Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 23 Апр 2024 15:15



Отговори на тема  [ 2760 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 184  Следваща
Булсатком IPTV box 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2016 00:01
Мнения: 162
Местоположение: село Левуново
Отговори с цитат
MikroTik е най-доброто което може да се купи към момента в България. Много съм доволен понеже имам малък хотел и някои мадърфакъри идват в него и на момента започват да теглят факините торенти, но след 20 секунди той им намалява скоростта до такава, че да се откажат сами. Харесва ми това, че има настройки за Bandwidth throttling. Който иска да тегли може да си на доплати за услугата и да тегли на корем :)


12 Ное 2017 15:26
Профил

Регистриран на: 19 Яну 2013 13:26
Мнения: 32
Отговори с цитат
taraponty написа:
MikroTik е най-доброто което може да се купи към момента в България. Много съм доволен понеже имам малък хотел и някои мадърфакъри идват в него и на момента започват да теглят факините торенти, но след 20 секунди той им намалява скоростта до такава, че да се откажат сами. Харесва ми това, че има настройки за Bandwidth throttling. Който иска да тегли може да си на доплати за услугата и да тегли на корем :)


+100 :!:
MTCNA & MTCTCE Engineer 8)


12 Ное 2017 15:29
Профил

Регистриран на: 08 Авг 2015 17:33
Мнения: 63
Отговори с цитат
taraponty написа:
MikroTik е най-доброто което може да се купи към момента в България. Много съм доволен понеже имам малък хотел и някои мадърфакъри идват в него и на момента започват да теглят факините торенти, но след 20 секунди той им намалява скоростта до такава, че да се откажат сами. Харесва ми това, че има настройки за Bandwidth throttling. Който иска да тегли може да си на доплати за услугата и да тегли на корем :)


Абсолютно съгласен. Вкъщи съм с Mikrotik.


Sent from my iPhone using Tapatalk


12 Ное 2017 16:19
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2016 00:01
Мнения: 162
Местоположение: село Левуново
Отговори с цитат
Wanderer написа:
Имам Фюжън. HD канали не могат да се гледат, къса непрекъснато. БНТ същата работа, особено в прайм тайма. Имам и Линукс сателитен приемник. Освен шапката сателити, приемам и около 4500 канала IPTV. В това число и Булсатком. Нито един канал НИКОГА не цепи. Резолюцията е оригиналната, а битрейда не пада под 2500. Как бре БСК, с фирменият ви приемник и платен абонамент към вас си късам нервите, а хакерчетата стриймват без забележки! Питам!


В България и емигрантите и извън нея всички разбират от телевизия, но нещата не стоят така както те си си мислят :) Wanderer прилагам ти актуален скриншот от HD битреита на BLIZOO за да разбереш какви небивалици пишеш:

Изображение

Предполагам, че се досещаш - Blizoo на коди вече не е мираж, а е реалност :)
Който иска да гледа БГ телевизия без проблеми да се прибира обратно в България


12 Ное 2017 20:12
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
да бе знаем те теб
ти гледаш всичко през коди :lol:


12 Ное 2017 21:18
Профил

Регистриран на: 19 Яну 2013 13:26
Мнения: 32
Отговори с цитат
vhr написа:
да бе знаем те теб
ти гледаш всичко през коди :lol:


+1 :lol: :!:


12 Ное 2017 21:30
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2016 00:01
Мнения: 162
Местоположение: село Левуново
Отговори с цитат
Да,така е при коди ограничения няма, ако има те са във вашата креативност.


12 Ное 2017 21:46
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
разбира се
по креативен от теб няма :lol:

толкова си креативен че и в коди форума никой не може да гледа това което ти :lol:


12 Ное 2017 22:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2016 00:01
Мнения: 162
Местоположение: село Левуново
Отговори с цитат
vhr написа:
разбира се
по креативен от теб няма :lol:

толкова си креативен че и в коди форума никой не може да гледа това което ти :lol:


Това са твои измишльотини, аз там ангажименти към никого и за нищо нямам.
Не подценява Majide & Kodi1 не си мисли, че всичко което са направили ви е поднесено на тепсия, има доста разработки за които не знаете.


12 Ное 2017 23:05
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
да бе ти си от избраните :lol:
знаеш всичко ти си джедай бе пич... силата е с теб

ти приемаш форумите за самохвалство
да се изтъкнеш колко си можещ и знаеш

ходи си бъди креативен в краварника и спри да ни занимаваш с "постиженията" си

форумите не за задължителни за никого
нито те ангажират с нещо
те са на доброволен принцип след като нямаш никакво желание да помогнеш на никого с нищо
защо изобщо си тук?

малки злобни души като теб не са нужни на никого


12 Ное 2017 23:24
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2016 00:01
Мнения: 162
Местоположение: село Левуново
Отговори с цитат
Покажи скрипт върху който си работил за да ти помогна, но ако чакаш на готово няма как да стане.

Ако имаш подходяща квалификация за работа в краварник свиркай ще те наема, и като бонус ще получиш достъп до тайните на коди.


12 Ное 2017 23:31
Профил

Регистриран на: 02 Авг 2014 12:55
Мнения: 176
Отговори с цитат
коди не ползвам
инсталирах го от любопитство преди време
но се оказа че версията която инсталирах има проблем и булсата забива през 30-40сек

колкото до каналите си плащам за всичко което гледам спорт+, диема спорт, м-тел спорт
на готово не чакам но се и дразня на такива като теб "ще помогна но ако си програмист"

работа си имам и друга не ми е необходима


13 Ное 2017 00:01
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Ей Тарапонти ти пък много гледаш бре :)
Изображение
Що си мислиш ,че другите не гледат и без Коди аааааааааааа ?
Изображение

Какъв скрипт искаш да видиш като ти скрипт не си писал през живота си ? Ти си един най елементарен форумен трол и нищо повече. dtrdimi е показал измерване с уред във темата за сателита ХС 3 и ти за да се направиш на много знаеш веднага пускаш линкове за уреди дето ги няма на българския пазар. Или покажи нещо дето ти си го направил или си бий камшика и от форума на Булсатком както изчезна от този за Коди.


13 Ное 2017 03:45
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
taraponty написа:
Ако имаш подходяща квалификация за работа в краварник свиркай ще те наема, и като бонус ще получиш достъп до тайните на коди.
Брей, Тарапонка, ама ти много голям "работодател" се извъди, бе! :D Абе май по форумите ходиш само за да си начешеш "егото" колко си велик, а иначе си "гола вода" май :D Е, нищо, нищо, дрънкай си, от това нито ни е топло, нито студено, не ни пречиш.


13 Ное 2017 12:13
Профил

Регистриран на: 19 Яну 2013 13:26
Мнения: 32
Отговори с цитат
AlkatrazBG написа:
Ей Тарапонти ти пък много гледаш бре :)
Изображение
Що си мислиш ,че другите не гледат и без Коди аааааааааааа ?
Изображение

Какъв скрипт искаш да видиш като ти скрипт не си писал през живота си ? Ти си един най елементарен форумен трол и нищо повече. dtrdimi е показал измерване с уред във темата за сателита ХС 3 и ти за да се направиш на много знаеш веднага пускаш линкове за уреди дето ги няма на българския пазар. Или покажи нещо дето ти си го направил или си бий камшика и от форума на Булсатком както изчезна от този за Коди.


Благодаря за положителния коментар относно моята особа и писания! :wink:


13 Ное 2017 17:04
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2760 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 184  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 45 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®