Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27 Апр 2024 20:26



Отговори на тема  [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 32  Следваща
РАЗНИ 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Тия дето са писали във фейса са страшни тъпанари и не разбират грам от физика :) Сателита седи на Геостационарна орбита и се движи със скоростта на въртене на земята за да може да е във една и съща точка. Ако се забави ще си измени орбитата и тоя мушмул няма да може да гледа нищо защото самия сателит ще падне заради намалената си скорост.Много ми е интересно как е измерил закъснението и със какво точно . Този сателит се обслужва от хора дето не седят да смучат бира с мазни кифтета и да гледат мач. При положение ,че радиовълните, както и другите електромагнитни вълни, се разпространяват в пространството със скоростта на светлината (300 000 км/сек) ми е много интересно тоя футболен фен как има забавяне от 30-40 секунди :)


09 Авг 2016 15:13
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Такива са ни специалистите във всяка една област-парашутисти. Затова държавицата ни е на това дередже!


10 Авг 2016 14:24
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
АМИ ТОВА Е :wink:
На 12 години, ... и така нататък - през Истанбул, до подхлъзването :(


Прикачени файлове:
На 12 год..jpg
На 12 год..jpg [ 14.67 KiB | Прегледано 17423 пъти ]
Стиви Джи.jpg
Стиви Джи.jpg [ 24.34 KiB | Прегледано 17425 пъти ]
25 Окт 2016 00:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Дори и да не обичате бокса, намерете половин-един час и изгледайте 12-те рунда на тази среща от миналата нощ. Не прескачайте рундовете. Гледайте ги всичките, за да разберете за какво става на въпрос :D www.youtube.com/watch?v=kCeug1ONx0I


11 Дек 2016 20:08
Профил

Регистриран на: 08 Мар 2016 16:26
Мнения: 2
Отговори с цитат
Дойде ми поръчката от Колини :)


22 Дек 2016 16:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
По-долу копирах поста си от миналата година, защото от тогава до сега във форума няма кой-знай какви промени и събития. Не виждам и причина да прекъсвам тази, вече мога да кажа дългогодишна класация. Всеки от вас, които през годината е отделил от времето си, за да е полезни на някой непознат, заслужава поздравление. Ясно е, че от фирмата форумът няма да получи признание, затова аз съм си извзел тази функция да ви поздравя и с не особена охота да отделя един от вас за да го обявя за победител в класацията.
Знам какво ще кажете и особено моя приятел Atom Heart, но за мен присъствието тук отдавна се е превърнало в хоби, и възможността да обявя колега за номер 1 през годината, е достатъчно удоволствие. Не ми го отнемайте :?

:arrow:
За да поддържам този форум жив, аз лично през годините съм правил какви ли не неща. Едно от нещата за които не съжалявам е - Излъчването на "Юзър на годината" :!: Подобно на - мъж, жена, спортист и т.н.

Ето ги досегашните призьори :arrow:
"Юзър 2008" - netman
2009 - pgi
2010 - valchop
2011 - Devnul
2012 - DJPlamen
2013 - Wanderer
2014 - Atom Heart
2015 - AlkatrazBG
2016 - user6396

Ще ви помоля да ми помогнете като ми изпратите вашият фаворит на ЛС. Което означава, че друг няма да го научи.
Много е неприятно да посочиш само един човек, но за съжаление мястото е само едно. Подгласниците през годините обаче винаги са били много. Умишлено не съм ги изреждал, за да не пропусна някой.

РР: За тези които не знаят правилата на вота :!: Не може да ме посочвате мен, тъй като аз съм организаторът на играта и в края на краищата, моя е последната дума. Мисля че досега не съм сбъркал. И седемте победители в класацията са дали много на този форум. Да не изпадам повече в подробности и да изреждам качества им ...

"Юзър 2017" по традиция ще бъде обявен на 31.12.2015 г. в около 20,00 часа , тук в тази тема :D
HELP :(


Последна промяна vanderel на 28 Дек 2017 22:26, променена общо 1 път



26 Дек 2016 22:32
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
След дублирането на горния ми пост, се сетих че е Коледа и реших да дублирам и този долу :D Да си призная, аз никога не съм чел правилата на този форум. Само бегло съм ги виждал, че ги има написани. Спазвам моите си правила и Ви ги предлагам на Вас. Защо ли - защото потребителите на форума вече са 30800 - цял един град :wink: Та представете си колко много и различни са хората в един град ...

