Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27 Апр 2024 12:45



Отговори на тема  [ 1291 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 87  Следваща
Футбол и .... 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Честито Камене :D


06 Мар 2019 01:13
Профил WWW

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 476
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
:D :D :D :D :D :D :D МЕРСИ МЕРСИ !!! :D :D :D :D :D


06 Мар 2019 01:19
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 476
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Нямам думи повече от 100 мин и Ман Ю се класират :) ПСЖ не жаслужаваха според мен да продължат . Не съм фен на Дяволите но Солскяр е СУпЕр !!! ОЛЕ ОЛЕ Имам точен 3-1 за Манчо и 2-1 за Порто ОЛЕЕЕЕЕ!


07 Мар 2019 01:03
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Този сезон се очертава малко нестандартен в шл :mrgreen:

Porto, Ajax, ManU, Tottenham :shock:.... засега


07 Мар 2019 01:47
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Няма да коментирам класирането на Юнайтед, само ще цитирам какво каза след мача най-големия фен на дяволите, който познавам: "срамувам се от тази елиминация..радвам се, но не беше честно...". Разбирам го, аз също се срамувах, когато ние отстранихме ПСЖ преди години с шест гола, два от които бяха всичко друго, но не и честни. Между другото на пияндето Скомина не му е за пръв път да решава мачове с дебилни отсъждания.


07 Мар 2019 16:28
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
:D Ако господ смяташе, че ПСЖ трябва да продължат, щеше да направи така, че Буфон да хване дузпата. Поне със сигурност много повече фенове по света са се радвали на този резултат, от колкото ако бяха продължили някакви французи. Всяка година най-много се кефя на отпадането точно на тези - само с пари не може да се вземе купа ! Този защитник, дето се обръща топката да го удари в гъза, заслужавали утре да вдига купа :?: :evil:

Букмейкърите се издъниха с този мач - дадоха за Манчо 8 и нещо/с увеличен залог/ :lol: а феновете на англичаните - тези които са вярвали на своя отбор, въпреки негативния резултат от първия мач, са много по света и у нас. И много са спечелили, вкл. и аз :D


07 Мар 2019 18:58
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Wanderer написа:
Няма да коментирам класирането на Юнайтед, само ще цитирам какво каза след мача най-големия фен на дяволите, който познавам: "срамувам се от тази елиминация..радвам се, но не беше честно...".

Така написан коментарът оставя съмнения за подпомогане на МанЮ от страна на съдията! А такова нямаше. Според показаното на терена, класирането на Манчо беше абсолютно несправедливо, всичко друго, но не й нечестно!!!
Дузпа има:

Изображение

Играта с ръка е категоричена, ръката е широко разперена, като по този начин се "уголемява" тялото!

Изображение

Че е умишлено също е ясно. Ако не знае как се скача в наказателното поле, трябва да се научи, трябва да се тренира и да се отиграва това движение, защото не е позволено.

А че може и по друг начин, професионално...ето, ръката е плътно е прибрана към тялото! Играчът(не ми е любимец) също е с гръб към топката!

Изображение

Така че, коментарът на един представител на малцинствата и бивш футболист на Барса, сегашен на ПСЖ, е абсолютно смешен - "...играчът няма очи на гърба"... Да вземат да потернират малко....за какво получават тези милиони, като нищо не става от тях???

Wanderer написа:
...Между другото на пияндето Скомина не му е за пръв път да решава мачове с дебилни отсъждания.

Ами съдията свири по новите правила на Фифа и според тях дузпата е 100%. Игра с ръка в наказателното поле, чрез която се постига увеличаване на тялото. Какво друго да свири - пряк свободен удар?

По телевизиите - испански и немски, по които гледах анализите след мача всички са съгласни с решението на съдията. Бивши футболисти като Santi Cañizares, Jorge Valdano, Lothar Matthäus, Eric Meijer и бившият швейцарски съдия Urs Mayer - (в момента са тв анализатори и коментатори) са на мнение, че дузпа има!


