Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 17:10



Отговори на тема  [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 86  Следваща
Футбол и .... 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
vanderel написа:
Никога не съм го обичал този германец :evil: .......Да го ш...ат ма.....те този германец :twisted:

Сигурен съм, че говориш за Феликс Брух :o съдията на мача!

А Ливърпул играха много пестеливо, да си го кажа направо - слабо! Наполи играха силно, вижте спасяването на деня от Адриан в 49мин...честито на неаполитанците...

Сега в неделя с/у Челси мачът е доста по-важен. И дано там натиснат педалите :wink:



Изображение


18 Сеп 2019 01:09
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Ти си шампиона бре. И като такъв си най-големият дразнител. Срещу теб отборите се мобилизират на 200 %. И ще ми излезеш с 13 човека ... :evil: Ако Наполи играят със Зенит или Спарта, като нищо ще паднат с 2:0. Но те играха срещу шампиона и въобще срещу Ливърпул. Всичко на стадиона е фул за този мач ... Сега ще започнем да отписваме този турнир, онзи турнир ...
Язък :evil: На времето Левски София изпусна вълната - влязоха в групите на ШЛ, спечелиха много пари, но парите бяха прибрани от собствениците без да се реинвестира нито лев в отбора. В сезона веднага след групите Левски не взе нито един футболист. Следващия сезон беше пълен провал. Разделиха се с ръководство и треньори и до ден днешен не могат да се изправят.


18 Сеп 2019 09:19
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Първи мач от групата на турнира, мач без особено значение. Със сигурност ще прескочат груповата фаза - 3 домакински победи и още една като гост....
По-същия начин ще играят довечера реал и ювентус.

Важно е от февруари до май да са в топ форма и да покажат манталитет!

П. С. Левски е облик на държавата Едва ли трябва да имаш някакви очаквания!?
Същото важи и за националния цирк с главния клоун - танцьора с присадената коса....
Лек ден



Gesendet von meinem Nokia с фенерче mit Tapatalk


18 Сеп 2019 10:33
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Кажи ми Здравко, ако се контузи Мане, кой ще играе в ляво. Ами Боби какъв е ? Централен ли е, плеймейкър ли е. Ако той се контузи ... :? Кейта не трябва да се брои повече :!: И те свършиха :evil: А през зимата ще станем шампиони и на света :?


18 Сеп 2019 11:21
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Не се ядосвай Ван ! 8) Първо - ДУЗПА нямаше !!! Гледай тук https://www.soccer24.com/match/QwjRROiB/#video Второ Здравко ти го каза 1-ви мач донт уори !Аз изтървах заради тази дузпа някое евро . Бях дал двоен шанс 2х :( Ама нейсе ще го преживеем .


18 Сеп 2019 14:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
vanderel написа:
Кажи ми Здравко, ако се контузи Мане кой ще играе в ляво.

Luis Longstaff или Rhian Brewster - U23
vanderel написа:
Ами Боби какъв е ? Централен ли е, плеймейкър ли е. Ако той се контузи ..?

универсален :wink: , но се вижда й, че е незаменим ... :(
vanderel написа:
А през зимата ще станем шампиони и на света?

да се надяваме, само тази купа ни липсва :wink:


18 Сеп 2019 14:34
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Kamen eM Tech написа:
8) Първо - ДУЗПА нямаше !!!
Не ме е яд че сме паднали, а че нямаме равностойни резерви. А сме шампиони на най-комерсиалния турнир. И по-специално офанзивни халфове. Вайналдум и Фабиньо ме е яд да ги гледам. Да, щом са национали, значи са добри. Но добри за какво - да тичат и да рушат играта на противника. Кога сте ги видели тези двамата да подадат топката напред, да изведат някой ... :evil: Колко асистенции имат :evil: Лошо ли щеше да е, ако вместо Милнър и заменилият го Вайналдум имаше един креативен футболист. Хендерсън и Фабиньо да си стоят отзад дефанзивни. Но не, ще играем с трима, които могат само да рушат и ще чакаме на Боби. Но Боби като няма ден, го няма и Пул.

Здравко, те още миналогодишните покупки не са влезли както трябва/Кейта, Шакири, Фабиньо/ ти искаш Брюстър да влезе.
Ето пример - колко германци доведе този германец в отбора? Нали ги познава, нали им е любимец. Или в цяла Германия няма един кадърен ... Ройс напр. колко още да стои в Дортмунд ?
Яд ме е, не ми говорете за Клоп. Клоп не е вкарал головете срещу Барселона ...

