Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 26 Апр 2024 20:26



Отговори на тема  [ 139 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Следваща
Тестова апликация ,,Fusion TV,, за телевизори LG? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 12 Окт 2015 15:33
Мнения: 26
Отговори с цитат
Може да се направи и без услугите на Булсатком, чрез Xampp php server, под линукс. Правих опит с едни телевизии през един сайт и стана, но през коди. Питах и ми казаха и чрез Булсат става, но се пишат допълнителни неща към всеки стриим. Трябва да е човек с много опит, за да стане. Иначе не е невъзможно.


03 Ное 2015 03:06
Профил

Регистриран на: 12 Окт 2015 15:33
Мнения: 26
Отговори с цитат
Плейлистата се качва на компютър, но минава през сървъра на Xampp и след това отива на Smart iptv или SSIPTV


03 Ное 2015 03:08
Профил

Регистриран на: 12 Окт 2015 15:33
Мнения: 26
Отговори с цитат
Става и под Windows но е по сложно и не бачка много добр. Може и под kodibuntu ако сте инсталирали коди под линукс.


03 Ное 2015 03:10
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Има една досадна пречка която се казва SecureToken и през определен период от време се сменят едни цифрички за живот на сесията"bulsatendtime=1446538438&bulsatstarttime=1446502138 " което е 36300 секунди разлика . Докато токена е валиден ще гледате и след това спира . Отделно от това генерирана плейлиста е леко неправилна и се налагат корекции за да стане работата. Като се съберат тия 2 работи и ви се налага през няколко часа да ръчкате и преправяте на третия ден ще ви писне и ще се откажете.За да стане това дето вие го искате трябва да е пише отделен скрипт който да прочита плейлистата и да я преправя във нужния формат след което новата листа да се плейне на телевизора.


03 Ное 2015 04:01
Профил

Регистриран на: 12 Май 2010 18:26
Мнения: 47
Отговори с цитат
Аз не успях да подкарам стриймовете през Smart IPTV, по някаква причина не става.
Телевизорът ми е Samsung модел от 2012 година и приложението на Булсат го няма.
Успях обаче с помощта на Serviio да пусна стриймове на телевизора, като ги добавя в Online sources. Работи без проблем, но както каза AlkatrazBG, животът на URL-то е 10 часа и трябва да се генерира ново след като изтече.
Сега виждам, че Serviio има REST API и вероятно може да се напише специален скрипт за него, който да обновява стриймовете, но ще е голяма играчка.


03 Ное 2015 12:56
Профил

Регистриран на: 28 Мар 2007 21:09
Мнения: 3
Местоположение: Majnatown
Отговори с цитат
Все пак апликацията е "сготвена", след като уж е пратена към LG за одобрение. Какъв е проблема да я дадат и тук, а всеки сам да си решава дали да я инсталира...
Не вдявам защо си стискат апп-а...


03 Ное 2015 15:32
Профил

Регистриран на: 12 Окт 2015 15:33
Мнения: 26
Отговори с цитат
Защо Bulsatcom не пускат приложението за LG?
Отговоря е прост подържане на интереса води до увеличаване броя на клиентите. Може да имат договорка между търговците с цел изкупването на телевизорите LG, с една дума насърчаване на покупателната способност. Защото знае ли се,но във всички случай има игра между търговец потребител и тв разпространител в лицето на Bulsatcom . С една дума интереса клати феса. Пускат го за Самсунг защото е най-купуваната марка и по скъпа от LG, и по този начин си правят играта. Замислете се?


04 Ное 2015 03:01
Профил

Регистриран на: 12 Окт 2015 15:33
Мнения: 26
Отговори с цитат
Аз преди време работих в Зора и знам какво се купуваше най-много: Сони и Самсунг


04 Ное 2015 03:03
Профил

Регистриран на: 12 Окт 2015 15:33
Мнения: 26
Отговори с цитат
LG оставаше на заден план макар че са добри телевизори. Това е истината?


04 Ное 2015 03:05
Профил

Регистриран на: 08 Мар 2015 12:45
Мнения: 37
Отговори с цитат
Трябва да си "изтрещял", за да си купиш телевизор заради приложението на Булсат.
Между другото приложение Fusion има и за телевизори Панасоник и работи сравнително добре. За LG е написано приложението доколкото знам, а кога ще го пуснат зависи от самите LG.


04 Ное 2015 11:14
Профил

Регистриран на: 25 Юли 2012 09:43
Мнения: 34
Отговори с цитат
zdravko7762 написа:
Защо Bulsatcom не пускат приложението за LG?
Отговоря е прост подържане на интереса води до увеличаване броя на клиентите. Може да имат договорка между търговците с цел изкупването на телевизорите LG, с една дума насърчаване на покупателната способност. Защото знае ли се,но във всички случай има игра между търговец потребител и тв разпространител в лицето на Bulsatcom . С една дума интереса клати феса. Пускат го за Самсунг защото е най-купуваната марка и по скъпа от LG, и по този начин си правят играта. Замислете се?


Колкото и да се замислям никаква логика не виждам.Значи според теб LG нарочно не пуска приложението си за да си продава телевизорите?Е как ще увеличи продажбите липсата на приложението на булсат?Замисли се:)


17 Ное 2015 16:49
Профил

Регистриран на: 17 Ное 2015 19:23
Мнения: 6
Отговори с цитат
Здравейте приятели от 3 дни съм собственик на LG 43UF7727 и май се по перцаках като прочетох темата.
И това ми отговориха от ЛГ.
Наистина няма тези приложения,но това не е поради нашата компания.Ние даваме само пространството за различните приложения,останaлото зависи от собствениците на съотвентите приложения.
И на кой да вярваш сега на булсат или на ЛГ.


17 Ное 2015 19:37
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
LG изобщо не ги боли главата за Булсат или който и да е наш ТВ оператор принципно. Хората си имат с гаранция някакви стандарти и гледат да си ги спазват. Купувайте си техниката без да се съобразявате със Булсат или който и да е друг. Ако ти си се прецакал значи и другите дето са избрали производители като Сони,Филипс,Тошиба,Панасоник също са прецакани.


17 Ное 2015 20:04
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Естествено, че трябва да вярвате на LG. Ако приложението е безплатно или на приемлива за тях цена,което да им гарантира някаква реклама, защо да не го качат. Ъпдейти се правят постоянно. От друга страна Була са си прави, защото при сегашната ситуация, те се прецакват. Да не казваме как, защото сме в техен форум и не трябва да говорим тук за безплатно гледане на ТВ.


17 Ное 2015 22:04
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
Конкретно за LG-то - всичките монитори и телевизори в семейството ми са LG, имам приятели с по няколко LG, следващия ми телевизор скоро пак ще е LG и въобще не ме интересува някакво приложение за ip телевизия. IP телевизия мисля никога да не си пускам и да ми зависи телевизията от интернета - само сателит или коаксиал, за да си ползвам тунера на телевизора, стига с тия приемници. И така :-) Не вярвам някой да си избере телевизор заради приложението на Булсатком.

P.S. Само да не ме налази пак Лимонадения Джо, че правя реклама :-) А иначе всички матрици се правят на 1-2 места и почти всички телевизори са един дол дренки.


18 Ное 2015 10:31
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 139 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 118 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®