Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 16:53



Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Черен Петър 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
А HD приемници има ли :mrgreen:


12 Апр 2017 14:28
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
n-та употреба - да :wink: - рециклирани платки в кутии от стотачки :lol:


12 Апр 2017 22:46
Профил

Регистриран на: 03 Фев 2014 19:45
Мнения: 24
Отговори с цитат
Мога ли да използвам промоцията когато имам платено до юли. Плащам винаги когато съм в БГ а това е един път в годината. Не се ориентирам в офертите. Плащам премиум + спортните канали винаги за 12 месеца. Мога ли сега да изполъвам промоцияата. Приемник HD.


13 Апр 2017 20:58
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
vanderel написа:
n-та употреба - да :wink: - рециклирани платки в кутии от стотачки :lol:
Правилно ли те разбрах колега vanderel, искал си да кажеш: Платката от приемник ZHD 210 е вмонтирана в корпус от ZHD 100 ? Така ли е ?


13 Апр 2017 21:06
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
Аз разбрах друго, иначе това твоето не знам дали технически е възможно, поради прости несъответствия в корпусите на двете устройства. :D


13 Апр 2017 21:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Meendoo написа:
Мога ли да използвам промоцията когато имам платено до юли. Плащам винаги когато съм в БГ а това е един път в годината. Не се ориентирам в офертите. Плащам премиум + спортните канали винаги за 12 месеца. Мога ли сега да изполъвам промоцияата. Приемник HD.
Утре може да си платиш от август, до другия август :wink:

Не не, Пешо. Просто сменят кондензаторите, а е възможно и цялата захранваща платка., което е по-логично и изгодно. Освен ако не ги интересува изгодата :( По корпусите на приемниците личат къде са били предните лепенки. Не може да смесват моделите ...


14 Апр 2017 13:40
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
vanderel написа:
Не не, Пешо. Просто сменят кондензаторите, а е възможно и цялата захранваща платка., което е по-логично и изгодно. Освен ако не ги интересува изгодата :( По корпусите на приемниците личат къде са били предните лепенки. Не може да смесват моделите ...
Ясно, благодаря ти за инфото, vanderel.
Поздрави.


17 Апр 2017 10:57
Профил

Регистриран на: 09 Мар 2007 22:05
Мнения: 39
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
Нещо аз ли не разбирам, но новата промоция от май месец само за абонати с фюжън ли е????


14 Май 2017 23:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Офертите важат за всички, но тези които нямат боксчето, няма да могат да гледат Фюжън пакета, въпреки че са го платили. Една от офертите напр. е за Спорт+ и Филмовия пакет - за нея е необходим само НД приемник.
Новата промоция е всъщност - старата. А дали е именувана Новогодишна, Великденска, Пролетна или Лятна - все тая :!: ... и не се ограничава само в един ден, а е перманентна :wink:


19 Юни 2017 10:33
Профил

Регистриран на: 09 Мар 2007 22:05
Мнения: 39
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
Благодаря ти :)


21 Юни 2017 23:48
Профил

Регистриран на: 27 Яну 2009 13:14
Мнения: 310
Местоположение: София
Отговори с цитат
vanderel написа:
Офертите важат за всички, но тези които нямат боксчето, няма да могат да гледат Фюжън пакета, въпреки че са го платили.....
Новата промоция е всъщност - старата. А дали е именувана Новогодишна, Великденска, Пролетна или Лятна - все тая :!: ... и не се ограничава само в един ден, а е перманентна :wink:


Ванди, нали знаеш че, всеки офис е на различно мнение. :) Аз съм с друг бокс и платен Фюжън за година, ами дъни по цял ден! :)


22 Юни 2017 11:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Wanderer написа:
А HD приемници има ли :mrgreen:

Ихаа, колко е готино да се самоцитираш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Черен ли е Петър-а, бял ли е, не знам. Ама колко е кух!

По темата - Бях в България почти целия юли и реших най после да сменя старата щайга на майка ми със HD приемник. Обадих се на който трябва, подчертах, че държа на 210, оставих пари на майка ми и го ударих на живот с приятели по страната и извън нея. Човекът дошъл, сменил приемника, прибрал старата Делтичка и си заминал. Бях в Делчево - Македония, когата майка ми ми звънна, на ръба на истерията - приемника роботил точно 30 минути и сега пишело нещо и няма телевизия. А Кьосем започва! Вдигна ме на куцо магаре. Описа ми горе-долу какво представлява самият приемник - ZDH200, естествено. Звъннах обратно на моя човек - имало само такива. Утре ще върне стария и ще си прибере захарина. Пратих майка ми при съседките по акъл да си гледа бозата. На другия ден човека върнал старата машинка и си взел захарина.

Молба: Булсат, МОЛЯ не давайте на хората "ремонтирани" приемници, които явно изобщо не са ремонтирани. Особено на възрастни такива.
Извод: На вълкът му е дебел врата, защото сам си върши работата.
Бонус: 42 кинта ми струваше норвежко-българско-македонският роуминг за проведени три разговора с България по няколко минути. :lol: :lol: :lol:


04 Авг 2017 14:34
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®