08 Мар 2019 12:23
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
vanderel написа:
Букмейкърите се издъниха....И много са спечелили, вкл. и аз :D

Честито за печалбата :D :D :D
vanderel написа:
:D Всяка година най-много се кефя на отпадането точно на тези - само с пари не може да се вземе купа ! Този защитник, дето се обръща топката да го удари в гъза, заслужавали утре да вдига купа :?: :evil:

Абсолютно не!
Чоло Симеоне показа нагледно какво трябва за да се спечели купа, после естествено се извини :D :wink:

Изображение


08 Мар 2019 12:58
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Понякога се чудя кое е по-важно за мен - Барса на финал или отпадане на Юнайтед далеч преди финала :mrgreen: Шегувам се, разбира се. Публична тайна е, че не понасям Ман Ю :D Затова им желая полуфинал с Барса (ако продължим). Може и с Юве, а защо не и със Пеп :lol:
И феновете на МЮ(да ви се чуди човек) без хейт. Аз си имам причина да не ги харесвам 8)


08 Мар 2019 14:42
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Лятото - 15.08.18 на мача срещу Бока, Месията "официално" обеща да направи всичко възможно за спечелване на шл този сезон!!!

А МанЮ показа дефиницията за антифутбол! Може пък още на 1/4 финала да срещнат челно товарния влак и да ги удари парният чук с пълна сила :mrgreen:
Нищо на никой не пожелавам :wink:

Футболната философия на отбори като Барса, Ливърпул и Б. Дортмунд се различава коренно от тази на отбори като Р.Мадрид, МанЮ и Байерн - лично мое мнение!
Пожелавам успех на всички, но най-вече на Барса & Ливърпул


08 Мар 2019 16:19
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Бербатов преди малко се изцепи - "...гиганта на Европа се събужда...забравихте, че това е МЮ......", Джерард и той във възторг от победата на кръвния враг...; цялата българска електронна и не преса е във благоговение от безличната игра, която "дяволите" показват последните няколко сезона. Буквално се самозабравят от кеф. Спечелиха един мач с никаква игра и невероятно много късмет, без да споменавам дискусионната дузпа(между другото, УЕФА щели да преразгледат правилата за игра с ръка в нак. поле - да, след дъжд, качулка) и всички полудяха от удоволствие. Че и се натрапва от всякъде, като че ли Юнайтед е български отбор.
После що не ги понасям, ето една(от 7) причина.
(това уточнение е заради въпрос на ЛС, който получих, но не мога да върна отговор, някаква грешка излиза)
Барса-Юве финал, оле :D


Последна промяна Wanderer на 08 Мар 2019 16:55, променена общо 1 път



08 Мар 2019 16:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Ха ха ха :lol:
Бербатката дето Съра не го остави даже и треавата да помирише във финала срещу Барса, а Меси им вкара и гол с глава :mrgreen: и ги разцепиха.....


08 Мар 2019 16:47
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Помниш ли колко помия се изля върху сър Фергюсън заради решението да остави Мите да гледа мача от трибуните? От нашите медии, имам предвид. Никой уважаващ себе си журналист не написа и дума срещу сър-а. Наш'те дървеняци обаче от Диема, Нова спорт, гонг, спортал и подобни "специалисти" го нарекоха от пияница до педофил. И до ден днешен, доколкото знам, той е идол за феновете. Съра, не наш Мите :mrgreen:


08 Мар 2019 16:58
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Нямам много спомени от драсканията на пресата, но си спомням, че малко след това кръстиха една трибуна от О.Трафорд в негова чест - на Съра, не на Мите :mrgreen:


08 Мар 2019 17:43
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Така че, коментарът на един представител на малцинствата и бивш футболист на Барса, сегашен на ПСЖ, е абсолютно смешен - "...играчът няма очи на гърба"...
Как да уважаваш такъв футболист :shock: Значи това не е дузпа, а неговите плонжове са дузпи ! Защитникът не тренира просто подскоци, а е скочел с ясното намерение да спре топката. Но понеже не се казва Джон Тери, обръща гръб. При това положение две са местата, където би искал да го удари топката, така че да не го заболи - гъза и лакътя. И целта е изпълнена - топката е спряна без никаква физическа болка, но в разрез с правилата !

Знаете ли аз колко съм гаден - искам Манчовците, Челси и Арсенал да продължават в турнирите, до полуфинала и да паднат там ! Така ще се изморяват за шампионата :lol:


08 Мар 2019 23:49
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1291 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 87  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®