Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20 Апр 2024 03:08



Отговори на тема  [ 342 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Следваща
Нови цени 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Ела да живееш в 2, а през деня в 3 милионен град да те питам дали ще си доволенот изброеното от мен. Не знам защо всички искат да са столичани! Когато бяхме около милион вс беше ок. Сега правят добър асфалтов път и след месец го разкопаваг, че забравили нещо, и какво става няма да обяснявам. А ако разкопаят квартална улица, може и да не я асфалтират. Та такива работи в голямото село. Нищо не е такова каквото изглежда!


23 Дек 2017 17:02
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Не благодаря :) Аз в лудница не мога да живея и няма никакво желание да ходя ни в София ни в Пловдив ни във Варна. Та идеята ми е ,че от всичките услуги на Булсатком при мене има само сателитна телевизия и след като от 2 години изпитват затруднения със доставките на приемници и получавам само вдигане на рамене във техния офис и отговор "Елате пак след 3 дена" ги отсвирих и отидох при оранжевите да им ползвам 2/3 от услугите без оптичния интернет. Ето ти обяснението защо за мен Булсатком са гола вода и кал в ушите като оператор. Тея 1 или 2 лева дето евентуално ще платя повече при оранжевите ще се компенсират от удобството на ползването им във моя град. Докато Булсатком няма със какво да ми компенсират загубеното време във тегели от нас до офиса им. А и Булсатком не са клиентски ориентирана компания и скоро няма да станат такава във моите очи и по лично мое мнение. А и да знаеш,че 80% от шахтите със кабелите из БЖългария са на Виваком по наследство от БТК и те колят и бесят кой колко да плати за да ги ползва. Тоест вероятността Виваком да пуснат оптика при мен е по голяма от това Булсатком да го направят защото те нямат и 1 см. техен кабел тука. Виваком поне са пуснали ADSL и не малко хора ги ползват да ти кажа.


23 Дек 2017 17:20
Профил

Регистриран на: 01 Юни 2010 21:05
Мнения: 4
Отговори с цитат
:D


Последна промяна lz5xv на 23 Дек 2017 21:36, променена общо 2 пъти



23 Дек 2017 18:40
Профил WWW

Регистриран на: 19 Яну 2013 13:26
Мнения: 32
Отговори с цитат
pepy1 написа:
lz5xv написа:
Ситуацията при този оператор е точно както vanderel я е описал не еднократно. Разпрострели са се на много фронтове, но това не им е по силите и много често не се случват плановете им. Явно финансово са много зле и като не можаха с Черния петър за съберат така нужните им пари са решили да ги съберат от клиентите си като вдигнат цените. Тук въпроса не е кой колко пуши и колко му се свидят 1..2..3 лева. Въпроса е принципен на кое му се повиши качеството и кой са новите придобивки за абонатите? Другия шамар за българите е че приоритетно развиваме сръбският пазар, а българите тях кучетата ги яли. И така .... Спирам до тук. Весела коледа на четящите и пишещи тук!


Да те попитам, тъй като спомена качество, повиши ли се качеството на енергопреносната мрежа, на водопровода нещо от топлофикация? Защото вдигат цените, но чинно си плащаш без да протестираш за качество. А тук поне има форум и сме анонимни дай да наплюваме всичко!


+1 :!: за коментара!


23 Дек 2017 19:13
Профил

Регистриран на: 08 Окт 2009 11:28
Мнения: 44
Отговори с цитат
Само да кажа, че БТК са си БТК! Виваком е търговския бранд на БТК АД.
Поощряването на остатъците от монополизъм е вредно за всички, освен за монополиста.
Хареса ми анализа на МТЕЛ. Не разбрах са смущенията на 16е и ако някой разкаже повече ще се радвам!
Понякога се чудя, защо българина във форум изглежда на по-претенциозен от американец, а в действителност няма проблем да го мачкат на работа, да го скубят монополи, да гласува за партии, които са двете страни на една монета, която е в джоба на третата партия и т.н.
София е била грозна и си е грозна и сега. Едни проблеми е имала преди, други сега. Варна си е смотана и второстепенна също от десетилетия, както и сега, а Пловдив пък е с нисък стандарт... Обаче важното е да не се продаваме за жълти стотинки против волята си!
Не знам кой е тоя толкова хубав 8000 град, знам само, че уличните лампи са на общините, токът може да е от регулиран пазар, може и от свободния, може да са класически улични лампи или да са ЛЕД технология с високо КПД. Може тръбите да са нови, но водата да е лоша като качество.
Човек може винаги да намери причини да е доволен и недоволен от едно и също нещо. Например пенсионерите могат да си кютат в почти безлюдно село без магазин, лекар и др. а на собствените им деца и София да е твърде селска,че и Ню Йорк.
Важното е всички да са доволни!
За себе си ще кажа, че само заради спътника, аз бих плащал и по-скъпо от другите при условие, че се използва с ум и старание от Булсатком!

