Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 22 Окт 2019 21:54

Отговори на тема  [ 383 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Следваща
Russia 2018 
Автор Съобщение

Отговори с цитат
И за да не казваме че стана чисто Европейско Англия нали драпа да избяга от Европата нека един полуевропейски отбор бие най сетне. Това на майтап. Отдавна казах че тоя отбор на Англия не е като останалите и. И заслужава най после да си прибере купата. Ама не прогнозирам че кажа ли нещо става наопаки :lol:

09 Юли 2018 13:06
Профил

Отговори с цитат
iuri2 написа:
Англия нали драпа да избяга от Европата
Приятелю iuri2, Англия не драпа от Европата. Англия драпа да се отърве от диктата на брюкселските сини комисари-педер@си, които с нищо не се различават от едновремешните съветски червени комисари-болшевици (мръсни). И едните и другите ти слагат юлара на главата и те лишават от суверенитета и независимоста. Англичаните (те са най-умни) първи се усетиха да напуснат този ЕСССР.

P.S. Все едно съседката ми да покани 2 милиона цигани и да ми натресе половината в моя апартамент, защото нямала при себе си място! И се сърди, като не ги искаш! Бахти простачката!

09 Юли 2018 14:03
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Петър написа:
iuri2 написа:
Англия нали драпа да избяга от Европата
Приятелю iuri2, Англия не драпа от Европата. Англия драпа да се отърве от диктата на брюкселските сини комисари-педер@си, които с нищо не се различават от едновремешните съветски червени комисари-болшевици (мръсни). И едните и другите ти слагат юлара на главата и те лишават от суверенитета и независимоста. Англичаните (те са най-умни) първи се усетиха да напуснат този ЕСССР.

P.S. Все едно съседката ми да покани 2 милиона цигани и да ми натресе половината в моя апартамент, защото нямала при себе си място! И се сърди, като не ги искаш! Бахти простачката!

В Англия си имат нужното количество педер@сТи, които работят (не)успешно за изхода им от Европейския съюз, а не от Европата!

Да вдигат кораба и да отплават, само че без икономическите облекчения, споразумения и т.н.

А те като наши съседи са си поканили над 4.5 милиона пакистанци, индийци и индианци или както голяма част ги наричат м@нгали и циг@ни. Ще им трябва време докато се интегрират(англичаните) към тях, защото м@нгал не се интегрира, а това е сложен процес, така че са прави да се опитват да предпазят европейците от тях! Но както всички знаем, политиката е сложно нещо, дали ще успеят...само времето ще покаже.

Малко Офтопик се получи,сори за което.
По темата - във футбола са възможни всякакви изненади. Справка Гърция 2004 :cry:

09 Юли 2018 14:27
Профил WWW

Отговори с цитат
Приятелю да не мислиш че съм на противно мнение. Бил съм в СИВ бил съм във Варшавския договор. После в Нато и в Европейския съюз. И навсякъде се разпадат. Просто англичаните усетиха вятъра на промяната и драпат да бегат от нас това исках да кажа но нали все пак сме във футболен сайт Айде Англия пък после и останалите един по един :lol:

09 Юли 2018 14:29
Профил

Отговори с цитат
Впрочем футбола върви с бира и политика. Нали от това най много разбираме. Та от политиката-айде да видим след брекзита кой ще Ви бере ягодите :lol: :lol: :lol: Искам това да не са наште деца :(

09 Юли 2018 14:35
Профил

Отговори с цитат
iuri2 написа:
Приятелю да не мислиш че съм на противно мнение. Бил съм в СИВ бил съм във Варшавския договор. После в Нато и в Европейския съюз. И навсякъде се разпадат.
Така е, ние българите носим беля на всеки който ни присъедини. Османската империя се разпадна, след това станахме съюзници на Хитлер и го докарахме до самоубийство в бункера си (с Ева Браун), след това развалихме Варшавския договор и СССР, сега се разклати ЕС, (олеле, не ми се говори какво ще стане и с НАТО), абе големи каръци сме, до каквото се докоснем и се разпада :lol: :lol: :lol:

09 Юли 2018 15:11
Профил

Отговори с цитат
А бе забелязвате ли че като няма мачове го обръщаме на политика :lol:

09 Юли 2018 16:26
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Добро утро на футболната аудитория :D
Днес кой ще поддържаме? По-черните или по-сините :lol: Това в кръга на шегата...
Дано се получи отворен мач с голове...Една победа на Белгия с 2:1 би била прекрасен завършек на днешния мач :wink:

10 Юли 2018 09:18
Профил WWW
Аватар

Отговори с цитат
Само Франция може да отнеме на англичаните титлата. Така че, аз съм за тях. Колко са французи, туй е друга тема :lol:
Ракичтич ми звънна вчера и тържествено обеща да развалят настроението на оня с тийнеджърската физиономия и компания, ама на балканец мож ли да вярваш... :mrgreen:

P.S. Твърдението, че Англия заслужавала титлата е донякъде вярно. Вижте само кой го признава 8) В интерес на истината обаче, ако сега островитяните се издънят, ще отнесат приза за най-прост и смотан тим не само на това световно, ами изобщо - нека не си затваряме очите, пътят им до полуфиналите беше далеч по-лек, отколкото на който и да е от останалите участници! Нямам спомен в последните 30-40 години да са имали толкова леки съперници на световни първенства.

10 Юли 2018 10:32
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Wanderer написа:
Ракичтич ми звънна вчера и тържествено обеща да развалят настроението на оня с тийнеджърската физиономия и компания, ама на балканец мож ли да вярваш... :mrgreen:

Еми значи така ще стане :D а за вярването, то на него можеш да му вярваш, щото той е роден в Швейцария,(жена му е испанка) играл е за Базел(техен възпитаник), Шалке, Севиля и Барселона. До 21 е играл за нац. отбор на кръстоносците :)
Но това са подробности, важното е, че ти е дал думата си :mrgreen:
Белгия -Хърватска би бил доста изненадващт и колоритен финал, но си мисля, че от FIFA няма да го допуснат!

10 Юли 2018 10:53
Профил WWW
Аватар

Отговори с цитат
Една корекция, продължава да играе за Барселона :wink: И моята невеста е от Севиля, ама не е попаднала на човек :lol:

10 Юли 2018 11:05
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Wanderer написа:
Една корекция, продължава да играе за Барселона :wink:

А какво ще кажеш за Arthur?
P. S. Това само тя може да потвърди :)

10 Юли 2018 12:45
Профил WWW

Отговори с цитат
От полуфиналистите Хърватия е единственият европейски отбор. Останалите са афро- едикой си.

10 Юли 2018 13:02
Профил

Отговори с цитат
Ба Фифа няма да го допуснат. Че те имат спомени още от 94 когато ние ги пре...хме. В интерес на истината и аз се чудя за кой съм. Най симпатизирам на хърватите след тях на англичаните а другите са сбирщайн петли :lol:

10 Юли 2018 14:29
Профил

Отговори с цитат
Едните петли гордо кукуригат а другите ще се бият за третото макар че тоя мач отдавна трябваше да се премахне. Мач между два много разочаровани отбора :(

10 Юли 2018 21:58
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 383 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Следваща