Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18 Апр 2024 09:38



Отговори на тема  [ 2760 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 184  Следваща
Булсатком IPTV box 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Има цена ама те няма как да ти пуснат подобна скорост . Суича в мазето е със 100 мегабита портове :) Един 8 портов гигабитов суич е поне 50 лева и това е най тънкото за момента.


19 Юли 2016 16:30
Профил

Регистриран на: 07 Окт 2012 10:53
Мнения: 113
Отговори с цитат
Още миналата година като ми пускаха оптиката от Булсат ми сложиха гъгабитово ONT.
Къде е цената обаче за тези 200 Mbps, на сайта им освен смешната реклама 200/200 друго няма.


19 Юли 2016 18:02
Профил

Регистриран на: 19 Юли 2016 14:39
Мнения: 2
Отговори с цитат
И аз пускам вчера Кодито и всички канали вървят на СД качество. Явно тенденцията е услугата да се влошава, а не да се подобрява. ХД каналите вървят добре при мен до монета в който някъде тръгне нещо интересно, да речем мачовете сега около европейското. Никакъв шанс да гледаш Диема ХД без да буферира, не може да гледаш даже и National Geographic, който допреди малко си е вървял без проблем. Според мен всичко идва от това, че системата им не може да поеме такъв трафик. Голяма част от тези които плащат вероятно си раздават акаунта наляво и надясно, така с един акаунт 200 маймуни качени на клона на по три, четири устройства. Еми няма как да стане, докато не ограничат до по едно устройство на акаунт. Аз вече също се оглеждам за някаква добра алтернатива. Имаше едно приложение Сталион ТВ, но го съсипаха. Сега съм готов да си платя, но искам да си гледам Шампионската лига като хората.


19 Юли 2016 19:01
Профил

Регистриран на: 02 Яну 2013 14:04
Мнения: 127
Местоположение: Пловдив
Отговори с цитат
Наблюдавам,че хд каналите през бокса вървят с 7-9 мегабита,а през Коди с 1.Някой с инфо по въпроса ? :roll:


20 Юли 2016 06:23
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
svilence написа:
И аз пускам вчера Кодито и всички канали вървят на СД качество. Явно тенденцията е услугата да се влошава, а не да се подобрява. ХД каналите вървят добре при мен до монета в който някъде тръгне нещо интересно, да речем мачовете сега около европейското. Никакъв шанс да гледаш Диема ХД без да буферира, не може да гледаш даже и National Geographic, който допреди малко си е вървял без проблем. Според мен всичко идва от това, че системата им не може да поеме такъв трафик. Голяма част от тези които плащат вероятно си раздават акаунта наляво и надясно, така с един акаунт 200 маймуни качени на клона на по три, четири устройства. Еми няма как да стане, докато не ограничат до по едно устройство на акаунт. Аз вече също се оглеждам за някаква добра алтернатива. Имаше едно приложение Сталион ТВ, но го съсипаха. Сега съм готов да си платя, но искам да си гледам Шампионската лига като хората.

Спокойно, в най-скоро време ще започнете да плащате за мазалото, което Ви предлагат! Така ще станете още по-доволни маймуни!
progressive написа:
Наблюдавам,че хд каналите през бокса вървят с 7-9 мегабита,а през Коди с 1.Някой с инфо по въпроса ? :roll:

Прочети малко назад в темата, след което ще ти се изяснят нещата!


20 Юли 2016 09:35
Профил

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
hideman написа:
Още миналата година като ми пускаха оптиката от Булсат ми сложиха гъгабитово ONT.
Къде е цената обаче за тези 200 Mbps, на сайта им освен смешната реклама 200/200 друго няма.


23,80 лв.
Изображение


20 Юли 2016 15:25
Профил

Регистриран на: 07 Окт 2012 10:53
Мнения: 113
Отговори с цитат
juliusceaser написа:
hideman написа:
Още миналата година като ми пускаха оптиката от Булсат ми сложиха гъгабитово ONT.
Къде е цената обаче за тези 200 Mbps, на сайта им освен смешната реклама 200/200 друго няма.


23,80 лв.
Изображение


Ето снимка и от мен, къде има 200 Mbps интернет който се предлага от Булсат?? За рекламата е ясно :D .
Изображение

И за информация:
Изображение

23.80 в пакет 200 ТВ канала ???! и само нет за 27 :D


20 Юли 2016 15:31
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Той ти е казал, че пакета е 27, а не 23.80. Само лъжат хората и заблуждават. Не предлагат нет 200мбт и никога не са предлагали. :lol: Лъжат като цигани


20 Юли 2016 15:52
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
А можете ли изобщо да четете?
Ясно е изписано "ДО 200 Mbps" ! То и 10Mbps влизат в интервала до 200. Никъде, никога и никой не Ви е гарантирал, че ще получите повече от 100, ако изобщо и толкова получите. Реално, най-високата скорост от тях, която можете да видите са около 100Mbps. И тези, които я виждат тази скорост без много прекъсвания, са само 10% от клиентите им на интернет услугата. Предполагаемите случаи са следните: отивате в офис, подписвате договора и чакате да дойде екип да монтира необходимото оборудване. За интернет връзката, като тествате и попитате защо не вдигате повече от 100Mbps, простичко ще Ви обяснят едно от двете неща:
1. Нямат техническа възможност при вас за тези скорости
2. В условията е описано до 200, а не точно 200.
Пък може и двете да Ви ги обяснят.
Та така. От тази ситуация, губещи сте Вие!