от моят XT1700 с помощта на Tapatalk


23 Дек 2017 23:58
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 21:50
Мнения: 100
Отговори с цитат
Тъй като стана въпрос за Виваком та да Ви споделя какво коледно чудо ме сполетя.
Имах стационарен телефон от "време оно на миналия век" ( както се изразява Добри Селиминовски ) ,чийто последен договор изтече август месец тази година.След няколко позвънявания по телефона от служители за подновяване на договора и молба от моя страна за намаляване на Огромната такса от 13.80 лв. ( телефона де факто последните 5 години не е ползван и самата служителка ми сподели ,че де факто имам натрупан неизползвани минути на стойност 312 лв. за последните 2 години ) и категоричен отказ от моя страна за нов договор прехвърлих номера към МТел .
Изрично ходих до офис на Виваком отново да попитам дали дължа нещо и да им издадат някакъв документ , че не нямам договорни отношения с тях ( патил каша духа ). Заявиха ми , че нищо не дължа , но и никакъв документ не могат да ми издадат.
Декември месец получавам пак електронна фактура от Виваком ( която така и не разгледах ) и бесен търча до техен офис и О ЧУДО --> върнаха му сума от 10.00 "Ние сме единствения оператор , който при прекратяване на договора връща пари ! " - изрече служителката.
Документ така и пак не получих обаче.Само се разписах на някакъв ордер че съм получил сумата.
ШАШ в моите очи ?!
И това чудо ми се случи?!
Така че уважаеми съфорумци търчете в касите на компанията да си разтрогвате договора .ВРЪЩАТ ПАРИ !


Хахаха


24 Дек 2017 13:43
Профил

Регистриран на: 14 Авг 2010 16:09
Мнения: 28
Отговори с цитат
ooleg - "Не разбрах са смущенията на 16е и ако някой разкаже повече ще се радвам!"

Смущенията на Е16 се изразяват в секунда-две разпадане на образа. Най често в периода 17 - 21 часа. Така беше при Тотал, преди да се измести на Е23. Тези смущения, тогава, се обясняваха с излъчванията от радара на Витоша (антените са насочени към него) и с излъчването от антирадарни устройства в колите (някои хармонични на излъчваните честоти съвпадали с тази от спътника). Това като че ли важи само за района на София, не съм чул за оплаквания от други места в страната и от чужбина. Поносимо е, за разлика от постоянно отвратителната картина за БиТ, Евроком, Европа, Канал 3.


24 Дек 2017 14:45
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2016 00:01
Мнения: 162
Местоположение: село Левуново
Отговори с цитат
@Тотал първото е вследствие на това, че антената и LNB не са заземени, ако ги заземиш проблема ще изчезне.

@ooleg, уважавам твоите мнения, но не мисля че трябва да им се плаща допънително. Сравни какво са направили 2 българи които не познавам лично и не им правя реклама, но съм впечатлен от това как те започват от **00** и слагат компании монополисти в малкият с джоб с качество на телевизия и подбор на хардуер. Това са хора които хвърлят назад за да намерят напред.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


24 Дек 2017 20:56
Профил

Регистриран на: 04 Май 2007 10:39
Мнения: 26
Отговори с цитат
Направили са те...

Цитат:
Услугата на elemental.tv е с ограничено покритие.
За съжаление, в момента съдържанието на elemental.tv не е достъпно за територията, в която се намирате.


И аз не им правя реклама, ама чак па да крием името...


24 Дек 2017 23:07
Профил

Регистриран на: 08 Окт 2009 11:28
Мнения: 44
Отговори с цитат
Може да съм старомоден, може и да съм суеверен, обаче :) тъкмо оня ден се похвалих тук за CRT телевизора и това как ми върши работа и той взе,че се повреди тази сутрин. Н асъщата дата, на която го купих около 2005-2006-та година. Не, че е някакъв проблем, който не може да се оправи - импулсното захранване ... но лошото е, че вече се беше повреждало преди около 5 години! Както и да е не се научиха китайците са слагат нормални електролитни кондензатори. Лошото е, че това ми беше backup ТВ-то , след като на Томсън-а преди 2 седмици му изгоря TХО-то (не съм го отварля, ама смущения във високото на кинсекопа с мирис на изгоряла пластмаса, ми бие на такова) по време на Star Wars 7...
Та за 2 седмици ме изоставиха и двата телевизора и ща неща баш на бъдни вечер без телевизия... та отидох да си купя някакъв телевизор. Непредвиден разход ми е от сутринта а обяд и тъй без събрани пари - ЛЕД Тв си взех за около 300 лв. Чудих се смарт за 50-60 лв отгоре или не...накрая заложих на по-класическия вариант. Само за сведение 81 см диагонал. Та гледам го тая вечер и ми се затвърждава мнението, че просто само заради големия размер и разтягането на картината си има нужда от HD! Те и ЛЕД ТВ-тата не блестят с никак доброкачество на картината освен ако не си си точно срещу него. Изобщо цялата тая нужда от HD канали според мен е по-скоро следствие от възможността да използваш голям телевизор през последните 15-20 години и така да гледаш под лупа дефектите на лошата картина. Т.е. искам да кажа, че не е на живот и смърт да имаш HD. Дори се чудя, дали ако не бяха рязали от качеството за да наблъскат повече SD канали изобщо извън футбол, спорт щеше да има нужда от HD.
Разсъждавам от гледна точка на цената...просто предпочитам за себе си SD канали с по-високо качество, отколкото HD такива.


