Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18 Апр 2024 07:28



Отговори на тема  [ 87 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Bulsatcom Voice 
Автор Съобщение
Модератор
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 21:31
Мнения: 25
Местоположение: Родината - 12HH
Отговори с цитат
МОБИЛЕН НОМЕР

Булсатком стартира мобилна гласова услуга. Услугата се използва посредством мобилното приложение Bulsatcom voice. За да използвате новата услуга е необходимо да изберете номер от номерационен блок на Булсатком 0996 или да пренесете текущия си номер в мрежата на Булсатком. Едниственото необходимо за Bulsatcom voice е смартфон с достъп до Интернет. Няма ограничиения относно доставчика на Интернет и ползването на Интернет през Wi-Fi. Приложението можете да изтеглите безплатно от Google Play или AppStore. Bulsatcom voice се използва с име на потребител и парола, които получавате след попълване на формуляр за нов клиент в избран от Вас офис на Булсатком или чрез регистрация за настоящ клиент тук в сайта. Услугата е достъпна на територията на цялата страна, както и в чужбина /без промяна в тарифите/ и Ви дава уникалната възможност да предвиждате месечните си разходи. Номерационен блок с префикс 0996 е предоставен на Булсатком с разрешение №01675-008/18.05.2016г. на Комисията за регулиране на съобщенията.

Планиран старт на услугата - 15.05.2017г.


16 Мар 2017 01:43
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
Тази информация я има и в уеб сайта. Защо реши, че е необходимо да я споменеш тук още веднъж?
Освен това темата е доста стара, още когато приложението за първи път се появи в Google Play. Едва ли публикувалите в нея, вече не са се информирали за услугата, ако наистина последната ги е вълнувала.


16 Мар 2017 18:48
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
user6396 написа:
Тази информация я има и в уеб сайта. Защо реши, че е необходимо да я споменеш тук още веднъж?
На темата й е точно тука мястото, а ти само търсиш за какво да се заяждаш с хората!!!
Първо: не всички ходят по скапания им и отвратителен "уеб сайт", (аз например не стъпвам там). Второ: имаме нови колеги-абонати и потребители, които тепърва навлизат в системата и за тях информацията е нова и актуална. Трето: "ПОВТОРЕНИЕТО Е МАЙКА НА ЗНАНИЕТО" - гласи народната мъдрост, и не ставай "на всяка манджа мерудия", нещо като не те засяга лично, минавай и си заминавай нататък по пътя, с нищо отворената тема не те засяга !!!


16 Мар 2017 21:25
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2016 00:01
Мнения: 162
Местоположение: село Левуново
Отговори с цитат
user6396 написа:
Тази информация я има и в уеб сайта. Защо реши, че е необходимо да я споменеш тук още веднъж?
Освен това темата е доста стара, още когато приложението за първи път се появи в Google Play. Едва ли публикувалите в нея, вече не са се информирали за услугата, ако наистина последната ги е вълнувала.


Aз се запознах и мога да споделя, че няма да ме спечелят за клиент поради това, че:
1) услугата е с нерално висока цена за българският пазар (капан заложен за технически неграмотни хора)
2) услугата е с орязани функционалности от наличните 23 екстри при стандартният VOIP тук присъстван само няколко
3) липса на възможност домашният ми телефонен номер да се използва и от мобилният ми телефон каквато възможност ми предоставят другите играчи в бранша.
4) На българският пазар от 3-4 години има 3 фирми който предлагат същата услуга в пълен обем без да е лишена от нито една функционалност, при тях цените с в пъти по-ниски няма месечна такса и договор.

Иновациите никога не започват от големите компании които имат стремеж да монополизират на пазара. Подкрпяйте малките който се трудят за да спечелят и задържат клиентите си в тях е бъдещето.


17 Мар 2017 06:30
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
+ 1 :!:

Пазарът е толкова динамичен, че Була донякъде са принудени да излизат на него съвсем неподготвени - всичко се прави в движение :? Причината е - ограничени инвестиции в технически и човешки капацитет. И всичко заради предстоящия грандиозен проект.


17 Мар 2017 11:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2016 00:01
Мнения: 162
Местоположение: село Левуново
Отговори с цитат
Взимайте пример от конкуренцията
Червените си съдадоха екип от професионалисти - Англичанин, Американец и Канадец за да оправят бъркотията със сателитната и ИПТВ резултатите не закъсняха
Оранжавите помолиха фирмата на Ицко Финци да им реорганизира стационарните телефони и преноса на интернет, там всичко вече работи добре.
Вие се опитвате да заробвате с договори и при това нямате желание да плащате достойно на хората които да ви обслужват новата iDirect технология
Така няма как да се получат нещата :D разчитате на клиенти без познания и претеции (баба и дядо на село, но за техният кинескопен телевизор не е необходима тази неоправдана инвестиция)
Какво ще се случи когато в големите градове навлезат европейски стандарти и сателитните антени ще бъдат премахнати?