20 Юли 2016 15:59
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Това е подвеждаща реклама. Едно на ръка е да напишат до 200 но да стигат до 150-170 друго да нямат такава изобщо.
В случая тия трябва да напишат ДО 100. Това си е чиста измама и ще сезирам когото трябва за подвеждаща реклама.
Ми тогава да напишат ДО 300мбт пък да предлагат макс 50. Това си е измама и се надявам да го свалят от сайта си за да нямат проблеми в скоро време.


20 Юли 2016 16:31
Профил

Регистриран на: 22 Юли 2010 21:29
Мнения: 100
Отговори с цитат
вярно , че навремето като си плащах 100 мбита и стигаше максимум 95 - 96 мбита :) пък сега с тия проблеми и фужън и приложения и всичкия този трафик невярвам да стигнат до 200 :) ама дано все пак се пооправят и всичко да е ок. Дано скоро да изтрелват спътника и дано там мястото този път им стигне , че не ми се слага фужън заради самото меню и подредбата на канали с три цифрени номера иначе отдавна да съм се излъгъл да си взема.

просто съм свикнал като натисна 12 и да се покаже Diema sport примерно или 34 да се пусне дискавъри а при фужън това е невъзможно.


20 Юли 2016 17:58
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Има цял раздел - "Абонамент" и тема за рекламата, моля :wink: :D


20 Юли 2016 18:28
Профил

Регистриран на: 23 Ное 2015 16:01
Мнения: 657
Отговори с цитат
dbddimov написа:
вярно , че навремето като си плащах 100 мбита и стигаше максимум 95 - 96 мбита :) пък сега с тия проблеми и фужън и приложения и всичкия този трафик невярвам да стигнат до 200 :) ама дано все пак се пооправят и всичко да е ок. Дано скоро да изтрелват спътника и дано там мястото този път им стигне , че не ми се слага фужън заради самото меню и подредбата на канали с три цифрени номера иначе отдавна да съм се излъгъл да си взема.

просто съм свикнал като натисна 12 и да се покаже Diema sport примерно или 34 да се пусне дискавъри а при фужън това е невъзможно.

Стой си на сателитната платформа до новия спътник! Нищо по-добро няма да видиш от Fusion платформата! Тогава съвсем няма да можеш нищо да гледаш. Те спътника хубаво ще го изстрелят и започнат да използват, но дали тогава ще им се решат многобройните проблеми? Доста силно се съмнявам, че всичките мазаници и техни извращения, са поради липсата на капацитет на спътника. Половината от нещата, които обещават да променят след новия спътник, ако са искали, са можели и до сега да го направят! Пък и много ми е интересно с какво ще приемате сигнала от новия спътник. Сигурно с 10 годишните антики, 20 употреба, минали през ръцете на всякакви калайджии, наречени с благозвучното название "приемници", които не се знае в кой момент ще се разпаднат! :lol: :lol:


20 Юли 2016 19:19
Профил

Регистриран на: 19 Юли 2016 14:39
Мнения: 2
Отговори с цитат
user6396 написа:
svilence написа:
И аз пускам вчера Кодито и всички канали вървят на СД качество. Явно тенденцията е услугата да се влошава, а не да се подобрява. ХД каналите вървят добре при мен до монета в който някъде тръгне нещо интересно, да речем мачовете сега около европейското. Никакъв шанс да гледаш Диема ХД без да буферира, не може да гледаш даже и National Geographic, който допреди малко си е вървял без проблем. Според мен всичко идва от това, че системата им не може да поеме такъв трафик. Голяма част от тези които плащат вероятно си раздават акаунта наляво и надясно, така с един акаунт 200 маймуни качени на клона на по три, четири устройства. Еми няма как да стане, докато не ограничат до по едно устройство на акаунт. Аз вече също се оглеждам за някаква добра алтернатива. Имаше едно приложение Сталион ТВ, но го съсипаха. Сега съм готов да си платя, но искам да си гледам Шампионската лига като хората.

Спокойно, в най-скоро време ще започнете да плащате за мазалото, което Ви предлагат! Така ще станете още по-доволни маймуни!



Аз съм си платил, не съм си дал акаунта на никой, и нямам проблем да си плащам ако ми предлагат качествена услуга. Но HD-канали да ги гледам на снимки през 4 секунди всяка, това е несериозно.


20 Юли 2016 19:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2016 00:01
Мнения: 162
Местоположение: село Левуново
Отговори с цитат
Благодаря на поддържащият екип, че най-после реши проблема с буферирането на Fusion box.

На колегите с "гайдите" (разбирайте KODI им препоръчвам) да си вземат бокс и да престанат да плачат по форумите за това, че не получат първокачествен сигнал безплатно.

Наздраве на всички.


24 Юли 2016 21:25
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2760 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 184  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®