Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 16 Авг 2018 22:34

Отговори на тема  [ 383 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Следваща
Russia 2018 
Автор Съобщение
Аватар

Отговори с цитат
HBO започна новата поредица в която предстaвя статистиките и всички любопитни факти около отборите които ще участват на световният футболен форум в Русия 2018.

Изображение

14 Апр 2018 15:44
Профил

Отговори с цитат
На 1ви Руски вече върви студио за мача !

14 Юни 2018 16:15
Профил

Отговори с цитат
2-0 първо полувреме . На БНТ звука хич го няма . Гледам Малтийски ТВМ И КАНАЛЕ-5 Италия в ХД много по добре ! Дал съм 1 полувреме 1 и 1.5 + голове за сега супер ! Само и була ни изненадат със ХД ще е супер . Наздраве !
:D

14 Юни 2018 19:05
Профил

Отговори с цитат
Kamen eM Tech написа:
На 1ви Руски вече върви студио за мача !
Канала "1ви Руски", (който се излъчва от българските оператори) е международната версия (лицензионно очистена) и там няма мачовете от световното.

14 Юни 2018 22:53
Профил
Аватар

Отговори с цитат
И двата ми отбора започнаха първенството с победи :D

18 Юни 2018 22:57
Профил

Отговори с цитат
Последният беше малко с вазелин но, честито! :)

19 Юни 2018 00:31
Профил
Аватар

Отговори с цитат
vanderel написа:
И двата ми отбора започнаха първенството с победи :D

И кой е втория любим?

19 Юни 2018 11:22
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Във всички спортове обикновено държа на белите спортисти, без да съм расист разбира се. Обичам не толкова техничната игра, а там където липсата на техника се компенсира със сърце и душа.
Със смяната на поколенията обаче се сменя и стила на всеки отбор. Дания напр. ги обичам от времето, когато ги събраха от плажовете, с оная тяхна преса и борба по целия терен. Англия - заради шампионата им и за това че познавам всичките им футболисти почти в детайли. Всички ми се кефят че докато гледам мача на трите лъва, правя смени, размествания по терена ... Въобще главният ми герой е треньорът и се вживявам в неговата роля. Напр. снощи - каква беше тази защита ? Кои и колко бяха централните защитници, кои бяха бековете, при положение че играем с Тунис ? За напред пък да не говорим. Само Хендерсън и Кейн знаеха къде са ! Кефят ме футболисти като Джонджо Шелви, а не пеперуди като Лингард и статисти като Али ...

Споделете и вие вашето виждане за тази игра !

Последна промяна vanderel на 19 Юни 2018 23:37, променена общо 1 път

19 Юни 2018 13:25
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Симпатизирам на Испания. На национално и на клубно ниво. Знам много за футболистите и треньорите, подвизаващи се на Пиринеите. Персонално съм краен фен на Барселона от повече от 25 години, още преди наш Ицо да премине при тях. Ежедневно прочитам доста материали в Марка и Ас, отделно членувам в една от най-големите фен групи в Европа, откъдето изтича доста интересна информация, преди да е станала факт(както например, че Гризман няма да премине при нас и слава Богу, седмица преди самият той да го обяви). И аз като Ванди, редя състави, вадя играчи, пращам някои да косят тревата, споря с телевизора и т.н. Понякога изпадам в крайности и замерям горкия ТВ с подръчни материали.
Колкото до белите играчи, споделям донякъде, без да съм расист. Това е основната причина да не подкрепям Франция. При тях май французи вече няма. Почти същото, сори Ванди, може да се каже и за твоите любимци от острова. На вчерашния мач съотношението черни/бели в двата отбора бе еднакво. Публична тайна е, че не харесвам английските отбори, в частност МанЮн и националният им тим. Единствения футболист от острова, пред който свалям шапка е Джерард. Според мен Англия с тази игра ще премине групите и ... до там.
Винаги съм симпатизирал и на Сърбия. Точно от тях очаквам да направят "голямата изненада". Нямам нищо против да ги срещнем на финала :P
Да видим...

19 Юни 2018 14:19
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Аз подкрепям Германия :D
Може би някой от вас си спомнят отбора им от 90-те...Матеус, Клинсман, Бреме, Колер, Фьолер, Литбарски, Тон, Хеслер...от тогава съм им верен фен!
Много време измина от тогава и играта много се промени :? Вече е по-удачно да се говори за "бизнеса"! Просто играта се превърна в мащабен бизнес и от нея останаха само спомените...Ще дам и няколко примера:

Германия - онзи ден в състава място бяха в намерили М.Нойер - няма официален мач от 8 месеца, рекламно лице на много стоки, спонсорите очакват приходи, а като не играе се губи и интересна изчезва, Ж. Боатенг - също. М.Öзил - контузия...рекламно лице, продукти и стоки - В Германия живеят официално над 4.5 милиона турци, а знаете ли колко турци има с немско гражданство!!! Те се водят официално германци. В следващия мач със сигурност ше се появи и Е.Чан или И.Гюндоган.

Жребий - да вземем например схемите за теглене на групите за световното или европейско първенство, шампионска лига, лига Европа и т.н. Няма вече случаен жребий!
Вижте шампионите на Англия, Испания, Германия, Италия, Франция от началото на века едни и същи 2-3 отбора се въртят...Шампионска лига - същото, Лига Европа - същото...
Отбори - какво стана със славни отбори като Нотингам Форест, Аякс, Глазгоу Рейнджърс?

Малко се отплеснах, но дано да видим повече игра, по-малко спорни съдийски обсъждания и много голове в Русия 2018 :)

19 Юни 2018 14:55
Профил
Аватар

Отговори с цитат
zdravkos, абсолютно си прав. Това е истината. Всичко е бизнес и става все по-мръсен. За Нойер се опитах да убедя същото един мой приятел, фен на швабите, че отдавна не е играл, но пък е златна кокошка и със сигурност ще е титуляр.

19 Юни 2018 16:20
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Заради това НБА е друга бира. И като жребии и като игра и т.н. Подкрепям "Балканите" , този мондиал не започна никак добре! Нито бразилците показаха игра, нито англичаните, германците никакви ги няма! За мен до тук най-доброто зрелище показаха Испания-Португалия. Заради играчи и др. фактори не желая те да спечелят, макар че Испания натам отива. Водих доста люти спорове със средния ми син на тема "защо ние не сме там, а отбори като Саудитска Арабия са там" Според него заслужаваме да не сме там. Може би имаме мал шанс да играеме на континент където играят най-силните отбори в света, и естествено ни е трудно да ги победим.

19 Юни 2018 20:05
Профил

Отговори с цитат
Интересно ми е защо на мача на Англия не са напръскали стадиона с НОВИЧОК Че много гадини бре :lol: :lol: :lol:

19 Юни 2018 21:02
Профил

Отговори с цитат
Иначе съм си за Германия нищо че тръгна лошо. Но като биеш германците в началото после иди ги гони :lol:

19 Юни 2018 21:05
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Стана дума за Сърбия. Не знам какъв е този техен национализъм, манталитет, психика или там каквото е, но сърбите имат отбори на топ ниво във всички колективни спортове - баскетбол/мъже-жени/, волейбол/м-ж/, хандбал ...! А на Водна топка отборът им игра олимпийски финал. Така дори поколението в даден спорт да е по-слабо, авторитетът и самочувствието им никога не падат.

20 Юни 2018 10:03
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 383 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Следваща