Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 16 Окт 2018 10:24

Отговори на тема  [ 711 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 48  Следваща
HELLAS SAT 3 
Автор Съобщение
Аватар

Отговори с цитат
Отново потвърждаваш послеписа ми :D Обаждали са ми се, защото много често съм оставял моя телефон в договори на абонати, да ме питат/демек питат абоната/: - Доволен ли сте от монтажа. Но тях не ги е грижа, аз дали съм доволен, ами правят проверка на техниците си - предимно да не вземат не регламентирано пари. Обаждат се да търсят спрени приемници на по 7-8 год. При положение че заринаха ромите с приемници, с ясната мисъл че от там връщане назад няма. Та се сетих пресен случай - мазен мъжага плаща такса за март. Преди седмица обаче на въпросния простак му е монтиран втори приемник. И оня казва, че него няма да го плаща сега ... Толкова недомислие в тази фирма, че ме е яд да говоря и да давам примери.

Отплеснахме се от темата, но докато чакаме ..., какво да правим :(

Имам Алки едно голямо желание - да кажа нещо хубаво за Була, ама от сърце ... :?

02 Мар 2018 00:09
Профил
Аватар

Отговори с цитат
vanderel написа:
Имам Алки едно голямо желание - да кажа нещо хубаво за Була, ама от сърце ... :?

след 31 дни!

02 Мар 2018 00:19
Профил
Аватар

Отговори с цитат
След 31 дни е 1-ви април. Тогава можем да си кажем нещо весело, но по-скоро ще е заради деня, а не заради БСК !

Последна промяна vanderel на 03 Мар 2018 14:42, променена общо 2 пъти

02 Мар 2018 00:24
Профил

Отговори с цитат
Абе човек какво хубаво да кажеш като ги мързи едно най елементарно съобщение да пуснат във сайта си ,че на тая или оная дата ще има профилактика или технически дейности. Дърпат шалтера на транспондера и ги боли фара ,че хората няма как и новините да гледат. И енергото водното като правят нещо барем информират населението на коя улица кога и от колко до колко ще се работи. При тия калпазани такова нещо няма. Излиза Заяков и обещава на хората HD качество и IPTV и ОТТ и накрая след полоовин година това дето го е казал не само ,че не отговаря на обещанията ми и повечето неща са още по-зле от колкото са били. Щом генералния директор на тая фирма лъже ми кажи аз как да повярвам на касиерката или на телефонистката дето им се обаждам и им ходя на крак в офиса. Колко трябва да ти е тъп екипа за да отсвирят твърдите си абонати във родната си страна заради 10 айде 20 000 абоната в Сърбия ? Сърбите ще си подкрепят Лепа Брена и Драгана и Цеца със техните канали защото са родолюбци а не на Заяков пакета и сателита дето е забит в задника на галактиката като позиция. Заяков ще пребори Тотал ТВ когато аз избутам Камаз на ръчна до паметника на Шипка. Сърбите от много години са гастербайтери из европа и ги боли оная работа за 1 или 2 динара икономия :) Те имаха ембарго и Българите ходеха даже и аз съм ходил на техните пазари да им продавам тахан халва,чорапи и гащи . Пари винаги са имали и винаги ще имат. Ма Булсат си заслужава всичките тия проблеми щоот бързаха да се изпикаят в стария геран без да са видяли ,че тече чиста вода от новия. И понеже са все терикати от Булсатком другите два оператора леко -полек с тая или оная промоция ще им взимат абонатите а от Була ще плащат на некадърни програмисти да им пишат андроид приложения та да гледа баба ми на село на таблета на пра пра внучето сериала .

