Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 20:09



Отговори на тема  [ 537 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 36  Следваща
ПОЛИТИКА 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
За България няма какво да говорим, тъй като през тази година имаше цели два пъти избори и народът си каза ...
За Русия и света, влезте в Гугъл Мапс и си изберете някой град в Централна Русия напр. Завлечете жълтото човече на някоя улица и ще добиете представа за реалността там, оглеждайки улиците, къщите, магазините ... ! За съжаление обаче през тази програма не може да се вникне в душите на хората ...


13 Ное 2019 21:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
vanderel написа:
За България няма какво да говорим, тъй като през тази година имаше цели два пъти избори и народът си каза...

Изображение
vanderel написа:
За Русия и света, влезте в Гугъл Мапс и си изберете някой град в Централна Русия напр. Завлечете жълтото човече на някоя улица и ще добиете представа за реалността там, оглеждайки улиците, къщите, магазините...

Изображение
zdravkos написа:
Спрямо Москва, София е като от каменната ера...

Изображение


Понякога няма нужда от думи! Снимките говорят сами...
:D


13 Ное 2019 21:43
Профил WWW

Регистриран на: 09 Окт 2019 14:04
Мнения: 76
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Русия е разделена на две части:
Москва & Санкт Петербург
и останалата част.....
двата града са супер привилегировани за сметка на остатъка. Ако си роден в един от тези два града стандарта ти на живот ще е многократно по-висок от този в България.
Неприятно е, че всички плащат данъци, но не се разпределят по равно.
Спрямо Москва, София е като от каменната ера

Gesendet von meinem Nokia с фенерче mit Tapatalk


ти наясно ли си в София колко богати хора има :?: за друго говорих, ма явно ти си от каменната ера :wink:
привилегирован вика хаха та у Москва и Птеребург живеят у панелки.. май ти не си наясно със света :wink:


13 Ное 2019 22:16
Профил

Регистриран на: 09 Окт 2019 14:04
Мнения: 76
Отговори с цитат
и тая твойта снимка от Москва ли е :?:


13 Ное 2019 22:39
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
vanderel написа:
За съжаление обаче през тази програма не може да се вникне в душите на хората ...
Какво толкова има "да им вникваш в душите на хората" - върви до Русия и виж сам (аз всяко лято ходя до Русия). Хората там са с чест и достойнство, не ближат задника на никого, не търпят да са васали на никого. Православни славяни са, добродушни и сърдечни - прочетете отзивите на западните фенове посетили FIFA WORLD CUP RUSSIA 2018. Самите фенове разказват как техните западни масмедии са ги плашили, "да не ходят в Русия - там е ужасно" и как са останали възхитени от приема и отношението към тях. А че има в Русия депресивни райони, има, (никой не спори), но това го има във всяка държава (дори в Америка - "Ръждивия пояс"). "Добрата свиня винаги ще намери кал" - гласи народната мъдрост.

Най-дългият мост в Европа - 19 километра
Изображение


13 Ное 2019 22:42
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Mirko написа:
и тая твойта снимка от Москва ли е :?:

Да, това е "МОСКВА СИТИ".


13 Ное 2019 22:42
Профил

Регистриран на: 09 Окт 2019 14:04
Мнения: 76
Отговори с цитат
москва сити вика хаха , ма то не е ли англосаксонски диеалект това хаха


13 Ное 2019 22:48
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Mirko написа:
москва сити вика хаха , ма то не е ли англосаксонски диеалект това хаха
Ти "закъснял пубертетник" ли си или наистина си малък? Русия след 1991 е КАПИТАЛИСТИЧЕСКА държава и всички финансови институции са с международноприетите термини. Дори преговорите се водят не на руски, а на английски език. Но това не означава, че руснаците ближат задника на западняците, не са като нас българите.


13 Ное 2019 22:57
Профил

Регистриран на: 09 Окт 2019 14:04
Мнения: 76
Отговори с цитат
тя България това и е проблема, че има такива кат теб, къде ближат задниците на бедняците Русия и винаги ше са техен слугинаж.. дори съединението на България ( ако знаеш какво е това ), такива като теб са ни евавали мамата :wink:


13 Ное 2019 23:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
На България проблемът и е, че
Цитат:
80% от населението са дебилни и не могат вече да се подписват! Когато имаш един оскотял, необразован и примирен народ, манипулацията става много лесна.

