Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 26 Юни 2019 12:04

Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Булсатком скоро с нов собственик? 
Автор Съобщение
Аватар

Отговори с цитат
vanderel написа:
Както винаги се появяваш точно навреме :D Благодаря ! До сега не беше се налагало да изключваме тази функция. Ако се оплачат и други, че нямат звук на ID и на националния немски канал ARD, ще трябва да го обясним в някоя техническа тема.
Поздрави !!!

С интерес ще изчакам твоите "обяснения", за пореден път те предупреждавам, че тази материя не е за нереализирани електротехници. За да обясняваш на другите е необходими ти да си наясно, а после да обясняваш на останалите. Да не се получи същото като с политическите ибрици който ни демонстрираше как ги разнасяш или ще ни разпъваш индиански палатки отново?

13 Апр 2019 13:54
Профил
Аватар

Отговори с цитат
taraponty написа:
С интерес ще изчакам твоите "обяснения", за пореден път те предупреждавам, че тази материя
Искаш да осериш и тази тема. ОК !
Нали помните че имаше един мизерник 5610. Оня 5610 обиждаше наред повечето от уважаваните потребители на форума и логично го изгонихме. Въпреки че аз тогава го търпях и с мен 5610 нямаше проблеми. След изгонването на отвратителния за всички 5610, той си направи нова регистрация с потребителско име - Тарапонти. Аз обаче го разкрих веднага по душичката му и при първите опити да обиди някой, вече не издържах и защитих колегите. От тогава този ме намрази мен. Сега го търпим, защото е ясно че с плаващия си IP адрес ще си направи нова регистрация. Но и търпението си има граници ... ! Хубавото в случая е че той спря де се занимава с другите и насочи злобата си само към мен. По този начин обаче ми дава шанс да го накажа, защото явно бана за него е малко. Така той си губи времето вместо да го отдаде на семейството си/макар че като гледа човек характера му, едва ли има такова/, напъва се, ядосва се, чуди се какво епитети да ми сложи че да ме заболи най-много. За да бълва човек злоба, то той се натоварва психически. И това е моето наказание към него - всяка обида към мен, е шамар от мен към него :wink:
Не ми се ще да го казвам, но :( :arrow: аз се забавлявам тук и имам сигурно четири цифрено число постове от общо около 5000, след които ответния пост започва с "благодаря". За личната си поща пък да не говоря. Тарапонти не може да ми извади и един такъв пост, в който някой му благодари. И как този човечец, който дължи всичко на родителите си, вкл. и че са го завели хората в Америка, да научи езика, да ме притеснява :D Поназнайвайки езика този поразбирва и някои технически термини, които са все на английски. И това явно го залъгва че разбира нещо. Но и да разбира - лошо няма. Аз не съм тръгнал да се състезавам с него. Пък и във форума има достатъчно добронамерени хора, разбиращи от компютърни програми. Така че ако опре работата до разясняване на някой аудио или видео стандарт, или на някоя компютърна програма, ще се намери някой като XaMaB напр. който да ни го обясни, няма никой да разчита на някой си 5610 или там какъвто е. Аз мога да водя лекции :D само по електротехника :wink:

И последно тук, за да не цапам и темата за политика- аз съм открит човек - казал съм за кого съм гласувал, казал съм и само кои двама човека могат да ме обидят - QD sat и Aтома, защото имам респект към тях. Добре обаче, че не казах че съм атакист. Сега темата за политика щеше да е пълна със злоба против Волен Сидеров, от страна на този.
Да ме извинява премиера, че споменах името му, та сега злобата освен съм мен се изсипва и към него :D Но това са само още шамари ... :D :D Да не говорим че "американеца", заради мен да ме заболи, нападна и народа, който 11 пъти гласува по един и същ начин. Бий си шамари човека, защото толкова му е акълеца. Гледайте след малко какво ще стане тук :D Аз разбира се достатъчно много му отделих и каквото и да каже ще го игнорирам.

:idea: Трябваше само да ви информирам за 5610, но се увлякох. Извинявам се на всички прочели това, защо от горното не сте научили нищо, само сте си загубили времето !!!

13 Апр 2019 22:26
Профил
Аватар

Отговори с цитат
taraponty написа:
За да ти е лесно ти обяснявам за да гледаш сателитна телевизия има 3 компонента 1) Антена 2) Коаксиален кабел 3) ресивър. %.

Не знам за теб, но на мен ми трябва и телевизор. Или поне някакво устройство с екран.
За другото. Не съм адвокат, (На Ванди или друг) но не харесвам когато се нарушава добрия тон. Моля сдържай се. В края на краищата въпросът не опира само какво казваш, а и как ще го кажеш. Но това е общата болест на днешното поколение. Не е изцяло твоя вината. А колкото до английския. От 22 години работя в Шотландия, и все още не смятам, че го знам перфектно. Мога да цитирам Чърчил по въпросът:,, Американците развалиха английския и си мислят, че са създали нов език".

Последна промяна sispol на 14 Апр 2019 16:35, променена общо 1 път

14 Апр 2019 08:10
Профил
Аватар

Отговори с цитат
По темата :D
Хубаво би било новият собственик да остави форума....

OT - on
Добри утро на колегите :mrgreen:
От последните мнения (постове) се усеща едно леко напрежение между колегите тарапонти и vanderel :?
Колеги, лее се достатъчно жлъч по полето на българската журналистика, по улиците... хората са станали изнервени и нетърпъми един към друг.... Защо трява да се пренася тази жлъч и тук?
Нека сме над тези неща и се държим подобаващо, държанието тук в някой моменти ми напомня на детската градина.
Колеги, вземете пример от вождовете и заровете томахавките, а след това може заедно и лулата на мира да изпушим :mrgreen:
taraponty написа:
Ххххххх, броят на постовете (пак английска дума) ги пише под аватара (на български се казва картинка) който си поставил в профила.

Ххххххх, броят на постовете ги пише под аватара(на български се казва картинка), която си поставил в профила.
аватар
Речник на българския език
аватар — съществително име, мъжки род (тип 7)
Значение
рел. В индуизма — име на различните инкарнации на боговете, особено на Вишну.Прен. Метаморфоза, трансформация.

В компютърния жаргон думата аватар се използва за картинката, която един потребител слага на профила си. :!:

Пиша тези неща не за да настъпя тарапонти, а да го помоля за повече толерантност и при възможност избягване на поставянето на епитети! За всички от нас сат тв е само хоби и начин на "разпускане" след всекидневния стрес. Идеята тук във форума е помощ от потребител към потребител, нищо професионално и без гаранции, с правописни грешки, кой как може...
Колеги, това е апел, но Ви моля най-учтиво да загърбите дрязгите и заедно да си пием бирата и да се наслаждаваме на живота!
OT -off

Лек ден на всички :D

14 Апр 2019 09:13
Профил WWW

Отговори с цитат
Хе-хе-хе, значи Тарапонката бил №5610 (това е номерчето ми на закачалката в гардероба на Большой Театр) :D.
Благодаря ти приятелю vanderel, че ми отвори очите!

14 Апр 2019 19:40
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3