02 Мар 2018 00:37
Профил
Аватар

Отговори с цитат
161 SD и 33 HD канала. Всичко това за 9,95 лв месечно за първите шест месеца. После цената става 32 лв. Това е за премиум пакета, най-скъпия. Включва HD приемник, с WiFi и хард диск. 7 дни назад превъртане, + 5GB интернет, вкл и в чужбина(това не ми е много ясно, боснененца така и не успя да ми го обясни, но е нещо като нашата мобилна апликация). Собствени 53 канала - обществени, филмови, спортни, музикални, детски, политематични, научно-популярни и еротични. Всичко това от спътник, покриващ цяла Европа, вкл и най-северните страни. Заплащане онлaйн чрез системата PayPal, банков превод или телефонна сметка. Много бонуси и отстъпки при предплащане за дълги периоди.
Не приятели. Това не е реклама. Това е факт.
И Булсат ще събори Тотал? Сериозно? :lol:

02 Мар 2018 12:30
Профил

Отговори с цитат
Аз предлагам Булсат да не събаря Тотал-а а да събори Нас - българските клиенти с не 33HD а 40HD канала.
Като казах HD канала TravelXPHD вече и с български субтитри - да ни е честит. За гърците е 4К за Нас може и HD.

02 Мар 2018 14:41
Профил

Отговори с цитат
Моето търпение към Булсат се изчерпа! Като дългогодишен клиент си дадох период на търпимост до 01.03.2018г., и видях че никаква промяна не настъпва!
На чакащите само мога да им кажа да не си губят времето с безхаберниците от Булсатком.
Простотията, която бълва от тях е безгранична!
При последното ми посещение в техен офис ми заявиха че "водят преговори за пускане на Диема спорт в ХД"....без коментар! Това безкрайно малоумие бе капака на цялата им политика спрямо клиентите и липса на всякяква компетентност!
Успех на блаженно чакащите развитие!
Поздрави!

02 Мар 2018 15:02
Профил

Отговори с цитат
Булсатком можеше да е надцакал всички ако излъчваше от България Сат 1. Вместо това сателита празен, плаща за Хелас Сат 3 и намалява HD каналите си. Ще го кажа пак Заяков да подаде оставка и да назначи умни хора да движат дейностите му, защото той прави грешка след грешка. :wink:

02 Мар 2018 16:31
Профил

Отговори с цитат
todor2015 написа:
Булсатком можеше да е надцакал всички ако излъчваше от България Сат 1. Вместо това сателита празен, плаща за Хелас Сат 3 и намалява HD каналите си. Ще го кажа пак Заяков да подаде оставка и да назначи умни хора да движат дейностите му, защото той прави грешка след грешка. :wink:

На кого да си подаде оставката, като той е собственик?

02 Мар 2018 17:26
Профил

Отговори с цитат
Все пак утре е 3 март и ако някой иска да направи впечатление с "каквото и да е" - УТРЕ е деня за положителни действия! Разбира се говорим за тези, които знаят какво правят не ден за ден, а по-план всеки ден за напред. Не знам защо, но нещо ме кара да вярвам, че Булсат ще действа яко и положително в своето развитие сега, а не някога си!
Не спирам да му пожелавам утре да има успех с новите начинания!!!

02 Мар 2018 17:48
Профил

Отговори с цитат
FullHD написа:
Все пак утре е 3 март и ако някой иска да направи впечатление с "каквото и да е" - УТРЕ е деня за положителни действия! Разбира се говорим за тези, които знаят какво правят не ден за ден, а по-план всеки ден за напред. Не знам защо, но нещо ме кара да вярвам, че Булсат ще действа яко и положително в своето развитие сега, а не някога си!
Не спирам да му пожелавам утре да има успех с новите начинания!!!

То хубаво, че вярваш, но със своите действия /по точно бездействия/ Булсатком докато пуснат пълната си функционалност според наличните технически възможности, рискуват да останат без абонати. Според мен, без да претендирам за изчерпателност, трябваше, след като се анонсира някакво намерение от г-н Заяков, нещата да почнат по малко да се движат - да се покаже, че има желание за развитие; да се даде някакъв времеви хоризонт и нещата да се изпълняват. Всеки абонат ще прояви разбиране щом вижда, че нещата се движат в положителна посока.Но кой съм аз да давам акъл на специалистите...
Разсъждения на един бивш дългогодишен абонат, който още очаква някакво развитие, че да се върне...