А с тези дузпи глъмарите в УЕФА явно не могат да се справят :evil: дори и с ВАР.
Трябва да се приеме, ако в поведението на нападателя има и нотка преиграване, дори защитникът да е извършил нарушение, да няма дузпа. Сега защитниците трябва да стоят мирно, за да няма нападателят къде да се спъне.
Навремето намразих звездата ни Хр.Йовов, че в един мач със Славия направи такъв плонж без дори да е докоснат и с отсъдената от това дузпа Левски би. Беше ме е срам, че любимият ми отбор е победил по този начин. Беше ме срам от дузпите на Костадинов, за националния отбор. Сега обаче при тези пари които се разиграват, явно няма място за сантименти !


18 Сеп 2019 23:12
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Ванди,
съмнявам се, че случайно си употребил думата "комерсиален" турнир. Така е за съжаление и ще трябва да свикваме със ситуацията.
Драмата не е само в този турнир, а в целия съвременен футбол - не отсъдената дузпа за България срещу Англия, отсъдената дузпа за Германия срещу Холандия, не отсъдената дузпа за Норич срещу Ман Сити, отсъдената дузпа за Наполи срещу Ливърпул, не отсъдената дузпа за Атлети срещу Ювентус и т.н... Примерите са много! Какво излиза - всеки чете правилата така, както са му удобни. На Г.Бейл му свирят правилото "Handball" - на Дж.Стоунс - не!
И двамата играят с ръка...... :lol:
Вар - измишльотина :mrgreen:

За мен двата най-важни играча в Ливърпул са Фирминьо и Фабиньо - не случайно си ги изборил :D Ако те са на топ ниво всичко ще е наред, ако не - ще берем ядове....

За Марко Ройс това е максималното, което може да извлече от него. Сам знаеш, че се "чупи" постоянно, това е й причината да не е световен шампион. На последната приятелскиа среща преди шампионата 2014 се контузи тежко...
Сега се закрепи - за първи път направи 100 поредни мача, в който не се контузил.

За Бг футбола.... моя отбор го ликвидираха и не мога да се сприятеля с неговите роднини, наследници или други :!:

А от твоя едно време имаше един много добър във всеки аспект - Б.Искренов - Гибона... Падаше и се гмуркаше по-добре от Роналдо, но и беше много добър, е не толкова колкото Роналдо, но много хора си го спомнят!
Явно и Йовов се е учил от него.

След цялата тази тирада мога да кажа, че футболът е за удоволствие, а това, че ние с теб го приемаме малко по-различно си е за наша сметка....

Поздрави и лека вечер


19 Сеп 2019 19:30
Профил WWW

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
ЛЕЛЕ ЛЕЛЕ от 0-1 за 7 мин 3-1 за Лудите ЕЕЕЕЕЕ !!!!!!!!!!!! :D :D :D :D


19 Сеп 2019 23:13
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Вярно, че само 1 българин играеше, но може би националния е добре да вземе пример от този отбор! Да кажа, че не съм им привърженик, точно поради причината че в този български отбор има 3ма българи, от които само 1 титуляр, и двама дълбока резерва! То пералнята на гелосания бачка с пълна сила! А българския футбол е жив благодарение на черното тото, водено за съжаление от пичуете от Мондиал ‘94 !


20 Сеп 2019 20:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Отборът на Лудогорец е ярък пример как в един отбор когато има добри изпълнители и най-важното тези изпълнители са сплотени в добър колектив, ролята на треньора е маловажна. Там е нещо като България 94-та година. На този Лудогорец, както и на ония от САЩ, мога и за да съм им треньор :D
Иначе - браво ! Тези момчета с начина по който се забавляват на терена, радват и неутралния зрител !


20 Сеп 2019 22:30
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Двата отбора започват във високо темпо, без разузнаване :D
Тренд А. С много красив гол!

П.С. Труден мач, в крайна сметка 3-те точки са за Ливърпул


Изображение


22 Сеп 2019 18:52
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Изображение

6 от 6 за втора поредна година

Изображение

Лек ден и успешен старт в новата седмица...


23 Сеп 2019 10:25
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Кой ще спечели FIFA The Best?

Довечера в Милано ФИФА ще раздаде своите награди на най-добрите футболисти и треньори за изминалите 12 месеца - FIFA The Best!!!
Най-добър футболист:
    Върджил ван Дайк
    Лионел Меси
    Кристиано Роналдо

... предложения?


23 Сеп 2019 12:34
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Миналата година наградите обра полузащитник. Сега е ред на ...


23 Сеп 2019 20:02
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 86  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®