vanderel написа:
:!: Ще Ви кажа няколко неща, и всъщност няма да кажа нищо ново, защото всички ги знаете, но понякога някои хора ги забравят.
:idea: Първото и основно - интернет пространството не е мястото,където можете "да си ги мерите" :!: В мрежата и най-голямата мижатурка, и най-големият малоумник, скрит някъде в дупчицата си, може да нарече когото си иска - както си иска. Така че не е никакво геройство, да наречеш някого - глу.пак :!: Подобни определения говорят зле, повече за този който ги използва, а не за този към когото са отправени.
:idea: Запомнете, че всеки, който е седнал и е написал 10 реда по проблем, който го е вълнувал има правото да се изкаже свободно. Тези 10 реда са неговото мнение - така е чул, така го мисли. Не е задължително, ако не сте съгласни с него, непременно да го линчувате. Защото най-малкото не се знае Вашето мнение как пък ще бъде прието от следващия в дискусията и дали Вие няма да се окажете на мястото на първия :!:
:idea: Избягвайте диалозите !!! Ако кажете - Едно, този срещу Вас спокойно може да ви каже Две. Вие - Три ! Той - Четири ! Няма смисъл просто :(
:idea: Тези които задават въпроси, не са длъжни да знаят и говорят на езика на техниката !!! Не приемайте зле зададени въпроси с насмешка :!:
:idea: В този форум има регистрирани до този момент 29500 потребители. 587 потребители пък, е рекорда за едновременна посещаемост. Всеки от Вас е помогнал пряко на някого от тези близо 30 хил. души. Не забраняйте обаче онези стотици хиляди, които само четат форума, без да се регистрират. Именно към тях трябва да бъдат насочени Вашите мнения. Отговаряйте и пишете с чувството, че това което сте написали, ще се прочете от тези хора. Колкото по-малко хора се регистрират в един форум,
толкова по-високо е качеството на този форум. Нуждаещият се е отворил форума, намерил е решението на проблема си и си е заминал поживо, поздраво :D
Моето лично мнение обаче е, да влизат колкото се може повече хора и да се коментират повече теми. Затова навремето създадохме този раздел - "Разни" Посещавайте го по-често и обсъждайте всичко, което Ви вълнува в живота :!:
:idea: Към Фирмата няма да се обръщам, защото явно ние за нея сме само едни натрапници. Написаното тук може да бъде изтрито за няколко минути, дори - секунди. Само ще им кажа, ако случайно не знаят - "Чрез този форум в продължение на години стотици хора са работили и работят за Вас, напълно безкористно. Това че не го оценявате, си е точно Ваш проблем.
Искрено Ви пожелавам от името на всички потребители - живот и здраве !!! Ако не сме искрени, ние просто няма да сме тук " :!:
:idea: Колеги, спирам, за да не Ви отегчавам.
Последно :D - Влизайте тук за да се забавлявате !!! Никой няма нужда от отрицателни емоции !!! Оставете правилата на форума и спазвайте общочовешките правила. Всеки има право, всеки има достойнство. Всеки иска да бъде обичан. Не го забравяйте :!: :!: :!:


27 Дек 2016 01:12
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2010 14:06
Мнения: 14
Местоположение: Там някъде.
Отговори с цитат
добър човек си ти, и мъдър, шапка ти свалям


27 Дек 2016 06:19
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
За съжаление, голяма част от изброените неща са верни, но има и друго. Форумите в България, почти отдавна умряха напълно. Има няколко форума на дадена тематика и това. Пускат се от време на време разни неща по тях, питат разни хора, други им отговарят и само толкова. Няма общуване, няма диалози, няма полезна информация на всички четящи, която да им помогне в бъдеще, ако не друго, поне за подобни ситуации. Няма тази ангажираност на участниците по форумите, както преди. Да не забравяме всевъзможните групи по Фейсбук и разни други социални мрежи, които изключително много допринесоха за това. Хората просто влизат в разни сайтове, търсят каквото им трябва, намират, използват и излизат. От тук нататък, въобще не ги интересува за човека, който им е дал всичката тази информация, ако не за друго, поне да кажат едно "Благодаря!". В случая, точно същото нещо се наблюдава в този форум. Нали не коментираме изключително обидното държание от страна на тази бегла имитация на фирма. Въобще не ги интересува за този форум, създаден от тях, а и защо да ги интересува, но това е отдавна клиширана тема, която не подлежи вече на коментар. Няколко доброволци пишат разни теми, всички останали влизат, четат, питат, отговарят им и излизат. Въобще не ги интересува за основните участници в този форум, но за съжаление е така.


27 Дек 2016 13:21
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Може би от фирмата са преценили, че така форумът работи по-добре.


27 Дек 2016 19:46
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
Интересна методика за преценяване. Най-вероятно преценката е постигната на база наблюдения, от липса на служители, които въобще да се занимават с този забравен форум, или липса на такава възможност.


27 Дек 2016 20:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Atom Heart написа:
Догодина някой ще създаде подобна викторина, но това няма да е Вандерел. Да видим тогава кой ще е юзър на годината...
Атоме, остави ме и тази година да си свърша работата. А догодина ако сме живи и здрави, ще имаме юбилей - ще гласуваме за 10-ти път. Тогава най-достойният през 2017 ще го определя пак аз, а на теб ще дам възможността да определиш юзъра на десетилетието :D Става ли :?: :D :D

А за сега колеги продължаваме по правилата :arrow: Влезте тук, напишете нещо за заглавие, като напр.- Юзър 2016 и след това в полето за текст - вашият кандидат :wink: :wink: :D ucp.php?i=pm&mode=compose&u=231


27 Дек 2016 20:55
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
pstojkov написа:
добър човек си ти, и мъдър, шапка ти свалям
Знаеш ли какво колега ? Обикновено не отговарям на такива постове, както и на постове в които ми благодарят за нещо. Не ме разбирайте погрешно. Не се правя на скромен. Просто това си е моя максима - похвалите и обидите да не се приемат с крайност. Т.е да се възгордееш или пък да се разсърдиш. Такъв е живота :D
pstojkov, весело посрещане на Новата година и само щастливи мигове с хората които обичаш :!:


27 Дек 2016 21:31
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
И тази година носителят на титлата "Потребител на годината" е?


31 Дек 2016 20:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Ти да не би да имаш някакво предчувствие :?: :D

За 9-та поредна година имам честта да обявя потребителят, който през годината беше най активен. Който се раздаде за добрата информираност на останалите потребители.
В името на форума и за неговата атрактивност, за юзър на 2016-та година обявявам :arrow:

user6396 :!: :!: :!:

НАЗДРАВЕ и само хубави моменти през 2017-та, за победителя и за всички активни и по-малко активни участници в този форум :!:
Здраве и успех за господата Генчев и Заяков и за всичките им служители :!:

Vanderel , 20,00 часа, 31.декември 2016 год.
Наздраве :!:


Прикачени файлове:
images.jpg
images.jpg [ 9.39 KiB | Прегледано 16077 пъти ]
31 Дек 2016 21:00
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 32  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®