Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 01:33



Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Как да се " абонираме " за Фюжън 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
А може да вземеш Фюжънчето и като втори допълнителен. Помисли, струва ли си за 2,20 на месец да връщаш НД тунер. Спокойно може да имаш на един ТВ и тунер и бокс. Ако обаче не ти е изгодно, тогава обърни внимание на модела на тунерите !!! Ако тунерите са НД200, тогава да не ти се свидят - връщай който ти падне. Ако единият е модел 210, тогава запази него, а върни 200, без значение кой е осн. и кой доп. Има и още едни 30 ст. разлика - ако доп. е тунера, за него ще плащаш 2,20 лв/м. Ако доп. е бокса, цената е 1,90 лв/м .
Това е !!!


03 Фев 2017 00:15
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
vanderel написа:
А може да вземеш Фюжънчето и като втори допълнителен. Помисли, струва ли си за 2,20 на месец да връщаш НД тунер. Спокойно може да имаш на един ТВ и тунер и бокс. Ако обаче не ти е изгодно, тогава обърни внимание на модела на тунерите !!! Ако тунерите са НД200, тогава да не ти се свидят - връщай който ти падне. Ако единият е модел 210, тогава запази него, а върни 200, без значение кой е осн. и кой доп. Има и още едни 30 ст. разлика - ако доп. е тунера, за него ще плащаш 2,20 лв/м. Ако доп. е бокса, цената е 1,90 лв/м .
Това е !!!



Vanderel, как стоят нещата към днешна дата, живот и здраве в неделя момчетата ще ми махат лан кабела и най-после (пу-пу) ще имам оптика, бих искал както си имам сателитната телевизия, (имам само един единствен и си ми е основен приемник 210), мога ли да имам сателитната си тв и фюжън срещу допълнителни 2.20лв към другата ми такса от сателитната ми тв, понеже имам само един приемник, по разбираеми причини няма как да връщам в офиса им единствения ми приемник, за да имам фюжъна, та как стоят нещата към днешна дата?

Благодаря предварителното за инфото :)


14 Сеп 2018 18:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Зависи от населеното място. Теоретически, там където имат изградена интернет мрежа, налагат да избереш или само сателит, или само ИПТВ. В София до скоро беше така. Но предполагам че при липсата на техника, вече и там е както дой. Ще ти монтират Фюжъна като втори/допълнителен/ приемник. Цената вече е 2.80 :wink: Не се съгласявай и не връщай 210-ката ! Искай смесен вариант !


14 Сеп 2018 23:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
vanderel написа:
Зависи от населеното място. Теоретически, там където имат изградена интернет мрежа, налагат да избереш или само сателит, или само ИПТВ. В София до скоро беше така. Но предполагам че при липсата на техника, вече и там е както дой. Ще ти монтират Фюжъна като втори/допълнителен/ приемник. Цената вече е 2.80 :wink: Не се съгласявай и не връщай 210-ката ! Искай смесен вариант !



Днес техниците ми прокараха оптиката и ми монтираха Фюжън като допълнителен 2-ри приемник, срещу 2.80лв допълнително към основния ми абонамент на сателитната тв.

Първите ми впечатления от Фюжъна, доволен съм, много канали са с по-хубаво качество отколкото по сателита, по-бързо превключва каналите, това е засега като първи впечатления.

Между другото стана дума за новия спътник, казаха ми че добре че ще имам и Фюжъна, защото ако почнем да приемаме от новия спътник, ще трябва да гледа чинията към запад, а блока ни е с югоизточно изложение, понеже нямам западно изложение, ще разчитам тогава само на фюжъна.


16 Сеп 2018 13:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Окт 2016 13:53
Мнения: 9
Отговори с цитат
От седмица гледам са ми излезли двата канала MaxSport1/2 на 211/212 позиции, та въпроса ми е при положение, че не съм на Фюжън могат ли да ми бъдат пуснати и на сегашната услуга без Фюжъна? И последно колко е месечната цена за каналите на А1?


19 Сеп 2018 12:49
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
baju написа:
От седмица гледам са ми излезли двата канала MaxSport1/2 на 211/212 позиции, та въпроса ми е при положение, че не съм на Фюжън могат ли да ми бъдат пуснати и на сегашната услуга без Фюжъна? И последно колко е месечната цена за каналите на А1?
Да, могат да ти бъдат пуснати и без да си абониран за Фюжън, но вместо 3 канала ще гледаш само два канала на А1. Относно цената на пакета, последно за септември платих 4 лева, за октомври не се знае, но таксата може да се вдигне.


