срещу рогачите на Оле и след това гостуване на вълците на 23.01.2020! Ако дотогава разликата между Ливърпул и втория се е запазила все още около 10 точки смятам, че спокойно можем да им честитим 19-та титла - кой каквото иска да си говори :wink:

Наздраве


П.С. След това идват осминафиналите от CL[/quote]


29 Дек 2019 22:27
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
ManUTD написа:
:shock: Весели прьзници и от мен!Хей,този форум се е превърнал само от постове на привърженици на Liverpool,но не прекалявйте с обидните писантия към другите тимове.
Абсолютно си прав за толерантността. Но в случая Здравко въобще не е далеч от истината и съм сигурен, че и на теб не ти харесва този Юнайтед. Остави класирането. За мен Ман. Юн. барабар с треньорът си, са най-бездушния отбор в момента в лигата. И ако трябва да избера един от Манчо да премине в Пул, няма да посоча никой. А за да не ти прозвучи отново като обида, ще си призная че е имало време, когато съм ви завиждал за всеки един футболист.
Колкото до Ливърпул, ако сега когато сме шампиони на земното кълбо не говорим, кога ... :?: :D
А аз лично си мисля, че всички фенове на английски отбори сме от един отбор - този на магическата Висша лига !


30 Дек 2019 00:26
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
@ManUTD
Весели празници и от мен :D
Две случки само през тази календарна година от шампионската лига:
    Ашли Юнг буквално изхвърли Ди Мария на 2 метра от терена, прати го в канала при охраната...
    или когато Крис Смолинг разби носа на Меси.....
След такива похвати се питам каква е идеята на "играчите" на ЮНАЙТЕД - да вредят или да творят?
И как да нарека тези играчи, прибягнали до тези долни методи в моменти на безпомощност?


30 Дек 2019 02:06
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
vanderel написа:
И ако трябва да избера един от Манчо да премине в Пул, няма да посоча никой. А за да не ти прозвучи отново като обида, ще си призная че е имало време, когато съм ви завиждал за всеки един футболист.
Scott McTominay, Daniel James & Mason Greenwood са много обещаващи играчи :wink:


30 Дек 2019 02:31
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Да, ама аз ги искам играчи с хъс и характер. Не случайно всеки път псувам Джино и Адамчо. Ако съм на мястото на колегата Ман Юн, ще псувам целия си отбор :wink: :D


30 Дек 2019 11:34
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 86  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®