П.С. Сериозно се съмнявам, че казанато от професор Иво Христов ще достигне до 80-те %, доказателството е налице :wink:


Ето и доказателството:
Mirko написа:
тя България това и е проблема, че има такива кат теб, къде ближат задниците на бедняците Русия и винаги ше са техен слугинаж.. дори съединението на България ( ако знаеш какво е това ), такива като теб са ни евавали мамата :wink:

В едно изречение, съставено от 20 думи са допуснати 10 грешки!!! И не се срамуват да ги показват :wink:


14 Ное 2019 00:25
Профил WWW

Регистриран на: 09 Окт 2019 14:04
Мнения: 76
Отговори с цитат
кой е иво христов и къде са ми грешките :?:


14 Ное 2019 01:07
Профил

Регистриран на: 09 Окт 2019 14:04
Мнения: 76
Отговори с цитат
брат, фащаш се с неправилния човек :wink:
за кой иво христов става въпрос, за този където доносничи на кремъл ли ? за кой по точно професор става на въпрос? за руската мърша ли или за някой друг ? или за тоя къде ме нарича дебил, за това че имам собствено мнение? или за този къде ше му разбия мутрата ако ми го каже в лицето? за кой точно иво христов става на въпрос :?:


14 Ное 2019 01:10
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Mirko написа:
брат, фащаш се с неправилния човек :wink:
за кой иво христов става въпрос, за този където доносничи на кремъл ли ? за кой по точно професор става на въпрос? за руската мърша ли или за някой друг ? или за тоя къде ме нарича дебил, за това че имам собствено мнение? или за този къде ше му разбия мутрата ако ми го каже в лицето? за кой точно иво христов става на въпрос :?:
Му-ха-ха-ха, ти ме разби бе, шушляк!!!! :D :D :D
(На колко си години? "Съединението" се пише с главна буква.)

P.S. Отдавна не се бях смял така, от сърце!!!! :D :D :D


14 Ное 2019 14:35
Профил

Регистриран на: 07 Ное 2013 14:59
Мнения: 46
Отговори с цитат
Петър написа:
Mirko написа:
москва сити вика хаха , ма то не е ли англосаксонски диеалект това хаха
Ти "закъснял пубертетник" ли си или наистина си малък? Русия след 1991 е КАПИТАЛИСТИЧЕСКА държава и всички финансови институции са с международноприетите термини. Дори преговорите се водят не на руски, а на английски език. Но това не означава, че руснаците ближат задника на западняците, не са като нас българите.


Петър, за пореден път доказваш, че идеите на Маркс, Енгелс, Ленин, Димитров, а сега и на другарката Нинова, са навлезли плътно в главата ти. Новият обществен строй в Русия е КОМУНИСТИЧЕСКИ КАПИТАЛИЗЪМ!!! Там собствеността е в ръцете на комунистическите олигарси, които управляват с поставени лица (както между впрочем в около 80-90% е и в България), и тези лица са "собстввеници" до момента докато ги сменят. И там перестройката се изрази в това, че политическата власт бе сменена с икономическа. Нещо повече - почти всички инакомислещи и демократи биват убивани в прекия и преносен смисъл. Това обаче няма как да бъде разбрано от промитата ти комунистическа глава.


14 Ное 2019 17:17
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
hd-fen написа:
Новият обществен строй в Русия е КОМУНИСТИЧЕСКИ КАПИТАЛИЗЪМ!!! Там собствеността е в ръцете на комунистическите олигарси, които управляват с поставени лица (както между впрочем в около 80-90% е и в България), и тези лица са "собстввеници" до момента докато ги сменят. И там перестройката се изрази в това, че политическата власт бе сменена с икономическа. Нещо повече - почти всички инакомислещи и демократи биват убивани в прекия и преносен смисъл.
Колега, това отгоре е твоят пост. На мен лично много по ми харесва така, без първото и последното изречение. Прекрасно мнение, но в горния си вид.

И това се отнася за всички - споделяйте смело различните си мнения, но без личностни обръщения и определения, МОЛЯ :!: Този раздел сме го направили с позитивни намерения, а и като цяло форумът трябва да е такъв.
Поздрави на всички ! Имаме си нов главен прокурор :D


14 Ное 2019 20:12
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 537 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 36  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®