Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 25 Апр 2024 01:23



Отговори на тема  [ 2760 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175 ... 184  Следваща
Булсатком IPTV box 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
dtrdimi написа:

Колега, от две години основен приемник ми е Фюжъна, и телевизия не съм имал САМО когато няма ток. Интернета ми е на БСК. :wink:
Ето че има и доволни хора :D Това добре ! Но няма абсолютно никакви гаранции, че нета на колегата в другия град или село, ще е като твоя. Ако и той да е на БСК ! Затова му даваме акъл, да пробва с един Фюжън, без да бърза да маха сателита !


05 Ное 2017 12:46
Профил

Регистриран на: 19 Яну 2013 13:26
Мнения: 32
Отговори с цитат
vanderel написа:
dtrdimi написа:

Колега, от две години основен приемник ми е Фюжъна, и телевизия не съм имал САМО когато няма ток. Интернета ми е на БСК. :wink:
Ето че има и доволни хора :D Това добре ! Но няма абсолютно никакви гаранции, че нета на колегата в другия град или село, ще е като твоя. Ако и той да е на БСК ! Затова му даваме акъл, да пробва с един Фюжън, без да бърза да маха сателита !


Хубаво му давате съвети, но не и от сорта - "за нищо на света Фюжън, основен". :D
Както казах, при мен е основен приемник, доволен съм, само като няма ток, слагам набързо другия приемник, че ТВ-то ми е на UPS и мога поне още час и нещо да гледам телевизия... защото въпреки, че рутера ми е също на UPS, суичовете на Була не са :lol: и тогава нет - йок :?


05 Ное 2017 19:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2009 14:04
Мнения: 15
Отговори с цитат
на 20мб/s скорост работи ли или цикли нета е от виваком


08 Ное 2017 10:56
Профил

Регистриран на: 19 Яну 2013 13:26
Мнения: 32
Отговори с цитат
MGZ121 написа:
на 20мб/s скорост работи ли или цикли нета е от виваком

Принципно трябва да работи, но ако имаш настолен комп, и теглиш торенти - тогава забрави :lol:


08 Ное 2017 17:56
Профил

Регистриран на: 07 Дек 2013 12:48
Мнения: 3
Отговори с цитат
dtrdimi написа:
vanderel написа:
dtrdimi написа:

Колега, от две години основен приемник ми е Фюжъна, и телевизия не съм имал САМО когато няма ток. Интернета ми е на БСК. :wink:
Ето че има и доволни хора :D Това добре ! Но няма абсолютно никакви гаранции, че нета на колегата в другия град или село, ще е като твоя. Ако и той да е на БСК ! Затова му даваме акъл, да пробва с един Фюжън, без да бърза да маха сателита !


Хубаво му давате съвети, но не и от сорта - "за нищо на света Фюжън, основен". :D
Както казах, при мен е основен приемник, доволен съм, само като няма ток, слагам набързо другия приемник, че ТВ-то ми е на UPS и мога поне още час и нещо да гледам телевизия... защото въпреки, че рутера ми е също на UPS, суичовете на Була не са и тогава нет - йок :?
Ходих да поразпитам в офис как стоят нещата и каката каза, че ако няма оптика на адреса няма и фюжън. Защото не работи добре. Е, оптика в блока нямали.


08 Ное 2017 18:20
Профил

Регистриран на: 27 Яну 2009 13:14
Мнения: 311
Местоположение: София
Отговори с цитат
Това че, не знае, не значи че не работи! :)


08 Ное 2017 22:03
Профил
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2010 23:45
Мнения: 27
Отговори с цитат
Аз също съм доволен. Нета е от Виваком. Два фюжъна имам и бачкат. Единия паузира от време на време. Но с преместване на друг канал тръгва. Хдми сека не се разбира всеки път със единия телевизор сони. А с лг пък хич.

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk


09 Ное 2017 14:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Имам Фюжън. HD канали не могат да се гледат, къса непрекъснато. БНТ същата работа, особено в прайм тайма. Имам и Линукс сателитен приемник. Освен шапката сателити, приемам и около 4500 канала IPTV. В това число и Булсатком. Нито един канал НИКОГА не цепи. Резолюцията е оригиналната, а битрейда не пада под 2500. Как бре БСК, с фирменият ви приемник и платен абонамент към вас си късам нервите, а хакерчетата стриймват без забележки! Питам!


09 Ное 2017 18:50
Профил

Регистриран на: 22 Юли 2010 21:29
Мнения: 100
Отговори с цитат
Сутринта фюжъна нещеше да тръгне даваше черен екран и пишеше да избера мрежа или wifi. но изписваше няма интернет след няколко рестарта вадене на щепсали на тунер , пон устройство и рутер фюжъна изписа ,че таксата не ми е платена а преди 2 - 3 дни платих . след още един рестарт на фюжъна стартира нормално...


как може толкова некачествена услуга и да отвреме на време каналите насичат с 50 мгбита съм Стара Загора Оптика а фюжъна е вкаран в рутера.


10 Ное 2017 02:22
Профил

Регистриран на: 19 Яну 2013 13:26
Мнения: 32
Отговори с цитат
dbddimov написа:
Сутринта фюжъна нещеше да тръгне даваше черен екран и пишеше да избера мрежа или wifi. но изписваше няма интернет след няколко рестарта вадене на щепсали на тунер , пон устройство и рутер фюжъна изписа ,че таксата не ми е платена а преди 2 - 3 дни платих . след още един рестарт на фюжъна стартира нормално...


