Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18 Окт 2019 03:18

Отговори на тема  [ 383 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Russia 2018 
Автор Съобщение
Аватар

Отговори с цитат
Хърватия, Белгия ... са като Григор Димитров - знаят как се търкаля топчето не по-малко от батковците. На моменти дори го правят и по-добре. Но ония затова са батковци, защото имат нещо, което малките нямат. В този смисъл, когато Англия загуби от Хърватска, реално за мача виждах че англичаните с постройката и тактиката си не заслужаваха победата, но си умирах двойно повече, че на финала отива отбор, който няма да може да се противопостави на Франция. По средата на първенството всеки голям може да се препъне, като Бразилия и Германия, всеки може да изиграе слаб мач, но финалът е нещо различно. В края на краищата обаче, ако погледнем на футбола от към спортната му страна, той за това е интересен, защото винаги има доза непредвидимост :!:
Поздрави и от мен на всички взели участие в тази тема :!: :D

16 Юли 2018 10:29
Профил

Отговори с цитат
Как се свири за Франция ..... някой помни ли квалификацията с Ирландия ? Ето КАК СТАВАТ НЕЩАТА !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: https://www.youtube.com/watch?v=_Akd7YlDLpo

16 Юли 2018 11:17
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Това което Камен ни припомня, беше последния мач и с този гол Франция се класира за Ю. Африка. Тогава вместо да спечели икономиката на Ирландия - техните авио линии, тяхната лека промишленост /шалчета, фланелки, сувенири и др./, тяхната федерация, за Африка заминаха Франсетата ... и си го намериха :wink: Има една подробност обаче - шеф на УЕФА тогава, беше Мишел Платини, изритан позорно за корупция, но шефът на света въздаде справедливост :evil:

Затова си умирах Англия да ги смачка, но не стигнахме до мач с тях :(

:idea: В случая Перишич извади топката в корнер и прекъсна цялото разиграване в наказателното поле. Топката напусна игралното поле от крака на Перишич, но ако не беше я спрял с ръка, тя нямаше да иде на крака му. Чиста дузпа, която обаче при липсата на технологии, можеше да не бъде забелязана и отсъдена. И друго - това е дузпа, не е гол !!! Ако не е трябвало да стане гол според началника, то вратарят щеше да я спаси. Трябваше само да уцели ъгъла и топката щеше да се удари в него. Но не - трябвало е да бъде гол :?
Аз лично понеже не обичам Франция, както повечето от вас, но пък не ми беше минал и яда към Хърватия, исках този мач да завърши 2:1. Така целият свят да опюва Франция, че са спечелили с тази дузпа, а Хърватите да си умрат от яд. При 4:2 обаче, нещата са ясни .
Това е :D

Последна промяна vanderel на 16 Юли 2018 16:49, променена общо 1 път

16 Юли 2018 12:35
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Не знам защо, но хърватите този мач играха по-слабо от французите. Аз също исках хърватите да спечелят, но паднаха психически след дузпата - типично по балкански! За мен това не трябваше да е дузпа, но според главния съдия е. С 1 купа френските фтболисти станаха "милионери" . По 20 хил евро на мач на човек + по 300 хил евро на човек заради трофея!

16 Юли 2018 15:22
Профил

Отговори с цитат
Като цяло добро първенство, но какво ли щеше да е без VAR? Колкото помага, толкова и пречи на играта и на динамиката. Много се надявах да не я ползват точно на световното ама уви...

16 Юли 2018 15:58
Профил ICQ

Отговори с цитат
vanderel написа:
Това което Камен ни припомня, беше последния мач и с този гол Франция се класира за Ю. Африка. Тогава вместо да спечели икономиката на Ирландия - техните авио линии, тяхната лека промишленост /шалчета, фланелки, сувенири и др./, тяхната федерация, за Африка заминаха Франсетата ... и си го намериха :wink: Има една подробност обаче - шеф на УЕФА тогава, беше Мишел Платини, изритан позорно за корупция, но шефът на света въздаде справедливост :evil:

Затова си умирах Англия да ги смачка, но не стигнахме до мач с тях :(

:idea: В случая Перишич извади топката в корнер и прекъсна цялото разиграване в наказателното поле. Топката напусна игралното поле от крака на Перишич, но ако не беше я спрял с ръка, тя нямаше да иде на крака му. Чиста дузпа, която обаче при липсата на технологии, можеше да не бъде забелязана и отсъдена. И друго - това е дузпа, не е гол !!! Ако не е трябвало да стане гол според началника, то вратарят щеше да я спаси. Трябваше само да уцели ъгъла и топката щеше да се удари в него. Но не - трябвало е да бъде гол :?
Аз лично понеже не обичам Франция, както повечето от вас, но пък не ми беше минал и яда към Хърватия, исках този мач да завърши 2:1. Така целият свят да опюва Франция, че са спечелили с тази дузпа, а Хърватите да си умрат от яд. При 4:2 обаче, нещата са ясни .
Това е :D

Да така е какато го казва Ван +% коифиценти ,урни , точки и....всчко което си изброил по горе ! А Джуней Чакър защо не даде дузпа ? На мача с Уругвай ? :?: А децата дето гледат ДАЛИ искат да станат такива (визирам фаула за 1вия гол ) на 1мин. и 26-32 секунда !!! ЗА такива симулации ЖЪЛТ ,а докато не се отсраняват за определен период като в хокея , това ,ще продължава да отвръщава ! :oops: :oops: :oops: https:https:https://www.youtube.com/watch?v=q6F1K-c-BWM СЪЖЕЛЯВАМ ЮТУБ СА ГО ПРЕМАХНАЛИ ... ГАДОВЕ !!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

16 Юли 2018 18:00
Профил

Отговори с цитат
vanderel написа:
Аз лично понеже не обичам Франция, както повечето от вас, но пък не ми беше минал и яда към Хърватия
Франция и аз не я обичам, заради Макарона, щото иска да прецака тираджиите на България (видя гадът у кьоравия едно око и него иска да извади), ама Хърватия с какво са те ядосали? Приятелю, дай повече инфо относно Хърватия.

16 Юли 2018 18:25
Профил

Отговори с цитат
Три поредни мача по 120 минути, два от които с дузпи и всичките спечелени. Повече няма какво да допълня - шапки долу пред Хърватия :D

16 Юли 2018 18:50
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 383 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26