Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 12:21



Отговори на тема  [ 104 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Закриване на абонамент 
Автор Съобщение

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
И това с познатия техник е доста афифно :mrgreen:


13 Юли 2018 08:42
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Като нямаш друг вариант :(
Или взимаш не операторски декодер, карта от Була и ставаш полу, или не операторски приемник - без карта и изцяло нелегален!

Това ми напомня малко на култова реплика от миналото....тази година полупроводници, догодина цели... :lol:

По темата - означава ли, че ако си на безсрочен договор, т.е. плащаш месец за месец, или предплащаш за 2 напред нпр., антена и декодер са той по договор и в един момент спреш да плащаш, минаваш към друг оператор, пускаш предизвестие за прекратяване на отношенията между двете страни - въпреки това то ти все още си им абонат?


13 Юли 2018 09:32
Профил WWW

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Wayne написа:
И това с познатия техник е доста афифно :mrgreen:
Какво му е афифното? Обоснови се. Нали освен подправения подпис на гаджала, всичко останало си е абсолютно законно. Вече мина повече от година и никой досега не си е потърсил правата върху новата ми придобивка. Аз за всеки случай си пазя товарителницата от Еконт Експрес и документите за наложен платеж, (50 лева дето съм му ги пратил), може ли някой да ме обвини, че този приемник съм го крадил?


13 Юли 2018 11:47
Профил

Регистриран на: 14 Авг 2010 16:09
Мнения: 28
Отговори с цитат
Има много бивши булсат абонати, които имат непотребни им вече HD приемници. Ако булсат наистина желае да получи тези премници и има нужда от тях, нека да ги изкупи обратно. Примерно за 20-40 лв. Ненужните приемници могат да се занесат до най-близкия офис
или да се изпратят с наложен платеж до булсат. Така малко ще се закърпи положението. Има доста бивши абонати. които са пред дилемата да изхвърлят ненужните приемниците на боклука или да ги запазят до някакво евентуално възраждане на булсат, нещо което за сега е само мираж.


13 Юли 2018 15:07
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Здравко за да си закриеш абонамента трябва да върнеш приемника+ дистанцинно + захранването + скарт кабел или иначе казано пълен комплект оборудване. Тогава и само тогава ти се закрива партидата открита на твое име и ти се издава протокол,че си върнал нещата.Така е и при А1 и при Виваком. Много малка част от абонатите на Булсатком са си закупили оборудването още в началото на тяхното съществуване и е 95% сигурно ,че не си пазят документите за това.


13 Юли 2018 19:12
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
@АлкатразБГ
Благодаря за отговора :wink:
"Оборудването" е закупено в самото начало на съществуване на фирмата(1 приемник + 1антена + монтаж) - но това май няма значение, защото след това са "дозакупени" 3 захарина 210 от по 59лв. всеки, като 3 сд-та са върнати(които също са купувани в последствие). Родителите ми имат касова бележка за "първата покупка(сд,антена,монтаж), и за хд приемниците. След това и интернет от тях, и така...Няма значение, ако толкова много настояват каките ще им върна всичко. Предплатил сам до края на годината, след това ще видим накъде ще задуха вятъра :)


13 Юли 2018 22:45
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Wayne написа:
Май са намаляли темите у форумО.

Може да връщаш основен приемник и да вземеш ZHD210 безплатно, нали?

Няма ли да ми дадат вече ZHD210 безплатно (примерно при условие че 12 м. плащаш еди какъв си пакет, ане за 60 лв.)?
Ако 6 м. си плащал премиума, можеш да смениш всички приемници безплатно :wink:


14 Юли 2018 19:47
Профил

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
Дано е така.

Петър написа:
Какво му е афифното? Обоснови се.

От къде по дяволите ще намеря познат техник му е афифното!!!


16 Юли 2018 16:27
Профил

Регистриран на: 05 Яну 2011 13:16
Мнения: 26
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Като нямаш друг вариант :(
Или взимаш не операторски декодер, карта от Була и ставаш полу, или не операторски приемник - без карта и изцяло нелегален!

Това ми напомня малко на култова реплика от миналото....тази година полупроводници, догодина цели... :lol:

По темата - означава ли, че ако си на безсрочен договор, т.е. плащаш месец за месец, или предплащаш за 2 напред нпр., антена и декодер са той по договор и в един момент спреш да плащаш, минаваш към друг оператор, пускаш предизвестие за прекратяване на отношенията между двете страни - въпреки това то ти все още си им абонат?


Ми при мен явно се получава точно така. След 6 години изведнъж се сетиха да ми прозвънят да съм им върнел приемника. Проблемът е че тогава като прекратявах ми скаха някакви смешни пари и уж всичко си оставало за мен. Очевидно не е така, а сега приемниици и чинии отдавна ги няма. Кво да им върна като нямам нищо. Освен съдия изпълнител да ми пратят :)


20 Юли 2018 14:32
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
MyckapuH написа:
Кво да им върна като нямам нищо. Освен съдия изпълнител да ми пратят :)
Споко, никого няма да ти пратят, просто пробват кой как кънти, дето мине номера - мине.


20 Юли 2018 15:05
Профил

Регистриран на: 05 Яну 2011 13:16
Мнения: 26
Отговори с цитат
Не бе, дразня се от разминаването в обясненията им. Да ми беше казала онази госпожа навремето в офиса, че HD приемника трябва да се върне при всички положения и няма проблем. Притрябвал ми е. Ама не, дай 5 лв. и оборудването си остава за теб, пък сега: ВЪРНИ го :) Еми, тъпо е.


21 Юли 2018 12:34
Профил

Регистриран на: 20 Мар 2013 10:46
Мнения: 61
Отговори с цитат
Мисля да си оставя само интернета че горе-долу работи добре и не ми се прокарват нови кабели.

Такава тъпа, олигофренска, некадърно озвучена и безмислена телевизия откъм съдържание не е имало от социализма - тамън ще си спестя към 200 лв. :)

Някой да знае дали може да се плаща само Fusion таксата за гледане през интернет без активиран TV пакет ?

И още един въпрос - остават ли някакви свободни TV канали като се спре да се плаща TV абонамента ?

:mrgreen:


21 Юли 2018 12:50
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
При Bulsatcom некодираните канали са:
The Voice България
Скат ТВ
Фолклор ТВ
Канал 3
Фен ТВ
Balkanika
Планета Фолк

Fusion пакета е добавка към абонамента и не може да се гледа отделно.


21 Юли 2018 14:09
Профил

Регистриран на: 20 Мар 2013 10:46
Мнения: 61
Отговори с цитат
AlkatrazBG написа:
При Bulsatcom некодираните канали са:
The Voice България
Скат ТВ
Фолклор ТВ
Канал 3
Фен ТВ
Balkanika
Планета Фолк

Fusion пакета е добавка към абонамента и не може да се гледа отделно.


Мерси за бързия отговор.

Очаквано - свободни са най-тъпите канали - тези за които трябва да ти плащат за да ги гледаш :(


21 Юли 2018 15:33
Профил

Регистриран на: 07 Мар 2015 14:38
Мнения: 231
Отговори с цитат
MyckapuH написа:
Не бе, дразня се от разминаването в обясненията им. Да ми беше казала онази госпожа навремето в офиса, че HD приемника трябва да се върне при всички положения и няма проблем. Притрябвал ми е. Ама не, дай 5 лв. и оборудването си остава за теб, пък сега: ВЪРНИ го :) Еми, тъпо е.


:!:


25 Юли 2018 15:48
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 104 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®