Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 23:21



Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Няма свързване с вас 
Автор Съобщение

Регистриран на: 03 Яну 2017 15:20
Мнения: 2
Отговори с цитат
Здравейте,
имам проблем с плащането през онлайн платформата на ДСК и трябва да се свържа с вас.
Това се оказва изключително трудно. Пробвах всичките ви канали за контакт и безуспешно.
Надявам се да прочетете това съобщение и да се свържете с мен.
Благодаря


03 Яну 2017 15:24
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
От опит ти казвам да не се хабиш, ще си скъсаш нервите да въртиш телефони, слушайки едни и същи заучени фрази. По твоя проблем - не вярвам някой да ти обърне внимание, защото в Булсат нищо, ама абсолютно нищо не е наред и това сигурно им е последна грижа. Плащай си през техния сайт или на каса и си свиркай. Поздрави!


05 Яну 2017 00:17
Профил

Регистриран на: 07 Окт 2012 10:53
Мнения: 113
Отговори с цитат
Аз също плащам през ДСКДирект, и нямам никакви проблеми. Всеки месец ми излиза сумата за плащане, понякога по рано понякога не. Контактнал ли си подръжката на ДСКДирект, и ако да какво казват те? За разлика от Булсат, ДСК са много отзивчиви, ще направят всичко възможно, ако проблема е при тях, но ако не е Булсат няма да си мръдна и пръста. По мои наблюдения състемата за предоставяне на задължения от Булсат към банките за онлайн плащания не е автоматизирана или поне не е напълно, защото таксите излизат винаги различно във времето.


05 Яну 2017 09:25
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 21:50
Мнения: 100
Отговори с цитат
И аз плащам чрез ДСК ,на няколко пъти и на мен не ми дава информация за плащането,но ми отговориха,че вината не е в Булсатком.
Опитай да платиш през онлайн платформата използвайки картата си издадена от ДСК.
Другия месец ще ти излезе плащането.
Просто не са уточнение нещо нещата.
При плащането на сметки чрез ДСК директ ,няма как да си избереш какво плащаш.Просто ти излиза платената сума от миналия месец.Интересно е ако има промяна в цената какво става ?


08 Яну 2017 15:53
Профил

Регистриран на: 07 Окт 2012 10:53
Мнения: 113
Отговори с цитат
При промяна в цената, всичко си излиза с актуалната цена.


08 Яну 2017 21:34
Профил

Регистриран на: 21 Апр 2014 00:56
Мнения: 55
Отговори с цитат
добре де не мога да ви разбера ? само аз ли успявам винаги или почити винаги да се сържа ?
и с онлайн чата или по телефона ?


12 Юни 2017 16:27
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Само за инфо-плащам през epay и никога не съм имал проблеми след 1-во число. А като имаш рег. в сайта на буля виждаш и какво плащаш.Оттам те води в epay и тогава плащаш/и най важното е бавно ама сигурно/ :roll: :lol:


12 Юни 2017 17:51
Профил

Регистриран на: 03 Сеп 2015 22:30
Мнения: 3
Отговори с цитат
Опитвам се да се свържа с Булсат чрез вайбър и фейсбук но никой не отговаря ,платих телевизията и такса включване преди 3 часа ,но още не са ми я пуснали ,не разбирам защо има такава след като ме държите без телевизия би трябвало да ми приспаднете от месечната такса за времето ,когато нямам такава


13 Авг 2018 20:27
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Рестартирай приемника с изключване от контакта и тогава го остави на Канал 1 !
Това щяха да ти кажат, ако се беше свързал с тях. Това и направи сега, ако още не е тръгнало !

А приемникът от кога не е работил ?


13 Авг 2018 21:06
Профил

Регистриран на: 03 Сеп 2015 22:30
Мнения: 3
Отговори с цитат
Благодаря за отговора иначе приемника до снощи работеше рестартирай но не тръгва изписва че нямам достъп до мрежата


13 Авг 2018 23:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Ще тръгне :wink: Бъгнал се е . Освен рестарт от контакта може да му извадиш картата и като ти я поиска да му я сложиш. След тези манипулации ако стои до сутринта на Канал 1, ще тръгне !


14 Авг 2018 00:27
Профил

Регистриран на: 03 Сеп 2015 22:30
Мнения: 3
Отговори с цитат
вече разбрах защо не тръгва -имам онлайн профил на който се водят два абоната незнайно защо и съм платила на грешния затова и днес съм без тв моля ако има възможност да се оправи този проблем а най добре да се изчисти този номер от профила ,че често става проблем с плащането благодаря и лека вечер


14 Авг 2018 17:03
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
joji04 написа:
вече разбрах защо не тръгва -имам онлайн профил на който се водят два абоната незнайно защо и съм платила на грешния затова и днес съм без тв моля ако има възможност да се оправи този проблем а най добре да се изчисти този номер от профила ,че често става проблем с плащането благодаря и лека вечер

За това най-добре е сам са се свъжеш с тех.отдел или съпорта и да уредиш недоразумението. Тук никой не може да ти помогне в този случай.
Успех!


14 Авг 2018 21:27
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 13 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®