Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 19:11



Отговори на тема  [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 32  Следваща
РАЗНИ 
Автор Съобщение

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
И вече падна... Кога ли отново Григор НИКОЛов ще стане познатия Григор Димитров? За себе си имам отговор и той е много прост - моментално трябва да бие шута на изпечената фльорца - леля му Никол!


27 Авг 2018 21:53
Профил
Аватар

Регистриран на: 03 Авг 2011 11:47
Мнения: 102
Отговори с цитат
... и промяна в треньорския щаб задължително, нов треньор ли ще, още един ли ще е, психолог ли ще е, но промяна трябва да има, този тандем се изчерпа и вече повече от половин година не е изобщо плодотворен, още през март, април най-късно Гришо трябваше да предприел тези промени...


27 Авг 2018 22:04
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Не знам, но коментаторът каза към края на мача, че разликата м/у Димитров и Вавринка е била колкото от земята до небето :?
И това при положение че Стан все още не е в добра форма. А още по-важното - преди месец именно Стан отстрани Димитров в Уимбълдън, така че не би трябвало да се говори за подценяване формата на швейцареца от страна на нашия. Но това е положението - техниката я има, но психиката постоянно му играе лоши номера. Още при жребият Димитров е трябвало да си умре от радост, че му се пада възможност да си отмъсти за загубата в предния шлем, но едва ли е било така. По-скоро -точно обратното - униние и мисъл за сигурна втора загуба !


27 Авг 2018 22:13
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
нашият направо си възкреси Стан. Не лоша идеята за свеж въздух=треньор


27 Авг 2018 22:41
Профил WWW

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Ами лошо му влияе хавайската циганка, с Маша Шарапова си беше по-добре.


28 Авг 2018 07:31
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Скоро не съм ви пускал задачки :D

В петък вечерта ми звънят от Испания: - Имам сигнал на 12524 Н 30000 - 8 и нещо дБ и фек 7/8, но нямам картина :( След оказанията ми, картината се появи. Но как точно ... :?:


11 Ное 2018 22:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
vanderel написа:
Скоро не съм ви пускал задачки :D

В петък вечерта ми звънят от Испания: - Имам сигнал на 12524 Н 30000 - 8 и нещо дБ и фек 7/8, но нямам картина :( След оказанията ми, картината се появи. Но как точно ... :?:

Някой е объркал хоризонтала с вертикала :lol:


11 Ное 2018 22:38
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Верен отговор отгоре. Само че си много кратък. Не знам дали всички го разбраха :D

Това долу е мой пост от 2010 г.
Ха под формата на следващата задача, да познаете за какво ги критикувам. Аз самият бях забравил, та трябваше да го чета подробно, за да се сетя! Така че задачата е с повишена трудност :wink:

"Ще направя още едно предложение относно видовете реклама!!!
Фирмата да направи едно социологическо проучване за това какво е накарало абонатите на Була,да станат такива :!: И сега внимание - няма нужда от АлфъриСърч или МДи. Социолозите са ви под ръка - в офисите :wink: Може да се отпечата една листовка с изброени 5-6 или 10 "Причини да стана абонат на Булсатком"
Напр. : Станах абонат на БСК защото:
1.Не бях доволен от качеството на каб.ТВ.,която ползвах.
2.На мястото където използвам БСК няма друга алтернатива,т.е.-каб.ТВ.
3.Станах абонат заради качествените и многобройни програми.
4. ............заради програмите с висока резолюция.
5. ............заради ниските месечни такси.
6. ............заради ниската промоционална цена на първоначално включване.
7. ............заради програма "СКАТ"
8. ............заради програма "ТВ+"
9. ............заради тава,че СатТВ ми гарантира независимост от комшии и пр.
10. ...........заради реклама,която чух по телевизията.
11. ...........заради реклама,която прочетох ...
12 ...........заради комшиите,роднините,които ме проагитираха.
13. :D ...и последното вие го измислете.Няма да ви давам всичко на готово :lol: само ще ви подскажа - "Причината да стана абонат не е сред изброените" напр.

...и клиентите когато посетят офиса,да бъдат помолвани, да отбележат с кръгче една или няколко от изброените причини.След което да го пуснат в импровизирана урна :idea: "


21 Ное 2018 19:34
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Навремето избрах Булсатком за родителите ми заради факта, че са българска компания. Идеята да подкрепя нова и иновативна, току що основана бг компания ми се стори добра. И малко гордост разбира се, бг сателитен оператор :wink:

Ванди, ще споделиш ли твоята причина?


21 Ное 2018 22:14
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Трудността при решаване на задачата идва от това, че не знаете какъв е бил проблемът тогава. И м/у другото това като че ли тогава го виждах само аз и в последствие се оказах прав. Така че става хептен трудно.

Та ето ви един жокер : Була тогава се конкурираше с ИТВ Партнер. Една от точките е пряко свързана с избора на оператор. Була като големи шарани се стремяха да бъдат непременно преди тях. А то нямаше смисъл. Т.е. губеха пари, които можеха да вложат в друго - напр. в качество !!!


