Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20 Апр 2024 07:19



Отговори на тема  [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 32  Следваща
РАЗНИ 
Автор Съобщение

Регистриран на: 02 Май 2016 17:10
Мнения: 4
Отговори с цитат
Добре поне, че държат този форум.. да си помагаме малко от малко, колкото можем. На виваком устройствата също са много смотани, но възникналите проблеми може да ги обсъдиш само с някой личен познат, и то без действителна полза.


31 Дек 2016 22:37
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Какво става тук бре :?: Не сте съгласни с решението ми ли ??? Който ме познава, знае че при мен не може да има нещо нагласено или фалшиво. Ако напиша някъде, че ДЕ става 6 лв. ще има 100 отзива след мен, заради единия лев. А сега когато съм изказал благодарност към един от вас, най-малко за времето което е отделил на този форум, никой не намира за необходимо да каже две думи. Не мислите ли, че е леко обидно такова отношение, за който и да било. Аз самият се чувствам малко конфузно - все едно че съм се подиграл с някого А мнението на user6396 беше, ако позволява регламента, да обявя за втори път Алкатраз за юзър на годината.
След този ми пост вече е ясно, че никой няма да поздрави новия победител в класацията, защото ще е като изпросено. А аз ще му кажа на него - да пие една бира и да не му пука. Хората не може да са чак толкова лоши. Просто никой не е искал да бъде първи ...


03 Яну 2017 21:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
vanderel написа:
След този ми пост вече е ясно, че никой няма да поздрави новия победител в класацията, защото ще е като изпросено.

Достатъчен жест е, че не сме го напсували, нито теб за избора.


03 Яну 2017 21:53
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Човекът определено вложи доста от времето си във форума, а аз знам определено какво е това. Във всяка тема имаше намеса от негова страна - къде успешна, къде - не. Но нито за секунда не е прекрачвал добрия тон, дори след безкрайно провокативни постове по негов адрес. Не се ядосваше на хората, които за n-ти път питат едно и също, и предпочиташе веднага да ги упъти, доколкото можеше. На всичкото отгоре многобройните му мнения бяха изписани грамотно, което също до известна степен подобри нивото на форума. Ако приемем говоренето срещу фирмата за очаквано поведение при всеки потребител, то в общи линии не намерих повод да не дам гласа си за него. Възможно е някои от колегите да се чувстват по-компетентни от user6396 по някои конкретни въпроси, но не намирам това за повод да не оценим времето, което той отделя тук.


03 Яну 2017 22:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Атомът го каза в прав текст. Аз ще използвам метафора :D :arrow:
Последен Потребител написа:
Достатъчен жест е, че не сме го напсували, нито теб за избора.
То ще е като да напсуваш Роналдо и УЕФА :D Със сигурност ще намериш поводи ...
Чисто футболните качества обаче, взеха връх над лигавщината и симулациите !

РР: Благодаря на трима ви за коментарите. Сигурен съм, че и за положителните, и за отрицателните имате достатъчно мотиви ... :wink: :D


Последна промяна vanderel на 04 Яну 2017 12:28, променена общо 2 пъти



04 Яну 2017 01:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
"- Хората гласуват за различни политици, но подкрепят един футболен отбор. Другите пък гласуват за едни и същи политици, но са от различни отбори. Върви ги разбери ! "
Вандерел

РР: Току що изфабрикувах тази мисъл :D


04 Яну 2017 02:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Аз също се колебаех дали да дам пример точно с Роналдо. Май прекарваме твърде много време заедно във форума. :)


04 Яну 2017 13:24
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
дали във форума или пред ТВ първенствата?


05 Яну 2017 01:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Оня ден Мартин Димитров и Трайчо Трайков ги направих на луди. Същия този Трайчо, дето щеше да ни става президент, гледа като мишок и не може да ми опонира. Но сега влизаме в деня за размисъл ... След изборите, ако ви е интересно, ще ви предам целия разговор. За сега само ще ви кажа, че тия двамата, не са много по-умни от мен напр., въпреки че би трябвало ... :?

В НЕДЕЛЯ, ДА ИДЕТЕ ДА ГЛАСУВАТЕ :!:


25 Мар 2017 01:16
Профил

Регистриран на: 23 Авг 2012 16:21
Мнения: 30
Отговори с цитат
vanderel написа:
Оня ден Мартин Димитров и Трайчо Трайков ги направих на луди. Същия този Трайчо, дето щеше да ни става президент, гледа като мишок и не може да ми опонира. Но сега влизаме в деня за размисъл ... След изборите, ако ви е интересно, ще ви предам целия разговор. За сега само ще ви кажа, че тия двамата, не са много по-умни от мен напр., въпреки че би трябвало ... :?

В НЕДЕЛЯ, ДА ИДЕТЕ ДА ГЛАСУВАТЕ :!:

Казвай сега то тия десни ли са бесни ли са така и така няма да влязат не са много хората които ще гласуват за тях(говоренето на Атома за Русия го докарва като тяхното може би да им е гласоподавател) :lol:


25 Мар 2017 15:27
Профил

Регистриран на: 23 Авг 2012 16:21
Мнения: 30
Отговори с цитат
Между другото споделете кой за кого ще гласува и защо.Ще е интересно четиво
Аз за първи път на парламентарни избори ще хвърля за другарите.Ще ми е интересно дали могат да направят нещо с което да се подобри живота на хората.На приказки голям го вадят но .Пожарникаря го видях колко струва много приказки за нищо:това направихме,онова направихме сега и средната заплата щяла да стане след 4 г 1650лв само че тоя управлява почти 7 г и заплатите в Бургас са 500-600лв за справка Jobs.bg


25 Мар 2017 15:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
На мен ще ми бъде интересен разговора А това за деня за размисъл ... Никой не мисли последния ден!


25 Мар 2017 19:58
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Няма да гласувам за тия боклуци. Дали сини или червени все една и съща сган. Нищо няма да се промени всичко ще е по старо му.
Знам, че ще ме упрекнете - защо не гласуваш и т.н Но за боклуци няма да гласувам, а други няма. Така, че все тая ми е кой ще управлява Тиква или другарка...


25 Мар 2017 23:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Точно заради такова мислене/на голяма част от имащите право на глас/ ни управляват гласовете на изселниците комшии и платените "мургави" българи, както и твърдия електорат от промити мозъци. Затова не се оплаквайте от това, което си правите сами на себе си!


26 Мар 2017 07:48
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Не съм съгласен. Нека предположим, че всички 6 млн гласуват. И какво ще се промени. Примерно изберем Марешки или реформатори или патриоти и те управляват. И какво същите утайки са като герб и бсп.
Аз гласа си за убийците и крадците на България няма да дам. Който иска да става съучастник в разграбването на България да ходи и да гласува.


26 Мар 2017 09:03
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 32  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: juliusceaser и 41 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®