Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 22 Юни 2018 10:23

Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Завръщането на Шарапова Welcome Back, Maria Sharapova 
Автор Съобщение

Отговори с цитат
След 15 месечно отсъствие от кортовете, днес Мария Шарапова се завърна с триумф и победа :D :D :D !

P.S. Ааа, щях да забравя: Гришо да връща веднага подареното му от Маша Порше, защото не го заслужава, калпазанин!

26 Апр 2017 21:34
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Ха, ха, лош Гришо! Иначе Маша направо размаза хейтърите с играта си, само за два геима и влезе в ритъм, и от там нататък нямаше сила която да я спре да победи.

А и тази година порешето е с правилния цвят "на Ferrari" :lol:

Ps. Управата, как не ви е срам да спрете мачовете по Sport Plus HD и да ги пуснете по F+ SD, тъкмо се изкефих, че ще го гледам в HD формат и нъцки. Да не се повтаря повече до края на турнира в Щутгарт!

26 Апр 2017 22:45
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Много ясно че ще мачка, тя не е била контузена или бременна, напротив тренирала е колкото си иска и то без да губи време в полети.

Ама кряскането и сякаш е станало още по-противно :evil:

Да видим след два-три месеца Азаренка като се върне как ще се представя.

27 Апр 2017 00:43
Профил

Отговори с цитат
Последен Потребител написа:
Да видим след два-три месеца Азаренка като се върне как ще се представя.
Абе големи любовчийки са тия момичета - Виктория Азаренко бременна, Серина Уилямс бременна, явно им се чука :D

27 Апр 2017 05:12
Профил

Отговори с цитат
MacIlian написа:
Ps. Управата, как не ви е срам да спрете мачовете по Sport Plus HD и да ги пуснете по F+ SD, тъкмо се изкефих, че ще го гледам в HD формат и нъцки. Да не се повтаря повече до края на турнира в Щутгарт!
А не трябва ли да сме благодарни на "Управата", че въобще го пуснаха този мач (нищо че е в SD формат), щото можеха въобще да не го предават (както правят понякога).

27 Апр 2017 05:19
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Петър написа:
А не трябва ли да сме благодарни на "Управата", че въобще го пуснаха този мач (нищо че е в SD формат), щото можеха въобще да не го предават (както правят понякога).

Казваш, щом си плащаме, трябва да сме благодарни, че изобщо ни пускат нещо! В интерес на истината, днес и утре поне по програма пише, че ще ги има повечето срещи в HD формат, поне следобедната и вечерната сесия и четвърт финалите в петък, добре е че няма футбол по това време, за жалост в събота цар футбол е окупирал цялото време и полуфиналите май ще са на запис, дано поне финалът да не го променят в неделя, както е обявен по програмата и да е по Sport Plus HD. Ама знае ли човек? Всичко се случва!

27 Апр 2017 12:30
Профил

Отговори с цитат
MacIlian написа:
добре е че няма футбол по това време, за жалост в събота цар футбол е окупирал цялото време и полуфиналите май ще са на запис ... дано поне финалът да не го променят в неделя, както е обявен по програмата и да е по Sport Plus HD. Ама знае ли човек? Всичко се случва!
+1 Напълно съм съгласен с теб, колега - ха дано! (и аз предпочитам тениса пред футбола).

27 Апр 2017 14:10
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Тенис се играе 24/7/365. Европейския футбол е много далеч от този график. И правилно, защото наистина ще дойде в повече. Аз като фен на футбола, съм намерил начин да гледам всичко, което ме интересува. Жена ми - голям фен на тениса, който аз лично не понасям, ми извади душата, докато и осигуря същите условия - да си зяпа любимия спорт. Защо разтягам тези локуми - просто да ви кажа, че трябва да намерите начин да наблюдавате спортните състезания, които искате, без да очаквате да получите всичко от едва един оператор. И то български.

28 Апр 2017 15:39
Профил

Отговори с цитат
Eххх , не успя Маша .
Продължава си с еднолинейното мислене.
Направо си изглеждаше смешна,когато съперничката и я изкарваше до мрежата.Чудеше се какво да прави с топката.
Но това си и е проблем от време оно.
Жалко.
Сега наистина май ще и трябва Уайлд карт за Роланд Гарос.
А ако си беше вземала точките можеше да се класира и без него.

02 Май 2017 06:43
Профил

Отговори с цитат
d_bozhkov написа:
А ако си беше вземала точките можеше да се класира и без него.

Така е, абсолютно си прав, колега d_bozhkov. И като слушам руските коментатори, те прогнозират че "Уайлд карт" за Роланд Гарос Шарапова няма да получи, тъй като останалите тенесистки от WTA са твърдо против това и са много негативно настроени към Шарапова. Казват че "Уайлд карт" се предоставяло на тенесистки отсъствали дълго поради травма, а Шарапова е отсъствала дълго поради нарушаване на допинг-законите, а не травма и "Уайлд карт" не й се полагало. В Щутгард Шарапова получи "Уайлд карт" по изключение, само защото отново стана рекламно лице на "Порше".

02 Май 2017 07:56
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Аз дочух, че в Рим и Мадрид вече са и дали, а във Франция предстои да обявят дали ще и дадат. Другите тенисистки могат да си говорят каквото си искат, но организаторите не печелят нищо ако и откажат. ;)

Иначе като игра наистина изглеждаше зле срещу Криси, играта еволюира и вече се появяват все повече мислещи тенисистки, които се стремят да водят играта.

02 Май 2017 09:04
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 11 мнения ]