Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Сеп 2018 17:37

Отговори на тема  [ 706 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 48  Следваща
HELLAS SAT 3 
Автор Съобщение

Отговори с цитат
Какво ще кажете това дали е вярно?
https://www.satinfobox.com/joomla30_sat ... sat/1209-1

03 Апр 2018 15:17
Профил
Аватар

Отговори с цитат
tst_65 написа:

Виж само кой го е писал.Змея мрази була и е готов винаги да го оплюе. :lol:
Но може и да е истина. :(

03 Апр 2018 18:38
Профил

Отговори с цитат
Не е истина. Анкетата е Първоаприлски фейк на Змея, просто се бъзика с Булсатком.

04 Апр 2018 20:40
Профил

Отговори с цитат
само да ви кажа че змея чете
но не пише :D

ПС: змей извинявам се че те издадох :wink:

04 Апр 2018 21:02
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Че е Първоаприлска е написано но не е базик, каквото са гласували 500 посетителя това е, но определено не е показателно нито представително. А това "Змея мрази була" е доста странно изказване при положение че 6 години съм работил за фирмата. Явно на някой им се иска да е така. :D

vhr- може да пише ама нещо много се възпалявате от това.

04 Апр 2018 21:08
Профил

Отговори с цитат
zmei написа:
Че е Първоаприлска е написано но не е базик, каквото са гласували 500 посетителя това е, но определено не е показателно нито представително. А това "Змея мрази була" е доста странно изказване при положение че 6 години съм работил за фирмата. Явно на някой им се иска да е така. :D

vhr- може да пише ама нещо много се възпалявате от това.

Zmei, Преди време от форума бяха изтрити изключително много полезни теми за абонатите на Булсатком. Това съвпадна с твоето напускане. Сега е времето да кажеш имаш ли пръст в това.

04 Апр 2018 22:08
Профил
Аватар

Отговори с цитат
И да и не. Някой неща аз съм затрил някой се затриха след мене. И тук идваме на това което съм споменавал виднаги, всичко което се трие не било по моя идея а е било по нареждане от някой. :D Както се вижда и сега пак е така 4 години по-късно. :D

04 Апр 2018 22:14
Профил

Отговори с цитат
zmei

аз относно теб не :D

простих ти за изтритите ми коментара
и бан-а който ми наложи тогава :D

но ми е любопитно този който нарежда да се трия постове
на каква позиция е във БСК :roll:

04 Апр 2018 23:19
Профил
Аватар

Отговори с цитат
zmei написа:
А това "Змея мрази була" е доста странно изказване при положение че 6 години съм работил за фирмата. Явно на някой им се иска да е така. :D

Съжалявам,но редовно чета темите ти в другия сайт и с такова впечатление съм останал.Все пак мнението е лично.И в никакъв случай не защитавам Буля,защото всички виждаме как забъркват каша след каша,лъжа след лъжа,но нали сме мазохисти ги траем (до кога :?: ).

05 Апр 2018 08:05
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Петър написа:
Не е истина. Анкетата е Първоаприлски фейк на Змея, просто се бъзика с Булсатком.

Каза технически грамотния без никаква база за доказателство.

05 Апр 2018 14:45
Профил

Отговори с цитат
DevNull написа:
Петър написа:

Каза технически грамотния без никаква база за доказателство.
Какви по-големи доказателства искаш??? Допитването е направено (ако наистина е направено) от агенция "Аланкоолу и Филанкишията", попитани са 500 дебила (а както каза професор Иво Христов 80% от българите са такива) и това допитване се опитват да ми го пробутват за представителна репрезентативна извадка!!! Айде, няма нужда, на мен тези селски чалъми не ми минават (аз съм от останалите 20%, дето не търкат талончета и не слушат чалга).

05 Апр 2018 20:58
Профил
Аватар

Отговори с цитат
tst_65 написа:
Цифрите и %-тите няма да коментирам, защото не знам какви хора и къде трябва да ги търсиш, за да ти отговорят така. Теоретически обаче е възможно, защото болшинството хорица, не правят разлика от лъжа и лъжа. За разлика от комерсиалните лъжи на телекомите, завоалирани със ситен шрифт, лъжите на БСК са от неумение. Бъдете сигурни, че Генчев и Заяка искат много повече от нас да имат в пакетите си 20-30 НД канала. Да кажеш през юни 2017-та, че през август спътникът ще тръгне, също не е лъжа. Не е лъжа, защото какво му е файдата на Генчев от такава лъжа. Реално излъганите са те самите - БСК ! А техните клиенти като потърпевши от ситуацията са фактическите излъгани. Разбирате за какво ви говоря :wink:
:idea: Само да добавя - Була бяха излъгани от производителите на ресивъри и от хакерите, разбили кодировката им. Була са са абсолютно, даже и пре толерантни спрямо абонатите си ,че не държат и не мамят с договорите си. Ромите напр. толкова са ги завлякли, ... но там те са си виновни ! Була дават 100% гаранция на техниката си, дори гаранцията отдавна да е изтекла - сменят се 7-8 годишни антени, тунери, адаптери ... - безплатно и т.н. и т.н.
Можем да ги обвиняваме в некадърност, но не и в лъжа !!!

06 Апр 2018 11:42
Профил

Отговори с цитат
vanderel написа:
Цифрите и %-тите няма да коментирам, защото не знам какви хора и къде трябва да ги търсиш, за да ти отговорят така. Теоретически обаче е възможно, защото болшинството хорица, не правят разлика от лъжа и лъжа. За разлика от комерсиалните лъжи на телекомите, завоалирани със ситен шрифт, лъжите на БСК са от неумение. Бъдете сигурни, че Генчев и Заяка искат много повече от нас да имат в пакетите си 20-30 НД канала. Да кажеш през юни 2017-та, че през август спътникът ще тръгне, също не е лъжа. Не е лъжа, защото какво му е файдата на Генчев от такава лъжа. Реално излъганите са те самите - БСК ! А техните клиенти като потърпевши от ситуацията са фактическите излъгани. Разбирате за какво ви говоря :wink:
:idea: Само да добавя - Була бяха излъгани от производителите на ресивъри и от хакерите, разбили кодировката им. Була са са абсолютно, даже и пре толерантни спрямо абонатите си ,че не държат и не мамят с договорите си. Ромите напр. толкова са ги завлякли, ... но там те са си виновни ! Була дават 100% гаранция на техниката си, дори гаранцията отдавна да е изтекла - сменят се 7-8 годишни антени, тунери, адаптери ... - безплатно и т.н. и т.н.
Можем да ги обвиняваме в некадърност, но не и в лъжа !!!
+1 Абсолютно вярно, златни думи!!! На vanderel респект и уважение!

06 Апр 2018 12:11
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Не знам колко достоверна е анкетата, не ме и интересува особено, но аз гласувах от три различни IP-та, а вотът изобщо не се промени. Колкото до змея - Змей, ти си най-вредното нещо, случвало се на този форум. И ако имаш грам морал, не се връщай никога повече тук. Хубав или лош, този форум съществува не заради теб, а въпреки теб.
P.S. Горното е лично мнение и не ангажирам никой с него. Публична тайна е неприязънта ми към въпросната персона, не личност, но повтарям - мнението си е само мое.

09 Апр 2018 17:01
Профил

Отговори с цитат
Discovery HD Showcase на Хелас 3 -12327.00 V DVB-S2 8PSK 30000 3/4 . Телеком Ром. има активирани 3 тр. В момента виждам два !

12 Апр 2018 11:59
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 706 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 48  Следваща