21 Ное 2018 22:28
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
vanderel написа:
Та ето ви един жокер : Була тогава се конкурираше с ИТВ Партнер. Една от точките е пряко свързана с избора на оператор. Була като големи шарани се стремяха да бъдат непременно преди тях. А то нямаше смисъл. Т.е. губеха пари, които можеха да вложат в друго - напр. в качество !!!
Приятелю, съмненията ти обаче (относно правилноста на политиката на Булсатком), са опровергани по категоричен начин. "Була тогава се конкурираше с ИТВ Партнер" - да, прав си, така беше и "ИТВ Партнер" благополучно ФАЛИРА, а Булсатя остана :D . След това с Була започна да се конкурира "Тотал ТВ" (би трябвало да го помниш), и "Тотал ТВ" фалира, а Була продължи да плава гордо напред. След това с Була започна да се конкурира "Сателайт БГ" и "Сателайт БГ" отиде по дяволите, а Булсатком и до днес се държи над водата и не потъва, както потънаха другите "нахакани" сателитни оператори. Радвам се, че през всичкото това време съм бил абонат на Була, което показва, че от самото начало съм се ориентирал към правилния сателитен оператор.


22 Ное 2018 10:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Петър написа:
vanderel написа:
Та ето ви един жокер : Була тогава се конкурираше с ИТВ Партнер. Една от точките е пряко свързана с избора на оператор. Була като големи шарани се стремяха да бъдат непременно преди тях. А то нямаше смисъл. Т.е. губеха пари, които можеха да вложат в друго - напр. в качество !!!
Приятелю, съмненията ти обаче (относно правилноста на политиката на Булсатком), са опровергани по категоричен начин. "Була тогава се конкурираше с ИТВ Партнер" - да, прав си, така беше и "ИТВ Партнер" благополучно ФАЛИРА, а Булсатя остана :D . След това с Була започна да се конкурира "Тотал ТВ" (би трябвало да го помниш), и "Тотал ТВ" фалира, а Була продължи да плава гордо напред. След това с Була започна да се конкурира "Сателайт БГ" и "Сателайт БГ" отиде по дяволите, а Булсатком и до днес се държи над водата и не потъва, както потънаха другите "нахакани" сателитни оператори. Радвам се, че през всичкото това време съм бил абонат на Була, което показва, че от самото начало съм се ориентирал към правилния сателитен оператор.

То това е много хубаво, че се задържаха толкова много време, но сега постоянно ме гложди една неприятна мисъл, особено с идването на а1 на 39.0Е


22 Ное 2018 20:05
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Принципно Петър е прав - че конкурентите умряха, а Була остана. Но ако човек е бил по-навътре в нещата би могъл да направи и друг прочет/както се изразява г-н Карадайъ/. Реално ИТВ не беше никакъв конкурент. Аз лично бях минал числото 300 монтирани антени на БСК, срещу само 2 на ИТВ. Долу горе такъв беше %-та в цялата страна. И какво правеха нащи - БСК монтираше антените срещу 68 лв. ИТВ обаче смъкна на 58. Броени дни след това Була "ги удари" на 48. Ония - 38. Нащи - 28. Ония -18. Нещи - 9,80. Според мен тогава при такова смазващо предимство БСК не трябваше да обръщат чак такова внимание на първоначалния монтаж. Аз си взех антената за 236 лв. Аб.№ беше с 6 нули и 4 цифри и започваше с 6. Значи съм бил 6 хил. и някой си. Приемникът си го пазя още. След това много хора станаха абонати за 148 лв. И когато по-късно съм казвал на много сравнително бедни хора че включването е 48 лв., тяхното възклицание беше - само толкова ли ? Затова по това време се опитвах да обясня на господата от БСК, да спрат с надпреварата с ИТВ и да ги оставят с 10 лв. по-надолу. Те си бяха толкова умрели, че нямаше да прокопсат кой-знай колко от това. Още тогава исках абонаментната такса да си остане на едно средно ниво, напр. 48 лв. и тези пари да се реинвестират в качество. Защото от 2008 година им течеше една реклама с един продавач консултант с червена риза в голям техно магазин, който казваше за HD каналите : - Вече има решение - БСК !!!
Та вместо Була да си следва рекламата и да предложи повече такива канали, те абсолютно безполезно и глупаво, се водеха по акъла на ИТВ. И така си останахме от 2008-ма до сега с едно бТВ HD, другите не ги броя !
Общо взето през всичките тези години Була са ми създавали само ядове, като са мислели не с главите си. Добре че във форума винаги е имало добри хора - интелигентни събеседници и най-вече хиляди хора са искали и са получавали помощ. Тяхното удовлетворение беше нашата награда !


22 Ное 2018 23:27
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Отговорът на задачата - при една подобна анкета най-малко хора биха посочили т.6. Т.е. това не трябваше да бъде водещото в този момент.


22 Ное 2018 23:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Това може ли да е вярно :shock: :arrow:

Общо на линия са 416 потребители :: 3 регистрирани0 скрити и 413 гости (Информацията се обновява на всеки 5 минути)
На 09 Ное 2018 22:18 е имало общо 714 посетители наведнъж.

Регистрирани потребители: Bing [Bot], plevel, vanderel


23 Ное 2018 11:11
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 32  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®