24 Дек 2017 23:46
Профил

Регистриран на: 23 Апр 2007 23:46
Мнения: 2
Отговори с цитат
Към Хората от Булсатком ! Първо няма проблем , че сте вдигнали цените , но поне да имаше защо ! Не мога да разбера , как се стигна до тук , че от най добрия опетатор стигнахте до това положение , то не беше HBO , качеството на диемите ви е под всвкаква критика , но цените си вървят нагоре . Хора живеем в 21 век отдавна технологията напредна , но явно в тази фирма клиента не е важен . Вмъквам само , че аз проблема отдавна си го реших изход винаги има , оператори колкото щеш . Гледам си над 250 канала от тях над 70 HD , но все още ползвам услугите ви и то само заради бащами , който е отдалечен от мен и до преди няколко месеца нямаше много алтетнатива за друг оператор , но времената се менят , както и вас не ви касае за вашите клиенти ! Весели празници и дано сте ми разбрали посланието , ако не ми изтриете поста разбира се , пък знае ли човек предновогодишно може и бан да отнеса , вие сте сподобни на изненади ...


27 Дек 2017 22:42
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Кво те брига тогава, като не си им абонат? Просто ей така за кажеш нещо! Мен например не ме вълнуват твоите проблеми, пък и едва ли някой се интересува от твоята история ! :D


28 Дек 2017 00:24
Профил

Регистриран на: 23 Апр 2007 23:46
Мнения: 2
Отговори с цитат
Напротив , все още съм абонат на Булсатком , май четеш между редовете , така че ме касае това което съм написал ! :)


28 Дек 2017 07:55
Профил ICQ

Регистриран на: 09 Мар 2007 22:05
Мнения: 39
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
Ей, това българина хич не обича критики :) Човека си има позиция и си я изразява. Има право на критика, като всеки един абонат, който има недоволство от предлаганите услуги. Ако сме нормална държава, от всяка една критика трябва да бъде извлечено градивното! Тук брате само професори по защита на Булсата....Аз много пъти съм писал, че като цяло съм доволен от услугите на Булсат, единствено не съм доволен от липсата на ХД канали, специално спортните на Диема, за които плащаме, а всъщност не ги получаваме, както и необмислените изказвания на Зайо Байо :D :D :D ......Сега нямам ли право да изразя несправедлив факт??? Това не означава край, отивам при друг оператор....Като всеки един нормален абонат и аз съм си дал срок на търпимост и след това, като няма развитие...казвам им довиждане и това е....Това вашето е малко от рода: Стига ревахте за цветен телевизор, нали на черно бял гледате същите програми :) :) :) Луда работа... :)

Поздрави!


28 Дек 2017 11:09
Профил

Регистриран на: 13 Яну 2012 12:36
Мнения: 26
Местоположение: Varna
Отговори с цитат
Pepino написа:
Към Хората от Булсатком ! Първо няма проблем , че сте вдигнали цените , но поне да имаше защо ! Не мога да разбера , как се стигна до тук , че от най добрия опетатор стигнахте до това положение , то не беше HBO , качеството на диемите ви е под всвкаква критика , но цените си вървят нагоре . Хора живеем в 21 век отдавна технологията напредна , но явно в тази фирма клиента не е важен . Вмъквам само , че аз проблема отдавна си го реших изход винаги има , оператори колкото щеш . Гледам си над 250 канала от тях над 70 HD , но все още ползвам услугите ви и то само заради бащами , който е отдалечен от мен и до преди няколко месеца нямаше много алтетнатива за друг оператор , но времената се менят , както и вас не ви касае за вашите клиенти ! Весели празници и дано сте ми разбрали посланието , ако не ми изтриете поста разбира се , пък знае ли човек предновогодишно може и бан да отнеса , вие сте сподобни на изненади ...



Всички цени растат. Да речем, че булсатком вдига заради растежа на минималната заплата. Така ще се вдига всичко постоянно. Аз не съм доволен да растат цените. Ефекта от вдигането на минималната заплата е нулев. Ефекта е само за държавата. Ще осигуряват на по големи заплати. Мрънкане за булсатком. Що не мрънкате за храните и вода. Повишиха ли качеството???


28 Дек 2017 11:49
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 342 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 87 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®