02 Мар 2018 18:41
Профил

Отговори с цитат
Няма как да излъчват от България Сат 1 защото 99.9% от абонатите им са със насочени антени към Хелас. Дори да има хора ,които сами ще си пренастроят антените то те са не повече от 20% . До сега се държаха защото не им се налагаха пренастройка на спътници и тичане по пътищата да чукат на хората по вратите. Най големия доход им беше сателитната телевизия но след като я оакаха до степен да набутат по 40 канала на транспондер и тя полетя надолу. Банките са ги надупили и ги гласят без възелин всеки месец с лихви по заемите и просто не им остава ресурс за развитие. Разговорите дето са водили тук и там за наем на транспондери от чужди компании явно си е останали на ниво приказки защото транспондерите на България Сат 1 са празни.Зарибявката с IPTV също им се прецака защото хората видяха ,че плащат за едно а получават съвсем друго на практика. Видеотеката им на Fusion е със 100-на заглавия филми и 5 сериала на кръст. Самото андроид боксче е вече остаряло и няма как със него да ви предложат нещо различно от FullHD. Телевизиите им резнаха голяма част от правата за излъчване на различните платформи и от Булсатком няма как да ви пуснат каналите на Нова без да си нарушат договора. Самата им IPTV платформа е недоклатена и не работи като хората HLS динамичното качество и за това са ви набили статично качество на андроид и тв. платформата. Като не работи HLS-a като хората им клякат мрежата и сървърите заради трафика и почва дропене на каналите.

02 Мар 2018 18:44
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Е точно от Булсата си казаха че ше излъчват паралелно от двата спътника ,дали ше е година или две или повече преместването щеше да стане ,то и затова беше спътника ,другото си е несериозна работа

02 Мар 2018 20:18
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Абре те и двамата шефофе ги наговориха едни и млъкнаха. 5 години щели да въртят антените :shock: 5 години 2-ката ще работи ли, да ги чака ? Ако и да работи, нима е възможно 5 години да има паралелно излъчване. Това последното е ясно за всички, изглежда само за шефа не е ясно.
Представяте ли си какъв батак щеше да е сега, ако не беше 3-ката ! С 3-ката Була уцели шестица, по отношение на преориентирането, но пък в същото време си намери голям конкурент - румънците напр. остават абонати на арабите, не стават наши. И сега ако някой чужд оператор изреве за честоти, би избрал фирмата с традиции, а не новоизлюпените българи,дето не се знае утре кво ще е ! На 3-като място - бол ! Та е ясно, че всичко опира в разпродаването на БС1 ! Ако от там потече капитал, ще се обслужват кредитите, ще има и за наем на нов транспондер по схемата СтГр. Парите от таксите ще могат да се ре инвестират в техника и нови канали ... Ситуацията никак не е лесна, но ако се губят абонати, няма да стане по-лесна. Разходите - кредити, заплати, поддръжка са константна величина. Те не зависят от броя на абонатите - и за половин милион и за един милион абонати, са идни и същи. Приходите обаче - величината която трябва да надвишава разходите, не са константа и те зависят засега точно и само от тези абонати !!! Лошото е че нещата не могат да се отрегулират с магическа пръчка и неправилната обща политика водена от Була през последните години със смесването на бизнесите, все по силно се отразява.

02 Мар 2018 22:29
Профил

Отговори с цитат
Като бивш защитник на фирмата, все повече се чудя как ви се занимава. След почти 10г. при тях ме принудиха да ги сменя. Сега получавам желаното качество, за което разбира се си плащам и всичко е ОК. Няма смисъл от носталгия, нерви и чакане. В днешно време има търсене, съответно и предлагане. Ако целта е да цепим стотинката, то тогава Бул-а е горе-долу адекватен вариант, но говорим за сателита, не недоносчето наречено фюжън.

03 Мар 2018 00:47
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 711 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 48  Следваща