17 Мар 2017 16:13
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Кабелната телевизия еволюира в сателитна! В момента се правят опити посредсвом интернет да подобрят нещо/ИПТВ/, но сателитната телевизия няма да умре. Само направи справка колко сателити са изтреляни и колко предстои да бъдат изтреляни. Има повече предимства отколкото недостатъци, за съжаление качеството е едно от тях за нашия пазар. За да имаш много клиенти, трябва да предлагаш ефтина услуга, а за ефтината услуга се правят МНОГО компромиси. Ае, че се отклонихме от темата.


18 Мар 2017 22:47
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 21:31
Мнения: 25
Местоположение: Родината - 12HH
Отговори с цитат
Е услугата стартира навреме.Три месеца ще е тестова, но затова пък безплатна. Изисква се посещение в офис на Оператора и попълване на заявление за тест. Получава се номер от +359996хххххх и парола. От седмица го ползвам и си е ОК. Засега са отрязани международните разговори, в България е неограничено и безплатно. Приятно приказване !


23 Май 2017 00:12
Профил

Регистриран на: 08 Май 2008 19:08
Мнения: 27
Отговори с цитат
Днес и Аз си взех тестови номер за 3м


23 Май 2017 21:46
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 13:20
Мнения: 12
Местоположение: s1000
Отговори с цитат
Аз днес си взех тестов номер.Инаталирах си приложението на alkatel mini idol 2 андроид 4.3,когато аз набирам всичко е наред, звъни, дигат ми, чуваме се (пробвах да звъня и на трите оператора - работи). Когато на мен звънят не звъни, а се чува съобщение: "Поради технически причини разговора не може да бъде осъществен".Когато изключа интернета ми дава ,че номерът ми не е достъпен.Обадих се на 08996123.Казаха ми че не би трябвало да има проблеми и да опитам по късно.Инсталиах си приложението на телефон lenovo a 7000 андроид 6 .Там проработи.Обаче на алкатела не ще ,а там ми е нужен.Моля за съдействие .


25 Май 2017 23:12
Профил

Регистриран на: 08 Май 2008 19:08
Мнения: 27
Отговори с цитат
Явно версията на Андроид е проблема


27 Май 2017 09:34
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2016 00:01
Мнения: 162
Местоположение: село Левуново
Отговори с цитат
Как стои въпроса с преноса на собствен номер от друг оператор?
От къде да вземем настройките за да го ползваме и с VoIP adaptor или ще си играем на криеница както с коди?

ПП
QD_Sat, като модератор и служител на Булсат не е необходимо да подвеждаш клиентите ви, че това е МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН защото това е VoIP който използва мобилно приложение и технически погледнато услугата не отговатя на стандартите за да се квалифицира като клетъчен/мобилен cell phone. Не дърпай дявола за опашката някой да не сезира КЗП за повеждащата информация.


27 Май 2017 16:33
Профил

Регистриран на: 22 Апр 2015 14:16
Мнения: 1
Отговори с цитат
Вече и аз съм в отбора! Избрах си хубав номер, всичко в офиса приключи за 10 минути с красивата служителка. Ако попаднете на служител, който не знае как се активира, казвате му да отвори- "Мобилни", активация на нови, промо. Дават ви бонче с номера и паролата и един протокол и готово!

За един час въобще не виждам да се отразява на батерията. Сега има толкова много достъпни телефони с 4100 mAh батерия, че е срамота човек да се мъчи с по-малка. Има и смс-и, което липсваше при Макс. Повече впечатления по нататък. Вземете и пробвайте, безплатно е за 3 месеца!


30 Май 2017 21:24
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
e36v9 написа:
Вече и аз съм в отбора! Избрах си хубав номер, всичко в офиса приключи за 10 минути с красивата служителка. Ако попаднете на служител, който не знае как се активира, казвате му да отвори- "Мобилни", активация на нови, промо. Дават ви бонче с номера и паролата и един протокол и готово!

За един час въобще не виждам да се отразява на батерията. Сега има толкова много достъпни телефони с 4100 mAh батерия, че е срамота човек да се мъчи с по-малка. Има и смс-и, което липсваше при Макс. Повече впечатления по нататък. Вземете и пробвайте, безплатно е за 3 месеца!

Колега, e36v9 не ти ли е неудобно да копипействаш чужди мнения от други форуми и да ги представяш за свои ??? Не е честно така !!!

Цитат:
Мilen
Дата: 29.05.2017 17:04
Вече и аз съм в отбора! Избрах си хубав номер, всичко в офиса приключи за 10 минути с красивата служителка Ако попаднете на служител, който не знае как се активира, казвате му да отвори- "Мобилни", активация на нови, промо. Дават ви бонче с номера и паролата и един протокол и готово!

За един час въобще не виждам да се отразява на батерията. Сега има толкова много достъпни телефони с 4100 mAh батерия, че е срамота човек да се мъчи с по-малка. Има и смс-и, което липсваше при Макс. Повече впечатления по нататък. Вземете и пробвайте, безплатно е за 3 месеца!


30 Май 2017 21:51
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Освен Пешо, Милен и 36по9 да са едно и също лице. Тогава кво лошо :wink: :D


30 Май 2017 22:52
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 87 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®