как може толкова некачествена услуга и да отвреме на време каналите насичат с 50 мгбита съм Стара Загора Оптика а фюжъна е вкаран в рутера.


Калпав рутер! Не ти е виновен фюжъна.


11 Ное 2017 19:33
Профил

Регистриран на: 19 Яну 2013 13:26
Мнения: 32
Отговори с цитат
Wanderer написа:
Имам Фюжън. HD канали не могат да се гледат, къса непрекъснато. БНТ същата работа, особено в прайм тайма. Имам и Линукс сателитен приемник. Освен шапката сателити, приемам и около 4500 канала IPTV. В това число и Булсатком. Нито един канал НИКОГА не цепи. Резолюцията е оригиналната, а битрейда не пада под 2500. Как бре БСК, с фирменият ви приемник и платен абонамент към вас си късам нервите, а хакерчетата стриймват без забележки! Питам!


Комбинацията iptv приемник, компютър(и), калпав рутер и неназован доставчик, води до това което си написал. :!:


11 Ное 2017 19:36
Профил

Регистриран на: 22 Юли 2010 21:29
Мнения: 100
Отговори с цитат
dtrdimi написа:
dbddimov написа:
Сутринта фюжъна нещеше да тръгне даваше черен екран и пишеше да избера мрежа или wifi. но изписваше няма интернет след няколко рестарта вадене на щепсали на тунер , пон устройство и рутер фюжъна изписа ,че таксата не ми е платена а преди 2 - 3 дни платих . след още един рестарт на фюжъна стартира нормално...


как може толкова некачествена услуга и да отвреме на време каналите насичат с 50 мгбита съм Стара Загора Оптика а фюжъна е вкаран в рутера.


Калпав рутер! Не ти е виновен фюжъна.


А рутера ли е виновен за съобщението ,че таксата не е платена ? При положение ,че е платено всичко.

рутера не ми е правил никакви проблеми до сега ТП линк е.


11 Ное 2017 20:19
Профил

Регистриран на: 19 Яну 2013 13:26
Мнения: 32
Отговори с цитат
dbddimov написа:
dtrdimi написа:
dbddimov написа:
Сутринта фюжъна нещеше да тръгне даваше черен екран и пишеше да избера мрежа или wifi. но изписваше няма интернет след няколко рестарта вадене на щепсали на тунер , пон устройство и рутер фюжъна изписа ,че таксата не ми е платена а преди 2 - 3 дни платих . след още един рестарт на фюжъна стартира нормално...


как може толкова некачествена услуга и да отвреме на време каналите насичат с 50 мгбита съм Стара Загора Оптика а фюжъна е вкаран в рутера.


Калпав рутер! Не ти е виновен фюжъна.


А рутера ли е виновен за съобщението ,че таксата не е платена ? При положение ,че е платено всичко.

рутера не ми е правил никакви проблеми до сега ТП линк е.

Относно плащането, ти си си виновен, не рутера. И не забравяй, че след плащане, трябва известно време да се ъпдейтне системата и да ти се отключи телевизията, не става с магическа пръчка, след като си платил и - хоп готово!


12 Ное 2017 12:52
Профил

Регистриран на: 08 Авг 2015 17:33
Мнения: 63
Отговори с цитат
Досега нямах никакви проблеми с боксовете, но последната седмица след 20:00часа картината на на-гледаните програми накъсва. Като на БТВ например има прекъсване за по 10 секунди и повече понякога. Засега съм в процес на откриване на проблема. Започнах да правя тестове на скоростта и установих,че след 19:30-20:00 скоростта на интернета е космическите 16-20 mbps. През деня няма такъв проблем. Звънях вчера през деня на съпорта,но ми казаха да звънна в момента на проблема за да могат да видят откъде произлиза. Довечера смятам да ги тормозя. Също така смятам,че тъп линк особено за 30-40лв не е рутер на който може да се разчита да поеме трафика на боксовете. В един момент такъв тип рутер ще клекне според мен.


Sent from my iPhone using Tapatalk


12 Ное 2017 14:44
Профил

Регистриран на: 19 Яну 2013 13:26
Мнения: 32
Отговори с цитат
n.botov написа:
Досега нямах никакви проблеми с боксовете, но последната седмица след 20:00часа картината на на-гледаните програми накъсва. Като на БТВ например има прекъсване за по 10 секунди и повече понякога. Засега съм в процес на откриване на проблема. Започнах да правя тестове на скоростта и установих,че след 19:30-20:00 скоростта на интернета е космическите 16-20 mbps. През деня няма такъв проблем. Звънях вчера през деня на съпорта,но ми казаха да звънна в момента на проблема за да могат да видят откъде произлиза. Довечера смятам да ги тормозя. Също така смятам,че тъп линк особено за 30-40лв не е рутер на който може да се разчита да поеме трафика на боксовете. В един момент такъв тип рутер ще клекне според мен.


Sent from my iPhone using Tapatalk


+1 за тъплинка! :!:


12 Ное 2017 15:05
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2760 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175 ... 184  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 65 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®