Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Ное 2018 06:14

Отговори на тема  [ 737 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 50  Следваща
HELLAS SAT 3 
Автор Съобщение
Аватар

Отговори с цитат
Като сме почнали да критикуваме Булсатком, да се включа и аз. Моята забележка е само една - перманентната липса на приемници.

26 Май 2018 14:43
Профил
Аватар

Отговори с цитат
taraponty написа:
Каналите ги имат и в нормална резолюция на Fusion box. Тук май само ревльовци сте се събрали за да поплачите, че не можете да пиратирате Булсат с по-добра резолюция.

Хем неграмотен, хем определения дава!!!
Ще поплачИме и свещт ще запалиме ако трябва :lol:

Тук не става въпрос за пиратиране, но явно само ти не си го разбрал.
Не е никак трудно да се вдигне един card server - и имаш HS.
TVH също е вариант... или от гаргата за по-малко от долар на месец. Или от многото VIP Пакети от небосклона...

Какво е нормална резолюция за теб? UHD ? HD? HD Ready? SD?
И колко от каналите на Fusion box са 1920x1080p Native?

Дори световното няма да се предава в HD! Ето за това става въпрос, не за CS, HS, Kodi, PartnerBox, Emu, Android TV App etc....

Хайде със здраве :-)

26 Май 2018 14:54
Профил WWW

Отговори с цитат
zdravkos написа:
taraponty написа:
Каналите ги имат и в нормална резолюция на Fusion box. Тук май само ревльовци сте се събрали за да поплачите, че не можете да пиратирате Булсат с по-добра резолюция.

TVH също е вариант... или от гаргата за по-малко от долар на месец. Или от многото VIP Пакети от небосклона...

Дори световното няма да се предава в HD! Ето за това става въпрос, не за CS, HS, Kodi, PartnerBox, Emu, Android TV App etc....

Вие от Европа много сте се притеснили за нас в България и за това гледате само българска телевизия за да спестите по някой лев и като се върнете за евтина почивка да можете да викнете по една бира в селската къчма.
Покажи ми един сателитен оператор без значение на кой континент излъчва в HD Native за 7 евро пакета?

26 Май 2018 15:15
Профил

Отговори с цитат
На Fusion услугата каналите са с HD резолюция а не Full HD. На сателита не е ясно каква резолюция са защото там е мацано дупе с тикви и са осрани нещата до безобразие и от към звук и от към картина. Около 85% от каналите на сателита са mpeg2 компресия и с битрейт до 3 мегабита. API-то на Fusion изтече в нета много отдавна и са известни и профилите на които работи и IPTV и ОТТ услугата.

26 Май 2018 15:40
Профил
Аватар

Отговори с цитат
taraponty написа:
zdravkos написа:
taraponty написа:

Вие от Европа много сте се притеснили за нас в България и за това гледате само българска телевизия за да спестите по някой лев и като се върнете за евтина почивка да можете да викнете по една бира в селската къчма.
Покажи ми един сателитен оператор без значение на кой континент излъчва в HD Native за 7 евро пакета?

Притеснявам се единствено за здравето на родителите ми! Което мисля, че е нормално! Много други неща също са притеснителни в България. Където и с каквото мога помагам за да има по-малко притеснителни неща.
Българска телевизивия гледам много рядко, просто е много натоварваща. Дано ме разбираш! Когато съм в България единственото което си "викам" е такси. Ако ми се пие бира си "поръчвам"!!! Аз нямам село за съжаление :!:

HD+ ето https://www.hd-plus.de/web-shop
Континента е Европа и пакетите започват от 5,75 €!!!
Има и UHD - UltraHD

Приятен ден :D

26 Май 2018 15:53
Профил WWW

Отговори с цитат
Wanderer написа:
Като сме почнали да критикуваме Булсатком, да се включа и аз. Моята забележка е само една - перманентната липса на приемници.

Работата е да си ебе Франко магарето!В Нова Загора винаги е имало приемници по времето когато от всички краища се оплакваха хората че няма.А сега и тука няма фюжъни за подмяна на дефектирали такива.Казаха ми че скоро нови не са имали и ги зареждали само с рециклирани.Ужъст!Ама аз като отидох за подмяна и рециклиран нямаше.
П.С.На другите компании (Виваком например) ,приемниците им нямат WiFi,нали?

27 Май 2018 16:18
Профил
Аватар

Отговори с цитат
taraponty написа:

Притесненията ни са за близките, които сме оставили в България. А дали си идваме ЗАРАДИ евтината почивка, не бъди много сигурен. Колкото до бирата в селската кръчма(извинявай, но и аз нямам село), смятам, че най-големият инвеститор в страната може да си позволи някоя и друга биричка, без да се оправдава.

28 Май 2018 14:37
Профил

Отговори с цитат
Истината е че тези които живеем на вън сме видели качествена телевизия (HD+) за много по малко пари от мазгочите на Була.И затова търсим качество достойно на заплащането.А повечето Българи които пият всяка вечер се задоволяват с това което им се дава в момента понеже си мислят че е върха на сладоледа.Аз вече имам 2 приемника за 45.1E° и сега в четвъртък ще си врътна антената.Покрай мен и майка ми си го смени за да има основен в БГ а другите допълнителни.Така че ще гледам вече това което искам в HD формат. А за Булсатком като за умрелите или добро или нищо.В случая НИЩО.

28 Май 2018 20:41
Профил

Отговори с цитат
Айде Polaris си замина от Hellas 2.
А, сега к'во пра'йм?

01 Юни 2018 07:38
Профил

Отговори с цитат
Той Hellas Sat - 2 не става за домашни антени вече, инклинацията му е над 0,2.

01 Юни 2018 09:42
Профил

Отговори с цитат
Не знам дали не става , но за нас Discovery Showcase HD е на 11012 V DVB-S2 8PSK SR 30000 FEC 3/4 . А Ром Телеком още излъчват от там 3 тр. (31) канала общо ! :) ЗА мен е интересно ХД на Ром Телеком . не са качени на Хелас 3 . Тоест бяха за малко и ги свалиха мисля преди 2 месеца. кога и къде отиват ? А Поларис на България сат 1 не са качили ХД за тях !? :?: :idea: :?:А забравих че, от 12 524 хоризонтал The Voice TV го виждам фрии + БНТ1 и всичко от този тр. !!! ОООПППААААААААА преди минута ми сря сигнала на 12 524 от ХЕЛАС 2 :shock: :shock: :shock: !!!

01 Юни 2018 10:56
Профил

Отговори с цитат
За последните 24 часа са спрени 2 тр. и общо 37 канала от Булсат на ХЕЛАС 2 :o ГРЕШКА 11 135 още е там и при сканиране на Поларис каналите излизат !

01 Юни 2018 11:39
Профил

Отговори с цитат
Последни издихания са това, компенсира се с яко дънене на предаватели. Но в един момент и това няма да помага вече и той е скоро.

01 Юни 2018 21:04
Профил

Отговори с цитат
Какво точно трябва да сканирам, че не ми излизат изтриете канали?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

01 Юни 2018 22:20
Профил
Аватар

Отговори с цитат
31 май 2018 беше срокът на живот на ХеласСат2. Спътникът ще бъде отправен към така наречените космически гробища ! Бай, бай 12524 :(

Последна промяна vanderel на 04 Юни 2018 20:04, променена общо 2 пъти

03 Юни 2018 13:44
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 737 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 50  Следваща