20 Сеп 2018 09:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Окт 2016 13:53
Мнения: 9
Отговори с цитат
Петър написа:
baju написа:
От седмица гледам са ми излезли двата канала MaxSport1/2 на 211/212 позиции, та въпроса ми е при положение, че не съм на Фюжън могат ли да ми бъдат пуснати и на сегашната услуга без Фюжъна? И последно колко е месечната цена за каналите на А1?
Да, могат да ти бъдат пуснати и без да си абониран за Фюжън, но вместо 3 канала ще гледаш само два канала на А1. Относно цената на пакета, последно за септември платих 4 лева, за октомври не се знае, но таксата може да се вдигне.



Благодаря за изчерпателния отговор братле! На мен ми е важно мачовете от ШЛ и италианското. По тоя 3-тия канал знае ли се какво ще дават?


20 Сеп 2018 11:19
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2016 15:05
Мнения: 9
Отговори с цитат
Някой може ли да ми каже, възможно ли е да взема Фюжън като втори приемник и да плащам малката такса, а не пълен абонамент. Във момента имам сателитна телевизия, която няма как да върна и да използвам Фюжъна на негова място (и технически няма как и е на съвсем друго място), и оптичен интернет от булсат в София където искам да сложа Фюжъна. Та възможно ли е?


11 Ное 2018 12:44
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Ако основният приемник не е платен, много ясно че и допълнителните приемници ще спрат, даже и ако те са предплатени за по-дълъг период от основния. Няма как да се гледа ТВ само за 2,80 :wink:


11 Ное 2018 21:52
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Имам чувството ,че някой хора не проумяват какво е Фюжън пакета :) не се прави разлика между основен абонамент и допълнителен пакет. Даже има супер интелигентни индивиди дето искат да си платят само за 3 спортни канала и да гледат тях :)


11 Ное 2018 23:57
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2016 15:05
Мнения: 9
Отговори с цитат
Първият приемник е платен за Премиум и Диема Eкстра (аз не избирам какво да се плаща, други хора си го гледат), на Фюжъна искам само Премиум пакета, спортни канали не ми трябват, аз спорт не гледам. Мога или не мога да ползвам Фюжъна като втори приемник и ако да какво трябва да плащам???

п.с. Още малко ще се занимавам със Булсаткома и ще премина на друг оператор за всичко.


12 Ное 2018 14:26
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
След като не си абонат на БСК няма как да вземеш втори приемник!

П.С. Най-добре всичко от един оператор.


12 Ное 2018 18:31
Профил WWW

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Допълнителният/те приемник/ци наследява/т пакета на основния .И това е положението при всички кабелни и сателитни оператори в България. Не можеш да имаш различни планове на 2 или повече приемника със един договор.


12 Ное 2018 21:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2016 15:05
Мнения: 9
Отговори с цитат
Приемника е на мое име, договора е на мое име, единствено плана който се плаща не го определям аз, защото не го ползвам аз. Какъв ще е плана на Фюжъна ми е безразлично, какъвто искат да пускат. Интересуваме дали мога да взема Фюжън като втори приемник и да си го ползвам във тяхната си мрежа. Във момента използвам андройдското приложение, но то ме дразни.


13 Ное 2018 17:20
Профил

Регистриран на: 10 Ное 2015 10:30
Мнения: 75
Отговори с цитат
По принцип може да има основен сателитен приемник и допълнителен фюжън.
На двата приемника се гледат едни и същи пакети.
За допълнителен приемник се плаща едно и също, независимо дали е фюжън или сателитен. В момента мисля, че е2.80.
В повечето случаи фюжъна ще искат да го инсталират на адреса, където е основния приемник. Следователно там трябва да има подходящ интернет. Ако там има интернет от Булсат, който не е оптичен, най-вероятно ще откажат. Ако е от друг доставчик им е все тая какъв е нета, ти се подписваш, че знаеш, че може да не работи много добре. След това си го вземаш и си го местиш където решиш, стига да има пак подходящ интернет.


13 Ное 2018 23:17
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®